Szerző Téma: Avensis III.  (Megtekintve 703987 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Avensis III.
« Válasz #495 Dátum: 2009.01.19 18:18:39 »
Gyári tartozékok és árak.

[a csatolmányt egy admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.19 18:24:11 írta Misi »

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Avensis III.
« Válasz #496 Dátum: 2009.01.19 19:13:21 »
Ma láttam élőben egy Ave III-at. Kívülről kockásabb a korábbinál, nem mondanám első pillantásra elragadónak. Belül nem nagy a különbség, ott is szögletesebb, a könyöklő végigfut a váltóig, a középkonzol nem sokat változott.  A műszerek át vannak dolgozva.
De majd megnézem jobban, amikor elhozom a sajátom a szervizből. A 2.0 D4D Sol kombi 7.1M-ért volt kitéve.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

agentwayne

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
    • http://cider.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #497 Dátum: 2009.01.19 19:58:09 »
www.toyota.hu -t vegre frissitettek.
amugy kapja be a toyota, komolyan... 1.6-os alapverziobol megint kihagytak a VSC+TRC-t.


off: egyebkent lehet hogy hulye vagyok, de mintha a HILUX-rol meg visszakerultek volna a regi anyagok. eskuszom multkor mar a rancfelvarrott modellt lattam itt...
http://www.toyota.hu/cars/new_cars/hilux/index.aspx
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.19 20:39:58 írta agentwayne »
Kronologia:  1994 - Toyota Corolla Wagon 1.4 XLi   >   2003 - Toyota Corolla HB 1.6 VVT-i   >   2010 - '07 Toyota Avensis Wagon 2.0 D-4D

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Avensis III.
« Válasz #498 Dátum: 2009.01.19 22:09:23 »
Gyári tartozékok és árak.

Azt hogy csinaljak, hogy az acelfalni csak 4 lyuku?  :whistling:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #499 Dátum: 2009.01.19 23:16:21 »
Nem tudom miért kéne minden modellváltásnál valami forradalmit csinálni. Az, hogy nem forgatták fel az egész autót, szerintem csak azt bizonyítja, hogy a kifutó modell is jó volt.
Az ár/érték arányhoz meg annyit, hogy az alapár a benzinesnél 300 a dízelnél 500 ezer forinttal nőtt.
Ami figyelembe véve az inflációt, hogy egy új autót kapunk, szerintem nem drasztikus áremelkedés.
Számomra a beülés abszolút nem volt negatív élmény. Továbbra is jónak érzem az autót, igaz, menni még nem tudtam vele.

Szívemből szóltál!!!
Ha meg merőben mást csináltak volna, akkor meg az lett volna a baj!
Ilyenek az emberek!
Nézzétek meg a Seat-okat! Mind egy kaptafára készült! Ezt nem emlegeti senki! Meg azt sem, hogy ... na mind egy.
Ennyi...
Én is csak beleültem, meg megcsodáltam kívülről és nekem is nagyon bejön!!!
Az tuti, ha tehetem Ave III-ra cserélem a mostanit! Majd...
BekeN

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #500 Dátum: 2009.01.19 23:36:29 »
TTE hűtőrács!!! 51.810,- kép róla, kép róla, kép róla,...
BekeN

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Avensis III.
« Válasz #501 Dátum: 2009.01.19 23:55:23 »
Ma beleültem én is  ::)
Első nézésre nagyon barátságos, az első lökhárító alja az ami nagyon megfogott, meg az elnyújtott A és C oszlopok, de főleg a C tetszik, az nagyon elegáns :D
Az lámpatestekbe nem szerettem bele így elsőre, meg a nagyonkicsi csomagtérnyílásba, az szörnyű, az oké hogy nagy, de hogy pakoljon be a szerencsés tulajdonos? :hmmmm:
A kedvező beállításokat pillanatok alatt megtaláltam, a könyöklő nagyon jó, viszont az ajtón nem találtam kényelmes könyöklési pontot... Hatalmas meglepetésemre beférek magam mögé (~200cm vagyok) egy picit furcsa, hogy az ülőlap döntött, de hogy nagyon növeli a térérzetet, az biztos :D
Örömmel vettem észre a "síalagutat", nem tudom az Ave II.-ben ez elérhető volt-e, de szerintem minden autóba rakni kellene : :D
A hátsó szellőző már lerágott csont, de azt is alsó-közép kategóriától felfelé legalább opcióként szerepeltethetné minden gyártó a kínálatban... (utálom, mikor hátul valaki hisztizik, én meg nyáron nagykabátba vezetek, úgy megy a klíma, hogy érezzék, télen meg egyszálpólóba :censored: )

összességébe nagyon tetszik az autó! Várom a kombit is, ide vidékre még nem jutott :surrender:
Látogatásom csúcspontja volt, amikor megnyomtam az elektromos kézifék gombját, és behúzta a motor, akkor 3-an sápadt arccal egy emberként rohantak felém, hogy "micsinááááálsz?"  [rohog] [rohog] [rohog]
Hatalmas poén, játszátok meg :D
kisa
born to ride

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #502 Dátum: 2009.01.20 00:03:34 »
Ma beleültem én is  ::)
Első nézésre nagyon barátságos, az első lökhárító alja az ami nagyon megfogott, meg az elnyújtott A és C oszlopok, de főleg a C tetszik, az nagyon elegáns :D
Az lámpatestekbe nem szerettem bele így elsőre, meg a nagyonkicsi csomagtérnyílásba, az szörnyű, az oké hogy nagy, de hogy pakoljon be a szerencsés tulajdonos? :hmmmm:
A kedvező beállításokat pillanatok alatt megtaláltam, a könyöklő nagyon jó, viszont az ajtón nem találtam kényelmes könyöklési pontot... Hatalmas meglepetésemre beférek magam mögé (~200cm vagyok) egy picit furcsa, hogy az ülőlap döntött, de hogy nagyon növeli a térérzetet, az biztos :D
Örömmel vettem észre a "síalagutat", nem tudom az Ave II.-ben ez elérhető volt-e, de szerintem minden autóba rakni kellene : :D
A hátsó szellőző már lerágott csont, de azt is alsó-közép kategóriától felfelé legalább opcióként szerepeltethetné minden gyártó a kínálatban... (utálom, mikor hátul valaki hisztizik, én meg nyáron nagykabátba vezetek, úgy megy a klíma, hogy érezzék, télen meg egyszálpólóba :censored: )

összességébe nagyon tetszik az autó! Várom a kombit is, ide vidékre még nem jutott :surrender:
Látogatásom csúcspontja volt, amikor megnyomtam az elektromos kézifék gombját, és behúzta a motor, akkor 3-an sápadt arccal egy emberként rohantak felém, hogy "micsinááááálsz?"  [rohog] [rohog] [rohog]
Hatalmas poén, játszátok meg :D

Igen! Nekem is az első ami megfogott, az az első lökhárító alja, mint ahogy téged is!
A csomagtér nyílásával én is így voltam, ahogy te!
BekeN

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Avensis III.
« Válasz #503 Dátum: 2009.01.20 00:27:46 »

Örömmel vettem észre a "síalagutat", nem tudom az Ave II.-ben ez elérhető volt-e, de szerintem minden autóba rakni kellene : :D

Az eddigi Avensis tulajdonos ilyenről csak álmodni tudott.  ;)
Viszont örvendetes dolog az osztva dönthető hátsó üléstámla, sok autógyártó a mai napig borsos felárat kér ezért is.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Avensis III.
« Válasz #504 Dátum: 2009.01.20 12:55:31 »
Az új Ave reklámfilmjei a klubos ftp-n.
 ;)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Avensis III.
« Válasz #505 Dátum: 2009.01.20 13:38:44 »
Ejnye-bejnye, azért ne szóljátok már le ennyire az Ave II-t!! Mi az, hogy ehhez képest nagyságrendnyi ugrást várt volna az ember? Mámér is?  :nono: :nono: :nono:
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Avensis III.
« Válasz #506 Dátum: 2009.01.20 14:49:24 »
Mindenkinek megvan a maga szívfájdalma, én ezen az Aut váltó és a tempomat nem kombinálhatóságán (benzines motor) vagyok felháborodva, de nagyon.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Avensis III.
« Válasz #507 Dátum: 2009.01.20 15:13:16 »
Mindenkinek megvan a maga szívfájdalma, én ezen az Aut váltó és a tempomat nem kombinálhatóságán (benzines motor) vagyok felháborodva, de nagyon.
Egyetértek.  :cry:

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Avensis III.
« Válasz #508 Dátum: 2009.01.20 15:19:29 »
Gyári tartozékok és árak.
De mi kerül egy kutyarácson 70 ezer Ft-ba? :whistling: :devil: Egy váltógombon 50 ezerbe???
Kutyarácsot a korábbi kombi Corollámba magam szerkesztettem (még a tetőbe épített eredeti kapcsokat is tudtam használni), került valami 3500  Ft-ba :excl:, az OBI-ból. Csak sajna nem passzol a Verso-ba. :hmmmm:
Igazán nem szőrszálhasogatás, de hogy még a kezelési útmutatóért is pénzt kérni... :no: :nono:
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.20 15:28:27 írta Sanyesz »

01010011

  • Vendég
Re: Avensis III.
« Válasz #509 Dátum: 2009.01.20 15:36:24 »
De mi kerül egy kutyarácson 70 ezer Ft-ba? :whistling: :devil: Egy váltógombon 50 ezerbe???
Kutyarácsot a korábbi kombi Corollámba magam szerkesztettem (még a tetőbe épített eredeti kapcsokat is tudtam használni), került valami 3500  Ft-ba :excl:, az OBI-ból. Csak sajna nem passzol a Verso-ba. :hmmmm:
Igazán nem szőrszálhasogatás, de hogy még a kezelési útmutatóért is pénzt kérni... :no: :nono:

A gyári tartozékok mindig is horror áron voltak.
Nemcsak a Toyotánál...