Szerző Téma: Prius tuning és egyéb modifikációk, extra, nem gyári különlegességek.  (Megtekintve 354718 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Majestic

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Sziasztok!

Vettem egy 2011-es Prius-t (HDD-s). Segítsetek légyszi, hogy mikép tudom megoldani, hogy mp3-as file-kat is lejátszon?

A helyzet a következő: felmásolok egy cd-rw-re audió cd formátumban számokat, akkor minden szépen megy, fel is kínálja, hogy átveszi a merevlemezre. Ezzel az a bajom, hogy a számok neve minden esetben track1, track2, stb... Minden számot át kellene nevezni, rohadt időigényes. Inkább cd-re írnám ki az mp3-as számokat de azt semmikép nem akarja olvasni, lejátszani (ugyanarra a cd-re írtam)... Valami egyedi formátumban kell felírni, vagy mi lehet a baj?

Előre is köszi a segítséget!
Prius 2011

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu
Sziasztok!
Valaki cserélt már dudát Priuson? Szeretnék kicsit markánsabb dudát ennél a cincogósnál :)

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Azt nézte már valaki, hogy a PIII facelift első lököse, amiben már gyárilag van menetfény, felmegy-e a facelift előtti  PIII-ra?

NoName

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 204
Szia Zezo!

Mennyiért vetted a kijelző felett lévő napellenzőt? Mennyi idő alatt jött be? Esetleg tudod, hogy kitől rendelted?

Ugye nem kell hozzá szétszedni a burkolatot?

Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2013.05.04 08:15:38 írta NoName »

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Szia Zezo!

Mennyiért vetted a kijelző felett lévő napellenzőt? Mennyi idő alatt jött be? Esetleg tudod, hogy kitől rendelted?

Ugye nem kell hozzá szétszedni a burkolatot?

Köszi!
Itt jött meg, és itt van felszerelve. Amúgy tépőzárat ragasztasz fel, és azzal rögzül. Semmit nem kell bontani.

Én ebay.com-on vettem, de nem mindig találni, a Priuschat oldalán a webshopban is megvehető. Azt hiszem Sun visor hood.
« Utoljára szerkesztve: 2013.05.05 11:24:32 írta zezoka »

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
a Priuschat oldalán a webshopban is megvehető. Azt hiszem Sun visor hood.
Itt van pl, ahol megvehető.

NoName

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 204
Köszönöm!

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Itt van pl, ahol megvehető.
Ezt én is nézegettem tavaly, de nem emlékeztem már az árára, tudom már mért is nem rendeltem :P karbonbol v miből, hogy ennyibe kerül?

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
szerintetek,ha a jack bemenetre bedugok egy usb jack átalakitót akkor pendrive-rol menni fog a zene?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Nem.

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
szerintetek,ha a jack bemenetre bedugok egy usb jack átalakitót akkor pendrive-rol menni fog a zene?
A line in egy analóg vonalbemenet!

Szóval ha az USB-Jack átalakítódnak van akkumulátora, és hardveresen lejátssza a zenét a pendrive-ról, és van jack vonalkimenete (magyarul egy mp3 lejátszó), akkor igen! :) Egyébként nem!

sompetike

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 276
kár...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
szerintetek,ha a jack bemenetre bedugok egy usb jack átalakitót akkor pendrive-rol menni fog a zene?
Viszont ha veszel egy jack-jack kábelt, rádugod a telefonodra, akkor onnan mehet a zene.  :D
         

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
viszont ha kérsz a boltban egy jack-jack-jack átalakítót,akkor az eladó azt fogja hinni,h dadox és csak bemutatkoztál,h jack:-):-):-):-):-):-)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Viszont ha veszel egy jack-jack kábelt, rádugod a telefonodra, akkor onnan mehet a zene.  :D
Az nekem is bent van! Volt, h úgy nézett filmet bnőm tableten utazás közben.