Szerző Téma: Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör  (Megtekintve 36190 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #15 Dátum: 2008.02.25 20:30:44 »
Hajajj, látom itten nagytudású emberkék gyülekezete lesz. Akkor én inkább kihagyom  :szomoru: és elõtte valahol megyek majd pár kört, hogy tudjam is, hogy s mint megy ez a gokartozás.  :elkeseredett:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #16 Dátum: 2008.02.25 20:39:32 »
Idézetet írta: "kleingy"
Hajajj, látom itten nagytudású emberkék gyülekezete lesz. Akkor én inkább kihagyom  :szomoru: és elõtte valahol megyek majd pár kört, hogy tudjam is, hogy s mint megy ez a gokartozás.  :elkeseredett:


Hiszen pont jót írtak Dr.Gázék hogy nem indulnak tehát csak amatõr verseny lesz és itt a Csajok elõnyben lehetnek.20-30 kiló azért nagyon sokat számíthat a végelszámolásnál...Szóval ez inkább lelkesítsen!!! :lol:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #17 Dátum: 2008.02.25 20:48:44 »
Kösz a szívélyes bíztatást!  :nyelv:  :nagymosoly:
Akkor mikor és hol?   :pofa:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #18 Dátum: 2008.02.25 20:55:05 »
Idézetet írta: "kleingy"
Kösz a szívélyes bíztatást!  :nyelv:  :nagymosoly:
Akkor mikor és hol?   :pofa:


Ahova kieszelik a szervezõk.Én a kozma utcait ismerem,de végül is úgy lenne ferr hogy oda menjünk ahol még senki sem volt és akkor nem lesz az hogy vki azért gyorsabb mert ismeri a pályát...

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #19 Dátum: 2008.02.27 00:29:28 »
Idézetet írta: "Szuti"
Idézetet írta: "kleingy"
Kösz a szívélyes bíztatást!  :nyelv:  :nagymosoly:
Akkor mikor és hol?   :pofa:


Ahova kieszelik a szervezõk.Én a kozma utcait ismerem,de végül is úgy lenne ferr hogy oda menjünk ahol még senki sem volt és akkor nem lesz az hogy vki azért gyorsabb mert ismeri a pályát...


Ilyen nem lesz valamilyen szinten mindenki volt már valamelyik pályán. Hacsak nem várjuk meg az áprilist és elmegyünk fõnökünk "falujába" Csömörre a Gokart farmra. Mini állatkert, játszótér, büfé kivánság szerint bográcsolási lehetõség mármint megmondjuk a kaja nevét és terülj terülj asztalkám lesz. Jól ismerem a pálya tulajait. Biztos nem fog senki csalódni.
Kattints a linkre és gyõzödj meg róla magad.  Misivel beszélgettünk, hogy csinálnánk egy Toyota Club kupát, ahol lenne második és harmadik díj is. :nagymosoly:
http://gokartfarm.eu/

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #20 Dátum: 2008.02.27 11:21:21 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Idézetet írta: "Szuti"
Idézetet írta: "kleingy"
Kösz a szívélyes bíztatást!  :nyelv:  :nagymosoly:
Akkor mikor és hol?   :pofa:


Ahova kieszelik a szervezõk.Én a kozma utcait ismerem,de végül is úgy lenne ferr hogy oda menjünk ahol még senki sem volt és akkor nem lesz az hogy vki azért gyorsabb mert ismeri a pályát...


Ilyen nem lesz valamilyen szinten mindenki volt már valamelyik pályán. Hacsak nem várjuk meg az áprilist és elmegyünk fõnökünk "falujába" Csömörre a Gokart farmra. Mini állatkert, játszótér, büfé kivánság szerint bográcsolási lehetõség mármint megmondjuk a kaja nevét és terülj terülj asztalkám lesz. Jól ismerem a pálya tulajait. Biztos nem fog senki csalódni.
Kattints a linkre és gyõzödj meg róla magad.  Misivel beszélgettünk, hogy csinálnánk egy Toyota Club kupát, ahol lenne második és harmadik díj is. :nagymosoly:
http://gokartfarm.eu/


Banyek ez remek ötlet!Én azért neveznék erre a másikra is vagyis mindenre:-)))

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #21 Dátum: 2008.02.27 21:34:37 »
OFF: A Hungarongen hogyan tudnék végigmenni a saját Corollámmal ?[/quote

Banyek akkor el kell kezdenem menni gokartozgatni,mert Te minden pályázt ismersz ez meg nem szép dolog:-)))
Kiket ismersz a corolla ts-esek meg celica ts-esek közül?

Az OFF-odra:nézd meg a www.racingsystem.hu  oldalon.Április 14.-én lesz nyílt nap 2 kategória van ahol lehet menni.150LE alatt,felett.Sokan vannak a kiskategóriában úgyhogy lehet jókat menni.Így mondjuk ha alap a géped billegõs lesz egy kicsit,meg nézz meg egypár hungaroringes videót hogy tudd merre kell menned.Nekem is vannak ilyen videóim,meg tudod nézni,bár amikor készültek nem mentem túl jól,de alapnak nem rossz...Íme az egyik,ha meg akarod nézni a többit is akkor kattints a nevemre a youtube-on és ott láthatod a többit is euro,pannóniaring...


Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #22 Dátum: 2008.02.29 23:08:10 »
Hali!

Idézetet írta: "Misi"
Szerintem MrIP, Pecka, Tamás69, Dr.Gáz és fia biztosan jönnének.


Ahogy mondod, én mennék. Pályát rátok bízom, hogy hol legyen. A felsoroltak között van az a 2 ahol jártam, de bárhol lehet.
Társaság a lényeg, nem a hely.   :nagymosoly:
Pecka - Corolla HB Sol  64

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #23 Dátum: 2008.02.29 23:21:08 »
Idézetet írta: "Pecka"
Hali!

Idézetet írta: "Misi"
Szerintem MrIP, Pecka, Tamás69, Dr.Gáz és fia biztosan jönnének.


Ahogy mondod, én mennék. Pályát rátok bízom, hogy hol legyen. A felsoroltak között van az a 2 ahol jártam, de bárhol lehet.
Társaság a lényeg, nem a hely.   :nagymosoly:


Most már csak a dátumot kéne kieszelni,meg akkor kitalálni hányan is mennénk és hova...

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #24 Dátum: 2008.03.01 07:51:05 »
Én is megyek! Nekem a szabadtéri pályák szimpatikusabban, ott jobban leheet csuszkálni, nincs gumifal. Vác, Kistarcsa..
De amugy mindegy.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #25 Dátum: 2008.03.01 11:36:53 »
A tegnapi mikrotalin valami tavaszi tali utáni idõpontot beszéltünk, a csömöri szabadtérire!, akkor már normálisabb az idõjárás, de még nioncs kánikula. - csak az esõt kell elkerülni.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #26 Dátum: 2008.03.01 12:28:01 »
Idézetet írta: "Peter"
Én is megyek! Nekem a szabadtéri pályák szimpatikusabban, ott jobban leheet csuszkálni, nincs gumifal. Vác, Kistarcsa..
De amugy mindegy.


Ha csúszkálni szeretnél akkor inkább menj rallizni vagy szánkózni :kacag: Csúszkálással nem lesz esélyed nyerni sõt értékes tizedeket dobsz el.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #27 Dátum: 2008.03.01 16:05:02 »
Ha az idõpont megfelelõ lesz én is szívesen megyek!  :vezetes:

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #28 Dátum: 2008.03.01 19:09:29 »
HÍrek:

Beszéltem a Csömöri pálya tulajával. Két féle variáció van. Pálya bérlés 60.000Ft/óra de akkor pörögnünk kell, kiszáll az ember a gépbõl a másik beszáll és gó egyszerre 6db. gép lehet fent a pályán. Ez kifizetõdõ mert egy óra alatt kb. 6-7 futamot lehet lenyomni amennyiben 6 futam akkor 6X6 azaz 36 ember tud gokartozni ez futamonként 1666ft.ba kerül 1 futam/fõ amennyiben 7 futam akkor 6X7 42 ember tud gokartozni  1428 forintért/futam/fõ. Nem lehet  teketóriázni a futamok között mert megy az idõ.

A másik megoldás mindenki megy amennyit akar ezt írjuk és fizetünk 1500ft-ot futamonként/fõ. A selejtezõket és döntõket õk  szervezik nincs semmire gondunk. A végén eredmény hírdetés kupa stb.(ez nincs benne az árban)

Amennyiben lennénk 50-en akkor megint más árakról lehet beszélgetni.

Kaja (bográcsos)

Leves (gulyás, babgulyás stb.) 800-900 ft./fõ de az legalább 3 adag ( én már tudom nem lehet megenni olyan sok)

Pörkölt ( marha, sertés stb.) 1200-1800 ft/fõ  de ezt sem tudod megenni a kenyér, savanyúság grátisz.

Én feldobnék két  idõpontot Április 26. Szombat 16 óra   vagy március 29 szombat 16 óra

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Klub Go-kart Kupa 03.29., Csömör
« Válasz #29 Dátum: 2008.03.01 19:14:59 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
HÍrek:

Beszéltem a Csömöri pálya tulajával. Két féle variáció van. Pálya bérlés 60.000Ft/óra de akkor pörögnünk kell, kiszáll az ember a gépbõl a másik beszáll és gó egyszerre 6db. gép lehet fent a pályán. Ez kifizetõdõ mert egy óra alatt kb. 6-7 futamot lehet lenyomni amennyiben 6 futam akkor 6X6 azaz 36 ember tud gokartozni ez futamonként 1666ft.ba kerül 1 futam/fõ amennyiben 7 futam akkor 6X7 42 ember tud gokartozni  1428 forintért/futam/fõ. Nem lehet  teketóriázni a futamok között mert megy az idõ.

A másik megoldás mindenki megy amennyit akar ezt írjuk és fizetünk 1500ft-ot futamonként/fõ. A selejtezõket és döntõket õk  szervezik nincs semmire gondunk. A végén eredmény hírdetés kupa stb.(ez nincs benne az árban)

Amennyiben lennénk 50-en akkor megint más árakról lehet beszélgetni.

Kaja (bográcsos)

Leves (gulyás, babgulyás stb.) 800-900 ft./fõ de az legalább 3 adag ( én már tudom nem lehet megenni olyan sok)

Pörkölt ( marha, sertés stb.) 1200-1800 ft/fõ  de ezt sem tudod megenni a kenyér, savanyúság grátisz.

Én feldobnék egy idõpontot Április 26. Szombat 16 óra   vagy március 29 szombat 16 óra


Az elsõ +oldás nekem jobban tetszik. Valamint az április 26. Végre egy konkrétum. :mrgreen:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.