Szerző Téma: Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)  (Megtekintve 158661 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

charli02

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #210 Dátum: 2015.01.20 21:12:57 »
Sziasztok.
Én most éppen ezen dolgozom ami a videón is látható csak van pár apró problémám vele értem itt a bekötést ,mert ugye olyan tablet kellene aminek külőn dc csatija van,hogyaz usb csatira lehessen adattárolót csatlakoztatni de a folyamatos töltése is meglegyen,maga az a navi rendszer is tetszik amit felrakott a srác jó lenne megszerezni.

r3dfoot

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #211 Dátum: 2015.01.20 21:18:06 »
Alibabán kapható gyárival megegyező utángyártott navi! Mindent tud amit a gyári csak IGOval
-------------------------------------------------------------------
Toyota Yaris T-Sport Mk I. 1.5 VVT-i

charli02

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #212 Dátum: 2015.01.20 21:33:31 »
Az lehet de mint nekem is a műszerfalon van ez a felnyíló navi amiből kivettem a gyári display-t és annak a helyére szerkesztem a tabletet az eredeti rádiót megakarom hagyni a helyén. 

r3dfoot

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #213 Dátum: 2015.01.20 22:28:08 »
Ez jol hangzik! Ez a felnyilo navi melyik felszereltseg?
-------------------------------------------------------------------
Toyota Yaris T-Sport Mk I. 1.5 VVT-i

Fox11

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 296
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #214 Dátum: 2015.01.20 22:33:42 »
Az lehet de mint nekem is a műszerfalon van ez a felnyíló navi amiből kivettem a gyári display-t és annak a helyére szerkesztem a tabletet az eredeti rádiót megakarom hagyni a helyén.
Szia! Miért nem volt jó a gyári? A frissítések miatt cserélted le? Ha én akarom az enyémbe beépíteni,akkor gondolom egy beépítő keret,vagy valami kellene,mert nekem csak sima üres doboz van ott. Tehát gondolom az egész dobozt meg kellene szereznem a gombokkal,felnyitó mechanikával.

xtibi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #215 Dátum: 2015.01.31 00:15:21 »
Ez jol hangzik! Ez a felnyilo navi melyik felszereltseg?

Nem tudom, hogy felszereltség-e vagy itt-ott ezzel-azzal szerelték az autókat. Az enyém flamand születésű és ez van benne. Ha egyre gondolunk. Fel? Nem inkább lenyíló?

r3dfoot

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #216 Dátum: 2015.01.31 11:26:58 »
A fent linkelt videovan lévő felnyílóra gondolok! Az enyémben ott a kis kijelző van ami a fogyasztást meg range-et mutatja és nem a térképtartó van ott. Ezért gondolom h az ilyen felnyíló navi az valamilyen felszereltség függő
-------------------------------------------------------------------
Toyota Yaris T-Sport Mk I. 1.5 VVT-i

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10322
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #217 Dátum: 2015.02.01 08:36:17 »
nekem ilyen felnyíló navis volt. szerintem sokkal jobb, mint a többi, mert ez van a legmagasabban, ráadásul, ha nincs rá szükség, egyszerűen becsukható. többféle navigációval is szerelték a t25-ösöket, ez volt az egyik fajta

jani79

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #218 Dátum: 2015.02.09 00:26:43 »
Sziasztok.Új tulajdonosa vagyok egy toyota t25 2.0 benzines kombinak.2005-ös gyártási év.Szeretnék egy számomra fontos kérdésre választ kapni.Az én autómban a cd-s,kazettás gyári rádió van és középen fent van a fedélzeti számítógép kijelzője.Az interneten találtam egy eladó b9010-es gyári navigációs egységet.Ha jól tudom tns700-as ként is szerepel.Az lenne a kérdésem,hogy ezt be tudnám e épìteni az én autómba?Hátul a csatlakozók megegyeznek?Tudnám használni a kormányon lévő gombokat?Nem szeretnék semmit változtatni,vagy átforrasztani.Gyári megoldással szeretném megoldani ha lehet.Kérem aki tud segíteni mielőbb írjon,mert sürget az idő.Várok továbbá tapasztalatokat a használattal és a beszereléssel kapcsolatban is.Esetleg ha ettől van jobb alternatíva,készülék azt is meghallgatom.Előre is köszönöm a segítséget!

r3dfoot

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #219 Dátum: 2015.02.09 07:27:07 »
Ha jól tudom minden csati passzolni fog! Viszont a gyári térjépek hihetetlen drágák és nem okosítható a fej! Alibabán lehet kapni gyári helyre rakhatót( még a fombok is stílusatonosak) amin Win-ce fut IGO val és kb egy árban vannak!
-------------------------------------------------------------------
Toyota Yaris T-Sport Mk I. 1.5 VVT-i

jani79

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #220 Dátum: 2015.02.09 07:50:02 »
Köszönöm a gyors választ!Azóta találtam egy másik lehetőséget.Erről van valakinek tapasztalata?   2din DVD autórádió monitorralPhonocar VM082 Toyota

r3dfoot

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #221 Dátum: 2015.02.09 07:51:48 »
A Phonocar nagyon jó kis márka!
-------------------------------------------------------------------
Toyota Yaris T-Sport Mk I. 1.5 VVT-i

r3dfoot

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #222 Dátum: 2015.02.09 07:53:37 »
Sztem viszont nagyon drága és nem a T25 formavilága és színe! Illetve beépítőkeret is kelleni fog ami +8000 huf
-------------------------------------------------------------------
Toyota Yaris T-Sport Mk I. 1.5 VVT-i

jani79

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #223 Dátum: 2015.02.09 18:04:56 »
Köszönöm a válaszodat!A hozzászólásaid alapján nagyon képben vagy ami a fejegységeket illeti:)Ez a szakmád vagy csak hobbiszinten érdekel?Nekem ez a phonocar fejegysége elég meggyőzőnek bizonyul.A leírása alapján nem kell semmit mókolni,elméletileg minden benne van a dobozában és a kormányról is vezérelhető marad.Ez nekem fontos!De szerintem valóban kellhet hozzá egy beépítő keret.Igen,az ára valóban kicsit sok,de ha igaz ami a leírásban van és egy páran rábólintanának itt a fórumon,akkor megvenném.Segítsetek légyszíves,hogy melyik lenne a legjobb alternatíva.

r3dfoot

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Re:Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)
« Válasz #224 Dátum: 2015.02.09 18:27:19 »
Nem a szakmám de jópár autóba szereltem eddig hifit és fejegységeket, illetve én is már hónapok óta a nagy navi beszerzésén fáradozom! A phonocar nagyon jó márka és biztosan megéri a pénzét, viszont nekem fontos h a gyári dozájnt megtartsam a kocsiban! Én ezt a fejegységet veszem meg:

http://m.alibaba.com/product/60002379618/LSQ-Star-Car-Audio-DVD-Player.html?hasRedirected=y
-------------------------------------------------------------------
Toyota Yaris T-Sport Mk I. 1.5 VVT-i