Mindenféle > OFF-topic

Detector

(1/4) > >>

FANCY:
Sziasztok!
Használ valaki lézer-radardetectort? Mennyire mebizhatóak a -borsos áruk ellenére- ezek a ketyerék?

Marcipán:
Üdv minálunk!

Nekem egyik ismerösöm használ ilyen detektort,és nagyon esküszik rá mennyire jó.Én személyszerint biztos nem vettem volna annyi pénzért.
Ráadásul 300-500 M között érzékel valamit,útviszonyoktól függöen,holott a Fáma Lézer 1,5KM messzire lát.

music:
Nem érdemes beléjük ruházni, inkább ne menj túl gyorsan :bazooka:

SZegecs:
Szerintem sem érdemes, mert nem 100%-os, de még csak 70 sem szerintem.
Másrész drága, és amennyit ráköltesz, számold ki, hogy ha elkapnak és fizetsz, mennyi idő alatt térülne meg. Na meg ugye csak akkor van fizetés, ha vannak kiszedők is, mert ha csak fényképeznek vagy kameráznak de nem állítanak meg, ergo nem ismered el helyben a bűnödet, akkor az adatkérőre még mindig mehet az 57§. Aztán hadd nyomozzanak.
Ez egy vélemény. Amúgy figyelni kell, olyan helyen, ahol nagyot lehet bukni, ott nem száguldani (pl egy faluban 130) és ha lehet a belsőben menni. Onnan ha ki is akar inteni, elhúzol mellette és azt mondod, hogy nem tudtál volna biztonságosan kihúzódni a külsőbe, és onnan még meg is állni biztonságosan és nem is tudhattam, hogy most kinek is integet. (NA jó ez egyszer bejött nekem igaz tudtam, hogy nem vagyok sáros és csak közúti ellenőrzés volt)

kishaver:
Nem csak drága, hanem még illegális is. Lagalább is ezt olvastam vagy 3 hónapja. Nem hiszem, hogy ezen változtattak azóta.

Egyébként mostanában iszonyatosan figyelni kell, mert rengeteg a kék az utakon. Hamar lekapcsolan. A legrosszabb az egészbe, hogy én sok olyan helyen láttam már őket, ahol egy régi útépítés vagy javítás során ott maradt 30-as táblájánál sasoltak. Na ezt nagyon szemétnek tartom. Ki az aki manapság 30-al tud menni ilyen autókkal. Nagyon rossznak kellene lenni az útnak ahhoz, hogy lelassítsak ennyire.

Ami pedig az utazó közönséget illeti.... :x  Azt tapasztalom az utóbbi időben, hogy nem nagyon jeleznek, ha bármi gond van. Én szorgosan jelzek, ha trafi van, vagy a világítás nincs fent esetleg index kint maradt, aztán még megköszönni is elfelejtik, pedig súlyos tízeseket spórolok meg nekik. Elszomorító, és engem is átnevelnek. Kezdek bunkó lenni én is. Mondjuk a trafit még továbbra is jelzem, de a tompított már nem érdekel, pedig ez is drága tud lenni.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése