Szerző Téma: Avensis III.  (Megtekintve 703772 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re: Avensis III.
« Válasz #885 Dátum: 2009.02.26 15:28:30 »
Első összehasonlító teszt. No comment, tényleg.

Csak nem a német autó nyerte a német magaziban az összehasonlítást?

Satriani

  • Vendég
Re: Avensis III.
« Válasz #886 Dátum: 2009.02.26 15:31:09 »
Természetesen a legjobb autó nyert.  ::)

Mr. Moon

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
Re: Avensis III.
« Válasz #887 Dátum: 2009.02.26 16:34:16 »
Egy kis leírás arról, hogyan sikerült az EURO NCAP teszt:
http://totalcar.hu/tesztek/tores/avensis_2009/

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Avensis III.
« Válasz #888 Dátum: 2009.02.26 16:57:27 »
"Az új Avensis-ben pedig a VSC+ szériafelszereltség."

Forrás: delmagyar.hu
kisa
born to ride

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Avensis III.
« Válasz #889 Dátum: 2009.02.26 17:59:54 »


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

agentwayne

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
    • http://cider.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #890 Dátum: 2009.02.26 18:49:47 »
"az auto" nevezetu (korabban a2 magazin) legujabb marciusi szamaban is van egy osszehasonlito teszt harom sedan-rol, eleg reszletes.
C5 - insignia - avensis.

Kronologia:  1994 - Toyota Corolla Wagon 1.4 XLi   >   2003 - Toyota Corolla HB 1.6 VVT-i   >   2010 - '07 Toyota Avensis Wagon 2.0 D-4D

agentwayne

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
    • http://cider.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #891 Dátum: 2009.02.26 19:03:17 »
egyebkent szanalmasak a nemet magazinok tesztjei, amely teszteket direkt figyeltem ott mindig nemet auto gyozott. nem bogaraszom az osszes ujsagot allandoan de ez feltunt.

amugy az is zavar hogy pl a friss auto magazin-ban az avensis bemutato teszt melle kepesek voltak osszesen ket kepet mellekelni a kasztnirol, azt is a ket legelonytelenebb helyzeteben (de tenyleg valami valogatott modon rossz beallitasokkal)!
Kronologia:  1994 - Toyota Corolla Wagon 1.4 XLi   >   2003 - Toyota Corolla HB 1.6 VVT-i   >   2010 - '07 Toyota Avensis Wagon 2.0 D-4D

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Avensis III.
« Válasz #892 Dátum: 2009.02.26 19:12:44 »
egyebkent szanalmasak a nemet magazinok tesztjei, amely teszteket direkt figyeltem ott mindig nemet auto gyozott. nem bogaraszom az osszes ujsagot allandoan de ez feltunt.

Palaczkal lesz egy jó vitád, elszaladok popcornért, meg hozok valamit inni.....   :lol: :clap: :clap: :clap: [rohog] [rohog] [rohog]
kisa
born to ride

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #893 Dátum: 2009.02.26 19:13:23 »
egyebkent szanalmasak a nemet magazinok tesztjei, amely teszteket direkt figyeltem ott mindig nemet auto gyozott. nem bogaraszom az osszes ujsagot allandoan de ez feltunt.

amugy az is zavar hogy pl a friss auto magazin-ban az avensis bemutato teszt melle kepesek voltak osszesen ket kepet mellekelni a kasztnirol, azt is a ket legelonytelenebb helyzeteben (de tenyleg valami valogatott modon rossz beallitasokkal)!

A németek csak majmolják a saját autóikat. Valahol jó is ez, de túlzásba esnek azért.
BekeN

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #894 Dátum: 2009.02.26 19:13:51 »
egyebkent szanalmasak a nemet magazinok tesztjei, amely teszteket direkt figyeltem ott mindig nemet auto gyozott. nem bogaraszom az osszes ujsagot allandoan de ez feltunt.

Palaczkal lesz egy jó vitád, elszaladok popcornért, meg hozok valamit inni.....   :lol: :clap: :clap: :clap: [rohog] [rohog] [rohog]

Csatlakozok!  :lol: :D ;)
BekeN

Satriani

  • Vendég
Re: Avensis III.
« Válasz #895 Dátum: 2009.02.26 19:41:05 »
Magazin-csörtére fáradjatok ide; visszaolvasással Palaczk álláspontja is megismerhető, így egyből bele lehet csapni a közepébe.  :whistling:

Azért csak finoman.  :nono:  :flowers:

...és tesztek még:
kombi vs. Accord kombi
What car? (ugyanaz kombiban)
autocar
CAR 1, 2
Top Gear (kemény lehúzás!)
caradisiac videó, szöveg
km77 (ajánlom a bal oldali menü "prestaciones" pontját, csomó "ellenfél2 összehasonlító adata elérhető, lehet méricskélni)

agentwayne

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
    • http://cider.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #896 Dátum: 2009.02.26 20:35:57 »
egyebkent szanalmasak a nemet magazinok tesztjei, amely teszteket direkt figyeltem ott mindig nemet auto gyozott. nem bogaraszom az osszes ujsagot allandoan de ez feltunt.

Palaczkal lesz egy jó vitád, elszaladok popcornért, meg hozok valamit inni.....   :lol: :clap: :clap: :clap: [rohog] [rohog] [rohog]

Csatlakozok!  :lol: :D ;)

annyira ne eljetek bele magatokat :D engem ilyen melysegeiben azert nem erdekel a tema...
Kronologia:  1994 - Toyota Corolla Wagon 1.4 XLi   >   2003 - Toyota Corolla HB 1.6 VVT-i   >   2010 - '07 Toyota Avensis Wagon 2.0 D-4D

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: Avensis III.
« Válasz #897 Dátum: 2009.02.26 20:38:34 »
Magazin-csörtére fáradjatok ide; visszaolvasással Palaczk álláspontja is megismerhető, így egyből bele lehet csapni a közepébe.  :whistling:

Azért csak finoman.  :nono:  :flowers:

...és tesztek még:
kombi vs. Accord kombi
What car? (ugyanaz kombiban)
autocar
CAR 1, 2
Top Gear (kemény lehúzás!)
caradisiac videó, szöveg
km77 (ajánlom a bal oldali menü "prestaciones" pontját, csomó "ellenfél2 összehasonlító adata elérhető, lehet méricskélni)

 :hmmmm: most mit mondanak ezek a tesztek? hogy nem csak a német magazinoknál nem kap az Ave. max. pontokat? vagy rosszul értelmeztem?

de mit szolsz ehhez:
Should I buy one?
If you’re looking for a compact executive with low running costs and a bit more practicality than the saloon then the (Ave, vagy más?) remains an almost irresistible choice.
autocar.co.uk -on találtam.

Ronin

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re: Avensis III.
« Válasz #898 Dátum: 2009.02.26 20:55:58 »
A németek csak majmolják a saját autóikat. Valahol jó is ez, de túlzásba esnek azért.

biztos tudsz erre több példát mutatni.  :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Avensis III.
« Válasz #899 Dátum: 2009.02.26 21:04:51 »
Music, itt van a csomagtartós cikk felvezetése, az archívumból pénzért letölthető.
Olvastam ezt anno. A magyar verzióba nem került bele?
music