Szerző Téma: D-4D & D-CAT  (Megtekintve 1354456 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #75 Dátum: 2005.05.26 13:08:45 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "kishaver"
Előzmények: Külföldről hozott autó, de teljesen utána néztek (TMH) és soha semmi gondja nem volt (elméletileg).

Ugyan itt valszeg nem ez a főbaj, de - Palaczkkal ezt már kitárgyaltuk, hogy - veszélyes külföldről hozott D-4D-t venni.
De hónapokig semmi baja nem volt!!!! Még csak jelzés sem volt rá!!!

Jó azt hozzá kell tenni, hogy egyébként is "csacsi" a tulaj, mert Alfa rajongó. Tehát már eleve utálta szegény :toy:-t, csak meg kellett venni a 3 gyerkőc miatt. Tegnap du találkoztam vele megint. Mivel jött edzésre? Egy Fiat nagyon ronda kis egyterűvel. Az aminek a kormány magasságában vannak a szemei bazi szélen szinte a visszapillantó tükör mellett!!! Naaaa , nem jut eszembe az a nagyon ronda autó és Fiat.

Mondtam is neki, hogy mit akarsz te egy :toy:-tól, mikor körbe veszed magad a ilyen roncsokkal. Ha meg igazodik a :toy:, akkor meg felkapod a vizet???

Ő egy olyan típusú ember, aki megveszi az Alfa GTS-t vagy mit a maga 3,2 benzines motorjával és a kiiktatott elektronikával 270-280-al megy Pestig a pályán. Persze ilyenkor tudja, hogy a kopó alkatrészek hamar felmondják a szolgálatot, de kalkulál és várja az olasz autós szervízek hideg zuhanyát. Ezt a mesét hallgattam végig......... Feláll a szőr a hátamon tőle. Adja is el :x , a kocsinak sem jó egy ilyen tulaj. Gyilkolássza csak az olaszokat.  :twisted:


Multiplára gondolsz sztem :)
Elég furcsa hozzáállása van :):)
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #76 Dátum: 2005.05.26 13:25:02 »
Idézetet írta: "Kpeki"
Multiplára gondolsz sztem :)
Elég furcsa hozzáállása van :):)
Azaz, multipla :vom:

Na meg a hozzáállás...... nem barátkozok vele többet megfogadom  :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #77 Dátum: 2005.05.26 13:40:05 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Kpeki"
Multiplára gondolsz sztem :)
Elég furcsa hozzáállása van :):)
Azaz, multipla :vom:

Na meg a hozzáállás...... nem barátkozok vele többet megfogadom  :lol:  :lol:


LoL. Mindenkinek más a szemlélete. Ha ez kell neki ám legyen. :)
Legjobb cimbim is fanatikus kék-fehér centrifuga függő. Soha nem venne mást.
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
D4D
« Válasz #78 Dátum: 2005.05.26 15:04:35 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "kishaver"
Előzmények: Külföldről hozott autó, de teljesen utána néztek (TMH) és soha semmi gondja nem volt (elméletileg).

Ugyan itt valszeg nem ez a főbaj, de - Palaczkkal ezt már kitárgyaltuk, hogy - veszélyes külföldről hozott D-4D-t venni.


De mit tegyen az ember ha kinn olcsóbb is, jobban felszerelt is, meg ugye ott árulták is a D4D az Ave I-hez...
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
D4D
« Válasz #79 Dátum: 2005.05.26 15:32:21 »
Idézetet írta: "Bicskei"
De mit tegyen az ember ha kinn olcsóbb is, jobban felszerelt is, meg ugye ott árulták is a D4D az Ave I-hez...

Nem azt mondom, hogy nem létezik jó állapotú példány, csak óvatosnak kell lenni. Különösen az olaszoktól hozott példányokkal.
music     

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #80 Dátum: 2005.05.26 15:33:56 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Bicskei"
De mit tegyen az ember ha kinn olcsóbb is, jobban felszerelt is, meg ugye ott árulták is a D4D az Ave I-hez...

Nem azt mondom, hogy nem létezik jó állapotú példány, csak óvatosnak kell lenni. Különösen az olaszoktól hozott példányokkal.


Zsákbamacskát veszel külföldröl.
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #81 Dátum: 2005.05.26 15:40:06 »
Ez eddig rendben van, hogy vigyázni kell, de hogy derülhetett volna ki egy jól álcázott probléma vagy egy ideiglenesen megoldott baj, ami történetesen eddig bírta???

Arról már nem is beszélek, hogy a haverom alatt is történhetett vele bármi.

Szóval mi lehet főleg az olaszoknál? Azok csak egyszerüen halálra hajtják, meg törik az autóikat nem?? Nagyon nem vacilálnak az órákkal meg nem kezdenek el elemeket cserélgetni, meg nem nagyon megy a lopott autózás, vagy igen??? Talán még a szervízre is figyelnek és talán az utak állapota is jobb.....

Én azt mondom, hogy ha nem volt törve durván (max karcok) vagy nem okádja az olajat és a kartelgáz sem pöfékel, akkor nagy baj nem lehet.....
Üdv: Kishaver 74

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
D4D
« Válasz #82 Dátum: 2005.05.26 15:47:55 »
Megszívni mindenképpen megszívod, és a lentebb írt probléma nem derülhetett volna ki sehogy. A legkevésbé rizikós dolog egy itthon vásárolt - és megbízható helyen, követhetően szervizelt - lehetőleg T-Pluszos (ha akora engedi) kocsi megvétele. Csak Avensisben az ilyen nagyon ritka.
music     

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #83 Dátum: 2005.05.26 16:03:21 »
Idézetet írta: "kishaver"
Ez eddig rendben van, hogy vigyázni kell, de hogy derülhetett volna ki egy jól álcázott probléma vagy egy ideiglenesen megoldott baj, ami történetesen eddig bírta???

Arról már nem is beszélek, hogy a haverom alatt is történhetett vele bármi.

Szóval mi lehet főleg az olaszoknál? Azok csak egyszerüen halálra hajtják, meg törik az autóikat nem?? Nagyon nem vacilálnak az órákkal meg nem kezdenek el elemeket cserélgetni, meg nem nagyon megy a lopott autózás, vagy igen??? Talán még a szervízre is figyelnek és talán az utak állapota is jobb.....

Én azt mondom, hogy ha nem volt törve durván (max karcok) vagy nem okádja az olajat és a kartelgáz sem pöfékel, akkor nagy baj nem lehet.....


Olaszosan megölik :D:D
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #84 Dátum: 2005.05.26 16:03:25 »
Hááát ezaz..... nem derült volna ki......

Mondjuk én pont a magyar használautó kereskedő társadalom miatt vettem inkább kisebb, de új autót. Nagyon féltem a rizikótól.... ne meg inkább egy újat koptatok, mint egy second hand-et......
Üdv: Kishaver 74

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #85 Dátum: 2005.05.26 16:08:37 »
Idézetet írta: "kishaver"
Hááát ezaz..... nem derült volna ki......

Mondjuk én pont a magyar használautó kereskedő társadalom miatt vettem inkább kisebb, de új autót. Nagyon féltem a rizikótól.... ne meg inkább egy újat koptatok, mint egy second hand-et......


Nem vennék uj autot, 1-2 évest amikor már kijött az összes gyerekbetegsége, nem beszélve az értékvesztéséről.
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
D4D
« Válasz #86 Dátum: 2005.05.27 00:45:39 »
Idézetet írta: "Kpeki"
Nem vennék uj autot, 1-2 évest amikor már kijött az összes gyerekbetegsége, nem beszélve az értékvesztéséről.

Biza, ezért jó a 3 év garancia :wink:
music     

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #87 Dátum: 2005.05.27 09:16:42 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Kpeki"
Nem vennék uj autot, 1-2 évest amikor már kijött az összes gyerekbetegsége, nem beszélve az értékvesztéséről.

Biza, ezért jó a 3 év garancia :wink:


Akkor is ott az értékvesztés.
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
D4D
« Válasz #88 Dátum: 2005.05.27 09:19:36 »
Idézetet írta: "Kpeki"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Kpeki"
Nem vennék uj autot, 1-2 évest amikor már kijött az összes gyerekbetegsége, nem beszélve az értékvesztéséről.
Biza, ezért jó a 3 év garancia :wink:

Akkor is ott az értékvesztés.

Félre lettem értve. Én dicsérőleg mondtam: ha veszel egy 2 éves kocsi, az még garanciális, viszont a negyedével olcsóbb, mint az új. :wink:
music     

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #89 Dátum: 2005.05.27 09:30:32 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Kpeki"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Kpeki"
Nem vennék uj autot, 1-2 évest amikor már kijött az összes gyerekbetegsége, nem beszélve az értékvesztéséről.
Biza, ezért jó a 3 év garancia :wink:

Akkor is ott az értékvesztés.

Félre lettem értve. Én dicsérőleg mondtam: ha veszel egy 2 éves kocsi, az még garanciális, viszont a negyedével olcsóbb, mint az új. :wink:


Jaaa. Akkor semmi gond :D Félreértettem a dolgot.
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97