Típusok - TOYOTA > Avensis

Avensis gyári navigáció (használta már bárki valamire?)

(1/64) > >>

bec:
Azért indítottam ezt a témát mert nem találkoztam még egyetlen emberrel (autóval) aki a beépített gyári navigációt használta valamire. Legfeljebb villog a haverok elõtt. Különösen a régebbire gondolok ami a mûszerfal tetejérõl nyílik fel.

Szóval arra gondoltam, hogy használjuk már valamire ezt a drága eszközt, ha már van.

[a csatolmányt egy admin törölte]

Xtrem:
Azóta picit "változott a világ", már van gyári Mo térkép hozzá, igaz még igencsak messze vagyunk a teljes lefedettségtõl...  :hmm:

Egyébként hasznos kis eszköz, navi nélkül is szerintem átláthatóbbak az utazási információk, csak persze ugye nem biztos, hogy Xe Ft-t (ha jól rémlik 600-800e között mozoghatott) megér a dolog.

A miénkben azért nincs, mert akkoriban egyszerûen nem volt ilyen autó az országban adott motorral, +X hónapot pedig nem volt kedvünk várni emiatt.

bec:

--- Idézetet írta: "Xtrem" ---Azóta picit "változott a világ", már van gyári Mo térkép hozzá, igaz még igencsak messze vagyunk a teljes lefedettségtõl...  :hmm:
--- Idézet vége ---


Na ezt a Mo.-i térképet szeretném én a valóságban ezen a készüléken látni. Egyelõre a Toyotánál is csak "hát nem tudjuk, majd meglátjuk, gyere fel Bp-re megpróbáljuk" választ kaptam.
A használt autó.hu-n rákeresetem az összes eladó navis avensisre, a képeken egyiken sem láttam térképet. Jópár eladót felhívtam és egyik sem kezdett még vele semmit sem.
Már azon agyalok hogy veszek valami lapos PNA-t és beszerelem a gyári kijelzõ helyére :mivan:
Vagy van ez a NAV-NGO Limusine rettentõ pénzért :robbanfej:
Mindenesetre kösz hogy válaszoltál.
És várom atovábbi ötleteket tapasztalatokat.

Misi:
A Toyotás válasz gondolom én voltam.
Nem muszáj feljönni pestre, bemehetsz a szekszárdi kereskedésbe is kipróbálni.
De hozzám úgy jöttél, ismeretlenül, hogy szerezzek neked navi lemezt, nem gondoltam, hogy házhoz is kell szállítanom.
 :hmm:  :szemez:

whis:
Nekem az újabb verziós navi van, az teljesen jól használható, már ahol a térképe engedi.
Viszont ha csak egy kicsi szakasz nincs benne, akkor jó nagy kerülõúton akar vinni. Pestrõl mentem Dorog felé, de mindenáron Esztergomon át akart vinni, holott a 10-es út arra visz. Kiderült, hogy egy rövidke szakaszon nincs benne a 10-es  :faradt:
Amit még észrevettem, hogy a cím megadás koordinátákkal is csak akkor lehetséges, ha a térképében van ott valami, a "semmi közepére" nem lehet menni  :szemforgat:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése