Szerző Téma: Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)  (Megtekintve 158497 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #285 Dátum: 2017.07.12 08:11:39 »
A gyári motoros fedelűt távirányítóval, amivel elérhető volt az Avensis. Elég ritka egy extra volt még külföldön is.  ;)

jah...hogy ugy motoros...értem már!!!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #286 Dátum: 2017.07.12 09:08:15 »
Robi sejtettem, hogy a kétkerekűre gondoltál!  :yes: ;)
Fery

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #287 Dátum: 2017.07.12 09:21:31 »
melyik motoros navit vetted?
Ezt a kesztyűtartó helyére rakhatót.
Most kb. ebben az asztali stádiumban állok vele. Az állok részt tessék szó szerint érteni. :D

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #289 Dátum: 2017.07.13 19:37:01 »
Hmmm, jó választás!! Robi köszi linkeket!

Silent! Mikor építed be?
Fery

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #290 Dátum: 2017.07.13 20:27:18 »
Silent! Mikor építed be?
Állj be Xterm után a sorba. :D
Tavaly nyáron vettem, száraz teszten már jól szerepeltek a komponensek. Össze kell bele rakni a tabletet, tápot, OTG-t, USB HUB-ot, aztán mehet be a helyére. Azon tanakodok nagyon, hogy tolatókamerát rakjak-e. Néztem és roncsolásmentesen nem lehet kikábelezni, ez kicsit elbátortalanít.

Fery

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2052
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #291 Dátum: 2017.07.14 15:58:22 »
Állj be Xterm után a sorba. :D
Tavaly nyáron vettem, száraz teszten már jól szerepeltek a komponensek. Össze kell bele rakni a tabletet, tápot, OTG-t, USB HUB-ot, aztán mehet be a helyére. Azon tanakodok nagyon, hogy tolatókamerát rakjak-e. Néztem és roncsolásmentesen nem lehet kikábelezni, ez kicsit elbátortalanít.
:D
Tolatókamerához annyit szólnék, hogy jópofa dolog, de én a mai napig alig alig nézem, sőt. Amúgy meg valami elvonja a figyelmet és kamera ide vagy oda, ugyan ott van az ember.
Nekem valamiért jobban bejön a radar az legalább jelez :)
Fery

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #292 Dátum: 2017.07.14 16:15:21 »
:D
Tolatókamerához annyit szólnék, hogy jópofa dolog, de én a mai napig alig alig nézem, sőt. Amúgy meg valami elvonja a figyelmet és kamera ide vagy oda, ugyan ott van az ember.
Nekem valamiért jobban bejön a radar az legalább jelez :)
Lehet hagyom meggyőzni magam. Ha nem kéne a kamáráig hátrakábelezni, akkor csak összeraknám az asztalon, aztán berakom és rádugom a hifi-re a hang kimenetét. Ez lényegesen gyorsítaná a dolgokat. Jövő héten megyek elektromos szakihoz, mert kattog az airmix szervo (tudom... tudom... shame on me, hogy nem a fórumra jövök hogy mit csináljak, hanem elmegyek vele rögtön szerelőhöz :devil:), egyúttal elő fogjuk készíteni a navi tápellátását, hogy csak be kelljen dugni a tápra ha kész vagyok vele.

gergolabs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 393
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #293 Dátum: 2017.12.03 18:49:46 »
Sziasztok!

Van esetleg valakinek a legújabb Navi DVD-ből?
'08 RX400h
'09 Prius 3

Elk Hunt

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #294 Dátum: 2018.01.22 11:10:30 »
Üdv!

A segítségeteket szeretném kérni friss Avensis gazadként. 2017 évi Avensis kombim van, gyári Touch 2 rendszerrel, ami általánosságban jó lenne de szeretnék egy-két dolgot plusszban. Nem tudom, hogy van-e ehhez a típushoz Androidos rendszer nevezik multimédiás / fejegységnek is. A lényege, hogy továbbra is kezelje azokat a funkciókat ami jelenleg is megvan (tolató kamera, kormányról vezérelhetőség).

Merre érdemes elindulni, ki forgalmaz ilyet?

Köszönettel

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9387
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #295 Dátum: 2018.01.22 11:40:19 »
Üdv!

A segítségeteket szeretném kérni friss Avensis gazadként. 2017 évi Avensis kombim van, gyári Touch 2 rendszerrel, ami általánosságban jó lenne de szeretnék egy-két dolgot plusszban. Nem tudom, hogy van-e ehhez a típushoz Androidos rendszer nevezik multimédiás / fejegységnek is. A lényege, hogy továbbra is kezelje azokat a funkciókat ami jelenleg is megvan (tolató kamera, kormányról vezérelhetőség).

Merre érdemes elindulni, ki forgalmaz ilyet?

Köszönettel
A zsír új kocsiból kidobnád - az egyébként tényleg méltánytalan - média egységet?  :eek:  Én azért a gari végét megvárnám, nehogy ebbe kössön bele valaki egy hibánál.
Van, illeszkedik rendesen, okos is, keresd robi(Robi)-t, ha jól emlékszem, ő szerelt be ilyet. Tőle megtudhatod a buktatóit is.
Lényeg - szerintem -, ne Aliról rendeld, vedd meg itthon rendes garival (nagyságrendileg 150 körül vannak)

Valami ilyesmire gondolsz?

Hozzá kapcsolódva: szégyen, hogy ekkora értékű autókba a Toyota ennyire buta, primitív médiát tesznek ebbe a kocsiba (meg pl egy Lexusba is) A felbontása is kb mintha filctollal rajzolták volna, de még így is képes egy menüben laggolni :censored: Mondjuk egy Mazdában sem sokkal jobb a helyzet, mint hallottam. Értem, hogy sok kis dollár spórolása ilyen autó darabszám mellett sok-sok pénz, de akkor is, méltatlan manapság.
« Utoljára szerkesztve: 2018.01.22 12:18:39 írta Nagycitrom »

Elk Hunt

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #296 Dátum: 2018.01.22 13:28:54 »
Igen, ilyesmire gondoltam. Igen sajnos ez van, hidd el nem kalandvágyból indultam el erre :) legalább lehetne valamilyen módon a telefon képét kitenni, de esélytelen.

Ami az Alit illeti, nem, nem volt szándék onnan rendelnem, bár nem tudom, hogy az ebay-s vagy más forgalmazó nem-e onnan szerzi be a "cuccot".

A garancia "vesztés" a can busos zsonglőrködés miatt ugorhat, hozzáteszem joggal. Azt gondolom, ha kompatibilis akkor nem lehet gond, ha az lenne, akkor másik riasztót, vagy akár parkoló radart se lehetne beletenni  :hmmmm:

Egyébként igazad van, ez a media bár tudja a dolgát, azért nem egy sikertörténet 2018-ban, kicsit többet várnék el tőle.

Köszönöm a segítségedet, megkeresem akit ajánlottál.
 

csomi53

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #297 Dátum: 2018.03.05 21:10:06 »
Ha valaki kedvet kapna egy ilyenhez átépítéshez, nekem van eladó egy ilyen gyári motorosan felnyíló kijelzőm.  ;)

csomi53

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #298 Dátum: 2018.03.05 21:30:23 »
A gyári motoros fedelűt távirányítóval eladó lenne , mert érdekelne.

cztomi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #299 Dátum: 2018.03.07 21:42:36 »
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a motorosan felnyíló navigációnál beállítható, hogy indítás után (vagy gyújtásra) automatikusan felnyíljon? Ha igen, akkor hogyan? Egy 2006-os Avensisről van szó. Ha volt már ez a kérdés, akkor bocsánat, nem néztem vissza az előzőket.
Előre is köszönöm a válaszokat!