Típusok - TOYOTA > Avensis

T22 Avensis és minden mi róla szól

(1/822) > >>

Profy:
Ezt azért hoznám létre mivel most már nagyon keveredik a T22 és a T25.Hátha áttekinthetõbb lesz az egész.
Esetleg kinek van joga hozzá és kedve átrakhatná a T22-es hozzászólásokat ide.  :nagymosoly:

Misi:

--- Idézetet írta: "Profy" ---Ezt azért hoznám létre mivel most már nagyon keveredik a T22 és a T25.Hátha áttekinthetõbb lesz az egész.
Esetleg kinek van joga hozzá és kedve átrakhatná a T22-es hozzászólásokat ide.  :nagymosoly:
--- Idézet vége ---


Azért annyi Avensis hozzászólás nincs szerintem. Lassan lesz egy világoskék Avensis topic, utána jön a sötétkék, majd a "Mire használjátok a szívargyújtót az Avensisben?" topic.
Szintén nagyon várom már az "Mi fér ez az Ave 1 kesztyûtartójában?" Sci-fi topicot is.

Profy:

--- Idézetet írta: "Misi" ---
--- Idézetet írta: "Profy" ---Ezt azért hoznám létre mivel most már nagyon keveredik a T22 és a T25.Hátha áttekinthetõbb lesz az egész.
Esetleg kinek van joga hozzá és kedve átrakhatná a T22-es hozzászólásokat ide.  :nagymosoly:
--- Idézet vége ---


Azért annyi Avensis hozzászólás nincs szerintem. Lassan lesz egy világoskék Avensis topic, utána jön a sötétkék, majd a "Mire használjátok a szívargyújtót az Avensisben?" topic.
Szintén nagyon várom már az "Mi fér ez az Ave 1 kesztyûtartójában?" Sci-fi topicot is.
--- Idézet vége ---


Szerintem mire végignyálazná valaki a 6500 hozzászólást bizti bele hülyülne fõleg ha az ave 2 nem van a látókörébe. :(
Én amit nézegetni szoktam más toyotás fórumokat,akár minden kis kérdésért új topikot nyit az illetõ kérdezõ.

Itt csak összegyújtés lenne tipus specifikusan. :D

Ahogy a Carinába is van Carina II topik. :D

De meglátjuk lesz e létjogosultsága.Ha nem mehet a levesbe az új fórum motornál. :D

Palaczk:
Szerintem ez a topik fölösleges, ne nyissunk már mindennek új topikot...

Profy:

--- Idézetet írta: "Palaczk" ---Szerintem ez a topik fölösleges, ne nyissunk már mindennek új topikot...
--- Idézet vége ---


 :ordog: Akkor töröljük ki a többi tipust is ;) éljen cenz zura. :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése