Szerző Téma: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring  (Megtekintve 93448 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #105 Dátum: 2008.05.26 13:49:32 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Srácok!
Ne ugorjatok össze, ilyenen! Minden évben elõjön gyakorlatilag ugyanaz a lemez. Mindenkinek nem lehet megfelelni ennyi várható látogatószám mellett. Azon vagyok, hogy élvezetes és biztonságos legyen egyidejûleg a szlalom, ami a mostani nyári talin valóban fõszerepet kapott a sajátságos pályakialakítás miatt.

Természetesen továbbra is várom azok jelentkezését, akik pályabíróként és építõként tudnak és akarnak segíteni!
Eddig: Keri, és Xtrem jelentkezett, minimálisan 8 fõ pályabíró kell, hogy felügyelni lehessen a teljes pályát.


Még a közelében sem vagyok az összeugrásnak.  :vezetes:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #106 Dátum: 2008.05.26 14:15:53 »
csak beszélgetünk! Nekem nem hiányzik a gyorsulás abszolút! Tökéletesen el vagyok náélküle is, inkább elgurulgatok egész nap a szlalomon. A szlalom a gyorsulással ellentétben mindenkinek hasznos hiszen itt szinte mindent megtudsz az autóról a körök alatt. nagyon jól lehet hasznosítani a téli vezetéskor,mert képben leszel azzal hogy nem kell betojni ha megcsúszik. Én azt mondom hogy legyen egy olyan pálya ami mindenkinek megfelel. Tehát legyen benne tempó és legyen benne technikás rész. Fõ a látványosság. Higyjétek el a nézõnek az tetszik ha van tempó,mert arra senki sem kiváncsi hogy kanyarognok 30-cal és közben perecet fonok a kezembõl. Feelingre sem ad akkorát!
A pálya vonalvezetését nézve nem lesz rossz kis találkozó! Fõleg ha gokartozni is lehet, azt úgysem próbáltam még sosem! :nagymosoly:  :vezetes:
Trotter meg tudja a dolgát, van már pár év rutinja pályaépítésben! TEMPO TEMPO! :shock:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #107 Dátum: 2008.05.26 14:37:36 »
Köszi druszám, kedves vagy.
**************
Azonban erõsen fontolgatom, hogy visszamondom a szlalom rendezését. Még el sem kezdõdött az egész, máris de facto közli a kolléga 3 HSZ után, hogy xar lesz, meg xar volt. Tavaly elõtt is kaptam inkább hideget, mint meleget. Higgyétek el a fenének sem hiányzik, hogy a verseny után jöjjenek a vélt, vagy valós jogos kritikák. A jogos kritikákat természetesen szívesen veszem, ha normális hangnemben jönnek. De alapból elõre lehurrogni valamit egyáltalán nem gentleman argemeent.

Sokan sokfélét akarnak, értsétek meg nem lehet mindeninek pályát építeni. Hogy sarkosan fogalmazzak olyan pálya kell, amin egy amatõr versenyzõ és a szódásüvegen nagypapa is élvezettel végigmegy, hogy kismerje a kocsiját és önnönmagát.

Az Egyesület vezetõsége ismét megtisztelt azzal, hogy bonyolítsam le az idei szlalomot. Én a magam nevében elfogadtam, nagy kihívásnak tartom, mert ilyen jellegû pálya még nem volt a Club történetében megépítve a nyári talin. Sõt továbbmegyek, sem a JapfestII-n, sem pedig egyetlen Nissanos, vagy Mitsubishis, illetve Renaultos talin sem.
Pedig ezért a Nissanok között vagy egy kettõ sportgép is valljuk be.

Ha valakinek személyem, vagy a korábbi pályáimmal kapcsolatban észrevétele, kritikája, ellenvéleménye van (újabb, nem a már publikál :nagymosoly: ) azt szívesen fogadom, egyúttal jelzem, hogy még 6 kolléga szükségem lenne, akik segítenek a bonyolításban, pályaépítésben. Minden ötletre nyitott vagyok, addig a pontig, amíg nem veszélyezteti a nézõket, valamint a pályabírókat és a berendezést.

Részemrõl itt és most befejeztem ezt a témát, várom az érdemi  HSZ-ket.

A gyorsulásról nem tudok mit mondani, hiszen én abban nem vagyok/voltam kompetens, csupán a terelgetésben segítettem a rajt elõtt.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #108 Dátum: 2008.05.26 15:09:57 »
én azt mondom,hogy ha idõben felérek akkor rám számíthatsz az építésben!bonyolításban nem merek vállalni,mert inkább menni szeretnék! Igazad van! Amilyen pálya van azon kell menni! Még az is lehet hogy az esõ is esni fog...ki tudja

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #109 Dátum: 2008.05.26 16:09:46 »
Trotter!
a tavalyi szlalom k jó volt, nekem az a gyors visszafordító nagyon tetszett! bár az nem volt túl nagypapás  :elkeseredett:  akkor most kimaradnak az ilyenek? tényleg volt egy lányzó aki gyök2-vel ment, és senkit se zavart..
a 3hozzászólást magamra vettem (tavaly óta törölve lettem inaktív miatt sztem  :( ), de én csak azért nyavalygok ha már egyszer versenypálya akkor ne a forgalomlassítsunk, meg tötymörögjünk, éppen elég abból a közutakon is, sokan azért mennének ki hogy végre otthagyjanak egy kis gumit az aszfalton..

szóval hajrá!!!
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #110 Dátum: 2008.05.26 16:14:47 »
Idézetet írta: "SzzS"
pontosan! csak azért legyen benne itt-ott tempó..ha már kint nem lehet menni akkor ott hadd élje ki magát az ember,hogy ne az úton randalírozzon. :vezetes:  Nincs igazam?



én is ezt gagyogom.. :nagymosoly:
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #111 Dátum: 2008.05.26 16:25:05 »
megint én hogy meglegyen a 6. is  :nagymosoly:
az eredeti hozzászólásban a "tavalyi szlalom..."ban a  "***" ="f a s z a" volt szóköz nélkül és nem xar...
nah...csak ez a csoda letiltott
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #112 Dátum: 2008.05.26 19:04:12 »
Idézetet írta: "hnova"
megint én hogy meglegyen a 6. is  :nagymosoly:
az eredeti hozzászólásban a "tavalyi szlalom..."ban a  "***" ="f a s z a" volt szóköz nélkül és nem xar...
nah...csak ez a csoda letiltott

Ühüm..  Akkor peace! :nagymosoly: Nem szerettyük a tsûnya szavakat... Bár át lehet vágni a csúnyaszó-motort.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #113 Dátum: 2008.05.26 19:09:42 »
Idézetet írta: "hnova"
Trotter!
a tavalyi szlalom k jó volt, nekem az a gyors visszafordító nagyon tetszett! bár az nem volt túl nagypapás  :elkeseredett:  akkor most kimaradnak az ilyenek? tényleg volt egy lányzó aki gyök2-vel ment, és senkit se zavart..
a 3hozzászólást magamra vettem (tavaly óta törölve lettem inaktív miatt sztem  :( ), de én csak azért nyavalygok ha már egyszer versenypálya akkor ne a forgalomlassítsunk, meg tötymörögjünk, éppen elég abból a közutakon is, sokan azért mennének ki hogy végre otthagyjanak egy kis gumit az aszfalton..

szóval hajrá!!!

Köszi, most valami teljesen más lesz, mivel ez körpálya alapból. Nem lesz túl egyszerû, de lesznek viszonylag gyors szakaszok is.
Már töröm a fejemet :nemtom: , szereztem egy pályatervrajzot és karcolgatok egy jót. :vezetes:  :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #114 Dátum: 2008.05.26 20:09:41 »
Valamelyik moderátorunk dolgozott? Eltünt egy-két beírás  :turelmetlen:

rezol

  • Vendég
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #115 Dátum: 2008.05.26 20:16:46 »
Zsóttttiiii!
Idén is, mint tavaly, szívesen.
Csak valakinek meg kellene oldania a transzportomat oda is és vissza is, mert addig még nem valószínû, hogy lesz autóm.
(Bár, ha minden szerdán 10 Ft-ot emelnek, akkor lehet, hogy egyáltalán. :elkeseredett: )

rezol

  • Vendég
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #116 Dátum: 2008.05.26 20:20:07 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Valamelyik moderátorunk dolgozott? Eltünt egy-két beírás  :turelmetlen:
Ugye? Ugye??
és még én vagyok paranoiás... :hmm:

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #117 Dátum: 2008.05.26 20:29:46 »
ja eléggé kipucolta valaki a topicot :nagymosoly:

én már azt mondom,hogy hadd szóljon! druszámat ismerve lesz tempós rész és lesz lassú rész is...max megforgunk páran a tempósban ,de lobogjunk is! :kacsint:
 :ordog: nekem mindegy csak már mehessek! jó a pálya kinézete, tök kultúrált minden, sátor, büfé, evés ivás dínom dánom, még kell egy valami romazene koncert aztán istenkirály party lesz :D

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #118 Dátum: 2008.05.26 20:47:12 »
Idézetet írta: "SzzS"
ja eléggé kipucolta valaki a topicot :nagymosoly:

én már azt mondom,hogy hadd szóljon! druszámat ismerve lesz tempós rész és lesz lassú rész is...max megforgunk páran a tempósban ,de lobogjunk is! :kacsint:
 :ordog: nekem mindegy csak már mehessek! jó a pálya kinézete, tök kultúrált minden, sátor, büfé, evés ivás dínom dánom, még kell egy valami romazene koncert aztán istenkirály party lesz :D


majd szólunk Gáspárlacinak hogy tesókám húzzál máel egy jó számot a fülünkbe!  :rohog:
ahogy hallom a nissanját nagyon aktívan nyúzza..hátha arra jár.. :ordog:

 :kormom: ezúton is elhatárolódok magamtól..
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #119 Dátum: 2008.05.26 20:48:26 »
Idézetet írta: "rezol"
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Valamelyik moderátorunk dolgozott? Eltünt egy-két beírás  :turelmetlen:
Ugye? Ugye??
és még én vagyok paranoiás... :hmm:



Nem kell paranoiásnak lenni. Elég ha elõbb kérdezünk, tesztelünk, gondolkozunk, aztán írunk.
 :nana:
Pl. van nekünk egy hozzászólás próbálgatás topicunk, az OFF topicban, ott ki lehet próbálni, hogy mely szavakat engedi és mely szavakat pontozza ki a rendszer. És így pontosan lehet ellenõrizni, hogy mi lehet(et) egy mondatban.


A jövõben kérek mindenkit, hogy ennek szellemében és a köz javában kizárólag a találkozóval kapcsolatos hozzászólásokat helyezzen el.
THX.