Szerző Téma: Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)  (Megtekintve 158667 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #270 Dátum: 2017.07.09 10:17:20 »
Ha komolyabban is a pénztárcádba szeretnél nyúlni, én egy gyári fejegység beszerzését javaslom.
Enyémben TNS510-es van, lejátszik mindent, bluetoothos, tolatókamera is van hozzá, teljes EU térkép 1 db SD kártyán, és persze ha kell magyarítható a menüje és a hang is.

2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

chriska

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
    • honlapom
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #271 Dátum: 2017.07.09 10:22:29 »
Vegyük úgy, hogy költséghatékony megoldást keresek. Itt a normál átlagbér 70000Ft/hó...

gergolabs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 393
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #272 Dátum: 2017.07.11 17:26:58 »
Vegyük úgy, hogy költséghatékony megoldást keresek. Itt a normál átlagbér 70000Ft/hó...
Akkor onnan menni kell...
'08 RX400h
'09 Prius 3

chriska

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
    • honlapom
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #273 Dátum: 2017.07.11 17:38:39 »
Akkor onnan menni kell...

Eisze jártál még Székelyföldön? Hanem, egy percen megcsodálhatnád magad is! 😉🤘

gergolabs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 393
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #274 Dátum: 2017.07.11 17:40:55 »
Eisze jártál még Székelyföldön? Hanem, egy percen megcsodálhatnád magad is! 😉🤘
Persze szép, de nem ez volt itt a kérdés.
'08 RX400h
'09 Prius 3

chriska

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
    • honlapom
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #275 Dátum: 2017.07.11 17:45:15 »
Persze szép, de nem ez volt itt a kérdés.

Valóban, a kérdésemre mindezidáig egyetlen válasz érkezett, amelyen keresztül finomítottam az eredeti kérdésemen. A te hozzászólásod nem tudom válaszként értelmezni a kérdésemre.

Deka

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1101
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #276 Dátum: 2017.07.11 17:59:21 »
Dension mellett szóba jöhet Yatour (kicsit olcsóbb) és egyéb (nooname - még olcsóbb) cd-tár kimenetre csatlakoztatható dolgok.

Fejegységcsere ~10.000 Huf beépítő kerettel kezdődik... A legtöbb esetben Kenwood cuccokat ajánlanak. 50-70eHuf (pl.: http://autosnavi.hu/termek/kenwood-dmx-100bt), ezek navit nem tudnak, azok inkább 90-100-tól, onnan felfelé a csillagos égig. :) Amit Xtrem kolléga vázolt 200+-os, ha jól sejtem.
'10 Avensis 1.8 Valvematic Wagon
'07 Yaris  1.8 TS

chriska

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
    • honlapom
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #277 Dátum: 2017.07.11 18:03:28 »
Dension mellett szóba jöhet Yatour (kicsit olcsóbb) és egyéb (nooname - még olcsóbb) cd-tár kimenetre csatlakoztatható dolgok.

Fejegységcsere ~10.000 Huf beépítő kerettel kezdődik... A legtöbb esetben Kenwood cuccokat ajánlanak. 50-70eHuf (pl.: http://autosnavi.hu/termek/kenwood-dmx-100bt), ezek navit nem tudnak, azok inkább 90-100-tól, onnan felfelé a csillagos égig. :) Amit Xtrem kolléga vázolt 200+-os, ha jól sejtem.

Köszönöm nagyon szépen!
A Yatour és egyebek sajnos pont az én fejegységemmel nem kompatibilisek (TOYOTA W53904)

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #278 Dátum: 2017.07.11 18:12:59 »
Miért ne lenne jó a Yatour a W53904-hez? Szerintem többen is vannak itt, akiknek megy vele.
« Utoljára szerkesztve: 2017.07.11 18:16:01 írta András1980 »

Deka

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1101
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #279 Dátum: 2017.07.11 18:25:03 »
A Dension-nal vannak gondok.

Talán itt is, de a Facen már több esetben olvastam, hogy egyre többen járunk (mert én is így jártam) úgy, hogy nem működik rendesen. Mindenki aki panaszkodott a "monozást" az egyik oldal hiányát emlegette. Mást nem próbáltam, lehet a Yatour működne, arra még nem panaszkodott senki.
'10 Avensis 1.8 Valvematic Wagon
'07 Yaris  1.8 TS

chriska

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
    • honlapom
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #280 Dátum: 2017.07.11 18:53:53 »
Miért ne lenne jó a Yatour a W53904-hez? Szerintem többen is vannak itt, akiknek megy vele.

Utána olvastam alaposabban a neten a gyártó oldalán és a forgalmazóknál is, mely szériákhoz passzol, s melyekkel nem kompatibilis..

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4160
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #281 Dátum: 2017.07.11 19:22:28 »
Valóban, a kérdésemre mindezidáig egyetlen válasz érkezett, amelyen keresztül finomítottam az eredeti kérdésemen. A te hozzászólásod nem tudom válaszként értelmezni a kérdésemre.
Nem volt a kollégának semmilyen hozzáállása. Kis pénz kis foci, nincs pénz nincs foci. Ha nincs lóvé navira, mp3 adapterre akkor nem szégyen ha nincs a kocsiban. A multimédiás fejegységnek ára van, amit vagy kifizetsz vagy nem. Költséghatékony megoldás is van, papírtérképnek hívják. Bár vettem motoros navit a kocsiba, nem szégyellem, hogy egyelőre nincs berakva és papírtérképpel járok.

Köszönöm nagyon szépen!
A Yatour és egyebek sajnos pont az én fejegységemmel nem kompatibilisek (TOYOTA W53904)
Ezt ne terjeszd, mert akinek már van beszerelve meg fog mosolyogni. Ahogy írtam korábban, vonatkozó topicot érdemes elolvasni. Ha meg eldöntötted, hogy te utánaolvastál és csakazértse, akkor ne várd hogy hulalua koszorús esőtáncot járnak fűszoknyában, hogy meggyőzzenek. :D

chriska

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 85
    • honlapom
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #282 Dátum: 2017.07.11 19:27:50 »
Nem volt a kollégának semmilyen hozzáállása. Kis pénz kis foci, nincs pénz nincs foci. Ha nincs lóvé navira, mp3 adapterre akkor nem szégyen ha nincs a kocsiban. A multimédiás fejegységnek ára van, amit vagy kifizetsz vagy nem. Költséghatékony megoldás is van, papírtérképnek hívják. Bár vettem motoros navit a kocsiba, nem szégyellem, hogy egyelőre nincs berakva és papírtérképpel járok.
Ezt ne terjeszd, mert akinek már van beszerelve meg fog mosolyogni. Ahogy írtam korábban, vonatkozó topicot érdemes elolvasni. Ha meg eldöntötted, hogy te utánaolvastál és csakazértse, akkor ne várd hogy hulalua koszorús esőtáncot járnak fűszoknyában, hogy meggyőzzenek. :D


Hozáállást nem is említettem. A papír térképet ismerem, bár a telefonom Waze naviját használom a legtöbbet. Ahogy kérdeztem volt eredetileg is, MP3 illetve telefon kihangositas miatt érdekelne valami megoldás. 😉🤘

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #283 Dátum: 2017.07.11 23:23:19 »
Nem volt a kollégának semmilyen hozzáállása. Kis pénz kis foci, nincs pénz nincs foci. Ha nincs lóvé navira, mp3 adapterre akkor nem szégyen ha nincs a kocsiban. A multimédiás fejegységnek ára van, amit vagy kifizetsz vagy nem. Költséghatékony megoldás is van, papírtérképnek hívják. Bár vettem motoros navit a kocsiba, nem szégyellem, hogy egyelőre nincs berakva és papírtérképpel járok.
Ezt ne terjeszd, mert akinek már van beszerelve meg fog mosolyogni. Ahogy írtam korábban, vonatkozó topicot érdemes elolvasni. Ha meg eldöntötted, hogy te utánaolvastál és csakazértse, akkor ne várd hogy hulalua koszorús esőtáncot járnak fűszoknyában, hogy meggyőzzenek. :D
melyik motoros navit vetted?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10673
Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #284 Dátum: 2017.07.12 00:52:12 »
A gyári motoros fedelűt távirányítóval, amivel elérhető volt az Avensis. Elég ritka egy extra volt még külföldön is.  ;)

2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61