Szerző Téma: Prius tuning és egyéb modifikációk, extra, nem gyári különlegességek.  (Megtekintve 354775 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

jozsie

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Felkerült ma a nappali menetfény. Köszönet a szakszerű munkáért crew fórumtársnak és kollégájának.

Sziasztok,

Én is felszereltem az OSRAM 401 DRL-t. Nagyon jó lett! A fotón nem látszik, de élőben nagyon erős a fénye.
Köszönöm az ötletet!
Mazda 323F
Toyota Prius

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu

Sziasztok,

Én is felszereltem az OSRAM 401 DRL-t. Nagyon jó lett! A fotón nem látszik, de élőben nagyon erős a fénye.
Köszönöm az ötletet!
Szép lett :)

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
P3-ba a ködlámpák helyére szerelt már valaki DLR-t? Műkődik a P2-ben alkalmazott bekötés?
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Prius PLUS Performance Package:
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Üdv az úri közönségnek.

Újdonsült Gen2 tulajként lesz pár kérdésem.

Az első: a buta alaprádiót szeretném USB mp3-játékossá és BT kihangosítóvá okosítani. Az Index-fórumon a Yatour és Xcarlink márkákat említették. http://www.aliexpress.com/store/product/YATOUR-Digital-Music-Changer-AUX-IN-SD-USB-MP3-Interface-Adapter-for-Toyota-W-O-Navigation/200949_304217107.html például teljesíti az első igényt, a másodikra tudtok linket? Illetve ez a hatvan dezső körüli ár mennyire jó?

Ed

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Az első: a buta alaprádiót szeretném USB mp3-játékossá és BT kihangosítóvá okosítani. Az Index-fórumon a Yatour és Xcarlink márkákat említették. http://www.aliexpress.com/store/product/YATOUR-Digital-Music-Changer-AUX-IN-SD-USB-MP3-Interface-Adapter-for-Toyota-W-O-Navigation/200949_304217107.html például teljesíti az első igényt, a másodikra tudtok linket? Illetve ez a hatvan dezső körüli ár mennyire jó?

Ed
Szerintem jó ez a 60USD-s ár, BT kihangosítót tegyél bele külön. Ha gondolod, van Parrot beépíthető kihangosítóm 2 fajta eladó, kb. a bolti ár feléért (15-20e Ft). Rádiót némítja és külön kijelzője van.
Üdv.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Ha gondolod, van Parrot beépíthető kihangosítóm 2 fajta eladó

Küldtem privátot.

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu

Prius PLUS Performance Package:

A 17colos kereket és az ültetést értem. A "sway bar" mi a köznapi tuning nyelvben? Toronymerevítő akarna lenni??

De jól jönne sokszor egy kis stabilitás a p2-mben is...

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
A "sway bar" mi a köznapi tuning nyelvben?

Kanyarstabilizátor.

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Valaki nem segítene beszerelni Priusba 1 aktív mélyládát??? :)
Vagy nem tudtok valakit aki jó áron beszereli? Csomó helyről elhajtanak, paráznak a hibridtől.! :O
Prius 1.8 HSD

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
Nekem xcarlink volt az előző kocsiban Bt-al jól működött...

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Valaki nem segítene beszerelni Priusba 1 aktív mélyládát??? :)
Vagy nem tudtok valakit aki jó áron beszereli? Csomó helyről elhajtanak, paráznak a hibridtől.! :O
Ha gondolod megadom a szerelőt aki az AVE-ba megcsinálta ezt a műveletet anno, nem volt olcsó, de "benti" szakember.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

vdanii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 307
Ha gondolod megadom a szerelőt aki az AVE-ba megcsinálta ezt a műveletet anno, nem volt olcsó, de "benti" szakember.

Kb. milyen összeg volt, emlékszel? :)
Prius 1.8 HSD

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu
Jól néz ki a fekete tető, de szerintem nyáron még jobban felforrósíthatja az utasteret.
Ők csinálták: www.maddegisn.hu
Épp most láttam élőben a Petneházy utcában, nagyon dögös lett! :)  :clap:

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Épp most láttam élőben a Petneházy utcában, nagyon dögös lett! :)  :clap:
Köszi!  Máskor állíts meg, ritkán dumálok élőben cartársakkal  :flowers:
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok