Szerző Téma: Avensis III.  (Megtekintve 703709 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: Avensis III.
« Válasz #105 Dátum: 2008.09.10 10:58:23 »
Jól látom? Ez a beltér egy automata váltós dízelé?  :clap:

Fordulatszammero alapjan biztos, amennyiben eltekintunk attol, hogy a kep lehet egy igazi auto belseje is, de lehet siman szamitogeppel szerkesztett kep is.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: Avensis III.
« Válasz #106 Dátum: 2008.09.10 11:23:01 »
Hát nem tom kombi az kopelre hasonlít signum vagy mi a görcs a neve.Belseje is hasonló kicsit lehet u.a a beszállító? :(
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

01010011

  • Vendég
Re: Avensis III.
« Válasz #107 Dátum: 2008.09.10 11:26:49 »
Kicsit nagyobb képek.


















sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Avensis III.
« Válasz #108 Dátum: 2008.09.10 11:49:53 »
Jól látom? Ez a beltér egy automata váltós dízelé?  :clap:

A képek alapján MMT az a dízel. Ott vannak a váltókarocskák a kormány mögött. Vagy ez az aktuális normál automatáknál is így van?

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Avensis III.
« Válasz #109 Dátum: 2008.09.10 11:55:15 »
A képek alapján MMT az a dízel. Ott vannak a váltókarocskák a kormány mögött. Vagy ez az aktuális normál automatáknál is így van?

Jaj ez nagyon gyanusan hajaz az MMT-re :eek: Annyira varok egy jo automatara...
De egy "tuzkorul ulo meset" meghallgatnek errol  :whistling:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Avensis III.
« Válasz #110 Dátum: 2008.09.10 12:04:02 »
Szerintem amúgy nem ronda az eleje még így képen se, élőben meg ugye ki tudja milyen. Nekem olyan semleges a dizájn, de semmiképp sem ronda.

01010011

  • Vendég
Re: Avensis III.
« Válasz #111 Dátum: 2008.09.10 12:46:08 »
Szvsz nem teljesen értem ezt a félköríves motorháztető formát. Nem érzem úgy, hogy ebben a kategóriában a helye egy ilyen fura megoldásnak. Inkább valami kisautónál nézne ki ötletesen. Ha ezt nem nézzük, gyakorlatilag próbáltak az elődhöz hasonló orrot csinálni: nem igazán lapos orr, a hűtőrács szinte ugyanaz a 'mosolygós', a lámpák meg szemből nézve maradtak inkább magasak (kocka), mint vízszintesen elnyúlók.
Összességéban nagyobb összhang van a jelenlegi AVE orrának dizájnján, de nem nyilatkozok addig, amíg nem látom testközelből, mondjuk fekete színben. Lehet, hogy úgy ütős lesz.
A kombi oldalról szerintem szép, ugyanúgy mint a mazda6-os, meg a honda accord: az egyéniség háttérbe szorult, beállt a sorba.. Nem biztos hogy jó ez, de legalább az eladás nő.

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: Avensis III.
« Válasz #112 Dátum: 2008.09.10 12:53:58 »

Esküszöm mindenre, ami szent, miközben végre megint visszatérni látszik az európai gyártók szép érzéke, direkt húzzák vissza a toyotát, hogy szóljon valami a minőség ellen.

Nem kell elfogultnak lenni... Es nehogy mar tevesen bevessuk az elmenkbe, hogy ezt az ott dolgozo europai emberek szurtak el szandekosan. Elszurtak ez teny, de nem Ok. Egyreszt minden ilyen fejlesztokozpontban vannak ott ferdeszemu, rizszabalo karaokesok, masreszt az anyaceg tudta es jovahagyasa nelkul semmi sem kerulhet gyartasba. Ja igen, s kozel sem arrol van szo, hogy csak a kinezete tudna a minosege ellen szolni. Hagyjuk mar ezt a hulyeseget. :no:
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: Avensis III.
« Válasz #113 Dátum: 2008.09.10 12:55:50 »
Szvsz nem teljesen értem ezt a félköríves motorháztető formát. Nem érzem úgy, hogy ebben a kategóriában a helye egy ilyen fura megoldásnak. Inkább valami kisautónál nézne ki ötletesen.

Hat ezt mondom en is. Legyartottak egy Nissan Tiida-t, csak mig amaz olcso, emez draga is lesz.
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Avensis III.
« Válasz #114 Dátum: 2008.09.10 13:14:04 »
Szvsz nem teljesen értem ezt a félköríves motorháztető formát. Nem érzem úgy, hogy ebben a kategóriában a helye egy ilyen fura megoldásnak. Inkább valami kisautónál nézne ki ötletesen.

Hat ezt mondom en is. Legyartottak egy Nissan Tiida-t, csak mig amaz olcso, emez draga is lesz.

Ezt nem értem. Ha már mindenáron hasonlóságot akartok keresni, akkor Saab 93, az meg nem olcsó és nem kisautó... Mellesleg a hátulja is hasonlít.




OK fine

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1357
  • mazda mx-5
Re: Avensis III.
« Válasz #115 Dátum: 2008.09.10 13:22:22 »
Ezt nem értem. Ha már mindenáron hasonlóságot akartok keresni, akkor Saab 93, az meg nem olcsó és nem kisautó... Mellesleg a hátulja is hasonlít.


Igen, nem is vitas, ez a Saab sem volt sosem egy szep auto. Nem is veszik...
  "The fact is that if you want a sports car, the MX-5 is perfect. Nothing on the road will give you better value. Nothing will give you so much fun. The only reason I’m giving it five stars is because I can’t give it 14." /Jeremy Clarkson/

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Avensis III.
« Válasz #116 Dátum: 2008.09.10 13:42:48 »
Igen, nem is vitas, ez a Saab sem volt sosem egy szep auto. Nem is veszik...

????

Szerintem egyáltalán nem néz ki rosszul és régi Saabos vonásokat mutat (tudom, kivéve pl. a lámpa ívét). A Saab pedig sose volt tömegcikk. Kb. a tizedét adják el, mint Volvoból, pedig az se sok. Nem azért nem veszik többen, mert olyan csúnya lenne.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Avensis III.
« Válasz #117 Dátum: 2008.09.10 15:12:53 »
A képek alapján MMT az a dízel. Ott vannak a váltókarocskák a kormány mögött. Vagy ez az aktuális normál automatáknál is így van?

Jaj ez nagyon gyanusan hajaz az MMT-re :eek: Annyira varok egy jo automatara...
De egy "tuzkorul ulo meset" meghallgatnek errol  :whistling:

MMT váltónál nincs P állás...
Ez automata.
Többet nem mondhatok.
 :whistling:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Avensis III.
« Válasz #118 Dátum: 2008.09.10 17:07:57 »
Hát igen, a kombi eléggé Mazda 6 fílinges, de ez nem feltétlenül baj. A Toyotának nem erőssége a szép kombi. Az eddigi legszebb az Európába éppen nem eljutó mostani Corolla kombija.
Egyébként szerintem is várjuk meg élőben. Sőt. Az Auris formaterve amennyire jellegtelennek tűnt kezdetben, annyira időtálló kezd lenni mostanra. Az űr Civic ma már nem feltűnő, megszokta az ember. Ez azért van, mert szépnek nem nevezhető, csak feltűnőnek. Az Auris pedig olyan majdnem szép sok esztétikus részlettel, biztos vagyok benne, hogy látvány alapján 15 év múlva többre fogják értékelni, mint a Hondát.
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.10 17:11:47 írta music »
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Avensis III.
« Válasz #119 Dátum: 2008.09.10 17:12:36 »
A képek alapján MMT az a dízel. Ott vannak a váltókarocskák a kormány mögött. Vagy ez az aktuális normál automatáknál is így van?

Jaj ez nagyon gyanusan hajaz az MMT-re :eek: Annyira varok egy jo automatara...
De egy "tuzkorul ulo meset" meghallgatnek errol  :whistling:

Ez nem MMT, a régi jó hagyományos automata váltókhoz tartozó bötűk virítanak a kulissza mellett  :yes: ... P-R-N-D, ahogy kell. Az meg hab a tortán, hogy manuálisan kapcsolható lesz a kormányról is - mondjuk ez már eléggé elvárás is ebben a kategóriában.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )