Szerző Téma: Avensis III.  (Megtekintve 704095 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Avensis III.
« Válasz #60 Dátum: 2008.09.01 15:02:50 »
Mese rovatunk következik:
"...És leültek a tűz köré. Közel ültek hozzá. Ekkor főhősünk ezt hallotta a tűz körül ülő bölcsektől. A nyílászárók száma pedig 4 lészen. 5-öt a szádra ne ved...."

A mese bíz mindig tanulsággal szolgál.
Egyebet nem tudok elmondani.


 :whistling:

Csak halkan mondom, hogy a kombi is ötajtós... :cool2: :laugh:. Remélem Misi továbbra is ellát minket bennfentes pletykákkal mesékkel!  :)
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.01 15:24:39 írta sghu77 »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Avensis III.
« Válasz #61 Dátum: 2008.09.01 15:19:55 »
Az máshogy 5.
Ne kötözködj, mert nem idézek többet mesékből....
 :tt2:

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Avensis III.
« Válasz #62 Dátum: 2008.09.01 15:25:19 »
Az máshogy 5.
Ne kötözködj, mert nem idézek többet mesékből....
 :tt2:

Értettem, javítottam! Kérek engedélyt meghunyászkodni! :)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Avensis III.
« Válasz #63 Dátum: 2008.09.01 18:21:56 »
Érdekes, azt írják, hogy gyári fotó. Nekem egy fotótól egyelőre elég távolinak tűnik, inkább egy jól sikerült grafika  ::) (Vagy egy nagyon lebutított fotó)  :online2long:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Re: Avensis III.
« Válasz #64 Dátum: 2008.09.01 19:53:27 »
Szép ez a kocsi, de kicsit az az érzésem, mint az OFF új S80-nál ON. A régi sokkal elegánsabb volt. Persze tudom, ez is cél.

A Superb-féle ajtóról meg az a véleményem, hogy hülleség. Most ciki, ha a menedzsertalálkozón egybenyílik a "szedán" segge a hátsó ablakkal, mikor bepakoljuk a nótásbúkot? Feleselges bonyolítás ez a kettős ajtó szvsz.

Viszont legyen végre hibrid belőle! Vagy legalább automata dízel. Bár inkább mégis a hibrid, az jobb. :)


Igazad van! LEGYEN MÁR HIBRID!!! Talán többet vennének hibrid Avét, mint Priust! Szerintem. Én tutira szívesen vennék hibrid Avét, mint dízelt, vagy Priust! De azért tetszik a Prius is, de az Avensis jobban bejön! Mikor megjelet 2003-ban az Ave, már akkor megmondtam, hogy nekem ilyen lesz! És láss csodát Avém van!!! Remélem sokáig az is lesz!
BekeN

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Avensis III.
« Válasz #65 Dátum: 2008.09.01 21:42:06 »
Érdekes, azt írják, hogy gyári fotó. Nekem egy fotótól egyelőre elég távolinak tűnik, inkább egy jól sikerült grafika  ::) (Vagy egy nagyon lebutított fotó)  :online2long:
Ahogy nézegetem, egyre inkább mondeósnak tűnik...
music     

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Avensis III.
« Válasz #66 Dátum: 2008.09.01 21:46:39 »
Ahogy olvastam egyelőre az 1.6-os benzinest nem is említették, de a 2.4-est sem (mondjuk eddig sem volt túl sok értelme neki a 2 litereshez képest, csupán a széria 5 fokozatú Aut váltó szólt mellette és a picivel nagyobb nyomaték).

Olyanról is szeretnék olvasni, hogy a tempomat és a Xenon lámpák a szerényebb felszereltség mellett is elérhetőek lesznek, ne kelljen csak emiatt a legmagasabb felszereltséget megvenni.
A hab a tortán változatlanul a dízel motorokhoz kínált Aut váltó lenne...  :whistling:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Avensis III.
« Válasz #67 Dátum: 2008.09.02 07:48:48 »
Meg persze jó lenne egy-két olyan kütyü opcionálisan, amit pl az Accord már kínál (távolságtartó, sávelhagyásra figyelmeztető, holttérfigyelő)...
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Avensis III.
« Válasz #68 Dátum: 2008.09.02 09:33:26 »
Ahogy nézegetem, egyre inkább mondeósnak tűnik...

Ezzel vitatkoznék picit. Az íves övvonal engem inkább a Mercedesekre emlékeztet (illetve ez megjelent már az új Yarison is pl.), az eleje meg Camrys stílusjegyeket mutat. A Mondeo szögletesebb szerintem.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Avensis III.
« Válasz #69 Dátum: 2008.09.02 12:31:06 »
Ahogy nézegetem, egyre inkább mondeósnak tűnik...

Ezzel vitatkoznék picit. Az íves övvonal engem inkább a Mercedesekre emlékeztet (illetve ez megjelent már az új Yarison is pl.), az eleje meg Camrys stílusjegyeket mutat. A Mondeo szögletesebb szerintem.


A felhúzott, hirtelen lecsapott, magas hátfal az, ami valamilyen szinten emlékeztet a Mondeo szedánra, bár szvsz nem annyira hangsúlyos, mint azon. Számomra továbbra is leginkább egy Lexus IS, egy Saab 9-3 és egy BMW 3 keveréke ez az autó, ebből a szögből.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Tutivesztes

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
  • Bélzuhanypárlat
Re: Avensis III.
« Válasz #70 Dátum: 2008.09.02 12:31:42 »
OFF
A legjobb az lenne, ha a csomagolt extrákon kívül a "fontosabbakat" meg lehetne rendelni, nem úgy mint most. Solhoz nincs xenon, executive meg drága. Mondjuk ez kit érdekel, úgysem így lesz, esetleg előfordulhat hogy alacsonyabb felszereltségi szinten is kapok fényt. (gondolom ez csak nekem fontos):)
ON
Toyota Avensis II. 1.8 VVT-i Liftback Sol Tech 77

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Avensis III.
« Válasz #71 Dátum: 2008.09.02 13:53:12 »
Ahogy nézegetem, egyre inkább mondeósnak tűnik...
A felhúzott, hirtelen lecsapott, magas hátfal az, ami valamilyen szinten emlékeztet a Mondeo szedánra, bár szvsz nem annyira hangsúlyos, mint azon. Számomra továbbra is leginkább egy Lexus IS, egy Saab 9-3 és egy BMW 3 keveréke ez az autó, ebből a szögből.
A hátulja és az emelkedő övvonala emlékeztet a Mondeora, ezt még ki is emeli a Toyotától szokatlanul egyszerű hástó lámpatest, ami megintcsak valahol rokona a Fordénak.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Avensis III.
« Válasz #72 Dátum: 2008.09.02 16:16:53 »
Emelkedő övvonala manapság úgy nagyjából mindennek van ebben a kategóriában, szóval ettől még lehetne bármi, nemcsak Mondeo. Ez egy mai design-divat, ennyi. Én a lámpában sem látom a Ford-analógiát. Dehát mindegy, hogy mibe ki mit lát bele, erősen szubjektív. De beszélgetni róla jó  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Avensis III.
« Válasz #73 Dátum: 2008.09.02 20:22:49 »
Emelkedő övvonala manapság úgy nagyjából mindennek van ebben a kategóriában, szóval ettől még lehetne bármi, nemcsak Mondeo. Ez egy mai design-divat, ennyi. Én a lámpában sem látom a Ford-analógiát. Dehát mindegy, hogy mibe ki mit lát bele, erősen szubjektív. De beszélgetni róla jó  :yes:

Igen. :) Amúgy szerintem a képekről úgy néz ki, hogy a mai trendnek megfelelően széltében is jelentősen bővülni fog a kocsi.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Avensis III.
« Válasz #74 Dátum: 2008.09.02 21:40:23 »
Emelkedő övvonala manapság úgy nagyjából mindennek van ebben a kategóriában, szóval ettől még lehetne bármi, nemcsak Mondeo. Ez egy mai design-divat, ennyi. Én a lámpában sem látom a Ford-analógiát. Dehát mindegy, hogy mibe ki mit lát bele, erősen szubjektív. De beszélgetni róla jó  :yes:

Igen. :) Amúgy szerintem a képekről úgy néz ki, hogy a mai trendnek megfelelően széltében is jelentősen bővülni fog a kocsi.

Pedig már nem nagyon kéne tovább szélesednie, városban helyenként így sem könnyű vele a manőverezés. Másrészt hely is van benne bőven. Dehát itt ez a hülye növekedési trend  :whistling: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )