Szerző Téma: Avensis III.  (Megtekintve 703856 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Avensis III.
« Válasz #405 Dátum: 2009.01.15 18:24:40 »
... De mit keres a ReálBuda parkolójában egy Panda? :)

Toyotát vesz a tulaja...
 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Avensis III.
« Válasz #406 Dátum: 2009.01.15 21:23:02 »
Szerintem itt is az lesz, mint a Camry hibrid esetében, hogy megfelelő helyen meg fogják találni a megfelelő megoldást, még akár garanciával is... ;)
Kikerülendő a nepperek haszonkulcsait, ehhez elég lesz Bécsbe átruccanni, és ott megvenni az autót. Mert gondolom ott a teljes motorpaletta kapható lesz...  :whistling:
Speciel nem nepperekre gondoltam, hanem vidéki szervizre, melyet jól ismersz...
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Avensis III.
« Válasz #407 Dátum: 2009.01.16 11:49:14 »
Speciel nem nepperekre gondoltam, hanem vidéki szervizre, melyet jól ismersz...

Én magára a behozatali procedurára gondoltam, mert a szervizelés kérdése valóban megoldott.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Avensis III.
« Válasz #408 Dátum: 2009.01.16 11:49:51 »
És akkor egy kombi tesztje.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Avensis III.
« Válasz #409 Dátum: 2009.01.16 11:57:30 »
Speciel nem nepperekre gondoltam, hanem vidéki szervizre, melyet jól ismersz...
Én magára a behozatali procedurára gondoltam, mert a szervizelés kérdése valóban megoldott.
Eddig úgy tudtam, hogy a rajtuk keresztül megvehető Camryket ők hozták be.
music     

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Avensis III.
« Válasz #410 Dátum: 2009.01.16 12:28:21 »
Bevallom őszintén, hogy nagy várakozással néztem az új Avensis magyarországi megjelenése elé. Komolyan gondolkodtam, hogy az év második felében esetleg a Verso-t erre cserélném le. Reménykedtem, hogy a Toyota nem a Passathoz fogja az árait igazítani, hanem pl. az Accordhoz.
A tesztelt változatok árait ismerve kevés lelkesedés maradt bennem. Én nagy rajongója vagyok az automata váltónak és a kombi karosszériának, végre az Avensis dízel változatába is került ilyen. :yes:
Úgy gondoltam, rosszabb autót nem kellene venni, mint a jelenlegi COV. Ebben ugye benne van az itt sokat emlegetett tempomat, én használom is, jó dolog. Ez pl. nagyon nagy visszalépés, hogy az AVE-ben csak a csúcsmodellekben van.  :no:
Mivel csak a két tesztelt modell árát ismerem, azt kell mondjam, hogy bőven a Passathoz igazították az árakat, sőt... :devil:
Már nem Avensisben gondolkodok... :censored:

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Avensis III.
« Válasz #411 Dátum: 2009.01.16 12:37:20 »
Várjuk ki a végét, eddig is úgy volt, hogy a dízel motorokhoz már járt a tempomat a szerényebb felszereltség esetében is.
Vagy lehet történik valamiféle csoda, és külön opcióként is elérhető lesz majd.  :whistling:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

deccc

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re: Avensis III.
« Válasz #412 Dátum: 2009.01.16 12:43:54 »
Az árak tényleg elég meglepőek, nekem magasnak tűnnek, főleg a konkurencia árainak ismeretében. (pl. Honda). Majd a piac eldönti hajlandó-e ennyit fizetni ezért az autóért.
RAV4 HYBRID 2020

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Avensis III.
« Válasz #413 Dátum: 2009.01.16 12:48:26 »
Várjuk ki a végét, eddig is úgy volt, hogy a dízel motorokhoz már járt a tempomat a szerényebb felszereltség esetében is.
Vagy lehet történik valamiféle csoda, és külön opcióként is elérhető lesz majd.  :whistling:
Nem csak a tempomatra akartam kihegyezni a dolgot, hanem magára az árképzésre. Persze lehet, hogy pl. szeptemberig lejjebb megy az ár úgy 1 millió HUF-val. :whistling: :D
Akkor ott toporgok majd a kereskedésben, hogy "hadd rendeljek meg egy AVÉ-t". ;)

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Avensis III.
« Válasz #414 Dátum: 2009.01.16 12:50:43 »
Az árak tényleg elég meglepőek, nekem magasnak tűnnek, főleg a konkurencia árainak ismeretében. (pl. Honda). Majd a piac eldönti hajlandó-e ennyit fizetni ezért az autóért.
Az, hogy "magasnak tűnnek", túl enyhe kifejezés. Bízzunk a csodában... :hmmmm:

deccc

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re: Avensis III.
« Válasz #415 Dátum: 2009.01.16 12:51:04 »
Várjuk ki a végét, eddig is úgy volt, hogy a dízel motorokhoz már járt a tempomat a szerényebb felszereltség esetében is.
Vagy lehet történik valamiféle csoda, és külön opcióként is elérhető lesz majd.  :whistling:
Nem csak a tempomatra akartam kihegyezni a dolgot, hanem magára az árképzésre. Persze lehet, hogy pl. szeptemberig lejjebb megy az ár úgy 1 millió HUF-val. :whistling: :D
Akkor ott toporgok majd a kereskedésben, hogy "hadd rendeljek meg egy AVÉ-t". ;)

Vagy a korábbi Citroenes árképzési stratégiát másolják. Ott horror alapár mellett gyakorlatilag folyamatos milliós akciókkal játszottak. Bár nem hiszem, a Toyota nem igazán volt ilyen "akciózós" márka.
RAV4 HYBRID 2020

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re: Avensis III.
« Válasz #416 Dátum: 2009.01.16 16:14:35 »
Nos....
csak egyet kell aludnotok és mindenre fény derül :otlet:
hivatalos árlista és felszereltségek holnapra a márkakereskedésekben

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Avensis III.
« Válasz #417 Dátum: 2009.01.16 17:54:17 »
Nos....
csak egyet kell aludnotok és mindenre fény derül :otlet:
hivatalos árlista és felszereltségek holnapra a márkakereskedésekben
Hogy a holnap igaz-e azt nem tudom, de én ma voltam a Verso-val a szervízben és éppen akkor hoztak be a szalonba két új AVE-t, kettő pedig kint pihent. A kombi határozottan tetszik (bár ez egy alapmodell volt), de én továbbra is azt mondom, hogy nem dönt eladási csúcsokat a TMH ezzel a árral.  :nono:
Nekem egyébként a jövő hetet jelölték meg az árlista és a tájékoztató anyagok kiadására. Mindegy, mert a napokban nem szándékozom Avensist venni... :devil:

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #418 Dátum: 2009.01.16 20:55:20 »
Gyerekek!

Szerelmes lettem! Nagyon megtetszett az AVE III !
A sedan is  meg a kombi is szép! Na de a kombi viszi a prímet nálam!
Izmosabb, robosztusabb, testesebb lett a III-as. Tetszik az a "lejtős" vonala, ami az ablakok alja és a kilincsek felső síkja között fut végig az autó teljes hosszában. Kicsit sportosabbnak néz ki tőle!
Olyan kit-car-os kinézetet kelt bennem. Na ismét előtör belőlem a rallys múltam.
Ami feltűnt, hogy a sedan és a kombi hátsó lámpái egyformák. Szerintem!
Az első lökhárító alja, hála az égnek nem egy ív, hanem a közepe beugrik és ettől olyan érzést kelt, mintha a két széle koptató lenne!
Az én szemszögemből, sportosabb lett ez a generáció.
A sedan csomagtartó nyílása viszont kisebb lett mint a II-é.
A motorháztető kitámasztó "pálca" helyett tehettek volna be teleszkópokat! Szerintem! De ez legyen a legkevesebb.
A belseje meg egyenesen gyönyörű! Szép a műszerfal megvilágítása.

10 pontból 10-et kap nálam ez az autó!!!
BekeN

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Avensis III.
« Válasz #419 Dátum: 2009.01.16 21:04:00 »
A motorháztető kitámasztó "pálca" helyett tehettek volna be teleszkópokat! Szerintem!

... es a sedan csomagter ajtaja is lehetne teleszkopos.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX