Szerző Téma: Prius tuning és egyéb modifikációk, extra, nem gyári különlegességek.  (Megtekintve 354816 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Nekem is Lite van, mert azt mondták a többi nem jó bele, illetve valahogy akad a navival. Én a zene cím kiírás miatt akartam jobbat... Úgyhogy jó lenne valaki tudná, mert akkor esetleg cserélnék! :)
Bele próbálták a 300-ast. Nem megy :(

dni

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Nekem is Lite van, mert azt mondták a többi nem jó bele, illetve valahogy akad a navival. Én a zene cím kiírás miatt akartam jobbat... Úgyhogy jó lenne valaki tudná, mert akkor esetleg cserélnék! :)
MEgfordult az is a fejemben. Ha a 300-as nem működik akkor az lesz a következő. Bár a 300-as 16.000-ért elég csábító :)
Az eladó bele próbálja egy másik priusba és vissza jelez :)
Nekem Lite BT van 2005-ös JBL navis fejegységgel. MD váltóként kötötték be és ha az 5-ös vagy 6-os disket választom ki akkor kiírja a számcímeket. Lehet, hogy csak programozás kérdése nálad.

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Bele próbálták a 300-ast. Nem megy :(
:(

dni: Nekem akármelyik albumra sem ír ki számcímet, mert a Gateway Lite nem tud olyant!
Egyébként nekem az 5ös lemez az az 1-4ig összeset játssza, 6os pedig nem elérhető, és nem tudok pörgetni, csak léptetni és 4 könyvtár van. Érdekesség, h a pár évvel ezelőtti Lite-omon (előző autómban volt egy Vw Gamma rádión) mind a 6 cd volt használható, és tudtam pörgetni. Nem értem a visszafelé fejlődést...
« Utoljára szerkesztve: 2013.10.21 08:23:14 írta zezoka »

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
nálam is ugyan így van(mazda5),azért nem kezeli már,m kivették a funkciót. az uj szoftver nem tudja,nekem is csak 1-5ig meg,utána egy aux állás 99 számmal.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
dni: Nekem akármelyik albumra sem ír ki számcímet, mert a Gateway Lite nem tud olyant!

Nekem az Avensisben kiírja. Akár az iPod, az USB, vagy BT a forrás...

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Nekem az Avensisben kiírja. Akár az iPod, az USB, vagy BT a forrás...
Az ezen az oldalon írtakat sajnos az enyém betartja:

"A GW Lite 3 modell a nem szövegképes autókhoz került kifejlesztésre. Amennyiben a GW Lite 3 tulajdonságai mellett még Bluetooth alapú telefonkihangosítást is szeretne, úgy válassza a Gateway Lite BT termékünket! Amennyiben autója képes szöveg információ megjelenítésére, ( ID3 tags) figyelmébe ajánljuk a Gateway 100-t (iPod), Gateway 300-at (iPod és USB), illetve a Gateway 500-t,(iPod, USB, opcionális Bluetooth-al, MOST rendszerű autókhoz)"

BT nekem nem kell, mert gyárilag van, többivel meg sajna nem kompatibilis több forrásból is megerősítve...

dni

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Nekem is van bt-m gyárilag, de az csak a bal első közép sugárzón szól, elég tompán, ez pedig az összes hangszórón, valamint nem dugom rá állandó jelleggel a telefont a dok csatira, mert nincs fixen kivezetve. Ha tölteni akarom, akkor előveszem a kesztyű tartóból és kivezetem a nyitó gombnál. Valamint a BT-s future proof is, legyen bármilyen csatlakozója a következő telefonomnak.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
- Meghajtóakku adatgyűjtő
  (Time(S)    SOC    I(A)    HV    Vb1    Vb2    Vb3    Vb4    Vb5    Vb6    Vb7    Vb8    Vb9    Vb10    Vb11    Vb12    Vb13    Vb14    Rb1    Rb2    Rb3    Rb4    Rb5    Rb6 Rb7
   Rb8    Rb9    Rb10    Rb11    Rb12    Rb13    Rb14    T_in    T1    T2    T3   MG1T   MG1IT   MG2T   MG2IT)
- Meghajtó akku monitorozásának értelmezése
- Torque napló analizáló Google-hoz

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Sziasztok!

Szerelt be valaki mostanában 4kWh-s pótaksit a csomeszba? Mennyibe fáj ez így mostanában?
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Még annyi lemaradt, hogy 2-es Priuszra gondoltam.
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Sziasztok!

Szerelt be valaki mostanában 4kWh-s pótaksit a csomeszba? Mennyibe fáj ez így mostanában?
ÖÖÖ ezt most nem értem. Az engineer kitre gondolsz?
Ilyen embert én is régóta keresek de nem nagyon találok itthon. Pedig jó buli lenne hozni valami olyan országból ahol meg van támogatva adó ügyileg és kocsivel el is lehet jutni. :)

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Hát igen, én is az Enginerre gondoltam, de nem akartam elvenni a kedvét azoknak sem akik mást használnak. Feleségem barátnőjének a faterja például egy másik eredeti prius aksit tett bele, így megduplázta az aksit.

Most tervezem, hogy beszélek vele, mert szívesen megnézném. Meg érdekelne a tapasztalat.



Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Régóta érdekel a villanyautózás, de akárhogy számolok a vége mindig az lesz, hogy a Priuszt kellene átalakítani és az lenne a legjobb.

Az meg külön öröm lenne, ha valahogy olcsóbban hozzá lehetne jutni, bár megtérülést itt sem kell számolni.  Marad drága játék hülye gyerekeknek.  :D
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5:

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu

Feleségem barátnőjének a faterja például egy másik eredeti prius aksit tett bele, így megduplázta az aksit.

Most tervezem, hogy beszélek vele, mert szívesen megnézném. Meg érdekelne a tapasztalat.
Jó lenne egy kis beszámoló, érdekelne engem is mit lehet kihozni így :)

Szababo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 249
Okés, ha sikerül összehozni a találkát, akkor megírom a részleteket.
Asszony taposta prius:
Volvo S80 D5: