Szerző Téma: D-4D & D-CAT  (Megtekintve 1354377 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

NoGun

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 585
    • http://www.nogun.hu
D4D
« Válasz #60 Dátum: 2005.05.22 19:38:53 »
Idézetet írta: "baranyas"
Ha egy legalább 2000-es benines Turbós autó elkapja a fonalat ( megfelelelő fokozatban, fordulaton van és tölt a turbója  ), semmi esélyed sincsen a dízellel .. :idea:


Persze ez igaz, de ez nem 60-nál 4-esben vagy 80-nál 5-ösben történik ...

és eltelik egy kis idő mire minden összejön neki ...

ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy én nem is képzeltem volna hogy bárhol, bármilyen körülmények között van esélyem egy benzines, turbós, majd akkora motorral szemben!
HORDD EL MAGADON!
____ www.nogun.hu ______

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: 2.2 D-CAT
« Válasz #61 Dátum: 2005.05.23 08:01:13 »
Idézetet írta: "aki27"
Sziasztok!

Megrendeltem egy 2.2 D-CAT Executive kocsit ez lessz


Ehh, ezért a kocsiért sokan fogunk irigyelni  :!:  Várjuk a mielőbbi megérkezését és természetesen a majdani menetpróbát  :twisted:

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
D4D
« Válasz #62 Dátum: 2005.05.23 11:12:32 »
Idézetet írta: "aki27"
Igen remélem ,hogy beválik az új dízel járgány. Az ára tényleg sok de remélem meghálálja a vas a pénzét! 8)

Ami nagyon megfogott az a 400 nm-es nyomaték. :twisted:

Remélem sikerül eljutnom a Toyota talira és minnél többen meg tudjátok nézni és kipróbálni :D A járgány fekete lessz fóliázva és bézs bőr belsővel, remélem olyan szép lessz ahogy elképzeltem :P

A mostani járgány 1.6 Sol Elegant 03. sajnos egy kicsit gyenge de nagyon meg vagyok vele elégedve :) remélem a dízelt is úgy fogom szeretni mint az 1.6 -ost :!:  :!:  :!:



Gratula! Melyik szalonban rendelted meg?
Sopronban még nem láttam fekete Avensist, ugyhogy figyelni fogom azt az elsőt, a tiedet!  :lol:  :wink:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

aki27

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
D4D
« Válasz #63 Dátum: 2005.05.23 15:38:44 »
Igen, Sopronban rendeltem meg, állítólag már az országban van!

Remélem minnél elöbb itt lessz :!:  :!:  :!:

Az origo.hu tesztelték és pont egy olyan feketét mint amilyet én várok :!:

Nézzétek meg :shock:  van egy kis videó is róla :lol:
dv: ÁKOS

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #64 Dátum: 2005.05.24 09:32:08 »
Idézetet írta: "aki27"
Igen, Sopronban rendeltem meg, állítólag már az országban van!

Remélem minnél elöbb itt lessz :!:  :!:  :!:

Az origo.hu tesztelték és pont egy olyan feketét mint amilyet én várok :!:

Nézzétek meg :shock:  van egy kis videó is róla :lol:


Lehet a Tiedet tesztelték. :D
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
D4D
« Válasz #65 Dátum: 2005.05.24 10:59:43 »
Idézetet írta: "Kpeki"
Lehet a Tiedet tesztelték. :D


Nem magyar rendszám volt rajta.  :)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Re: 2.2 D-CAT
« Válasz #66 Dátum: 2005.05.25 12:24:31 »
Idézetet írta: "aki27"
Sziasztok!

Megrendeltem egy 2.2 D-CAT Executive kocsit ez lessz a 4. avensisem de még dízel autóm sose volt.
Az új dízelről még a szalonban sem tudnak semmit se mondani, szerintetek jó válsztás volt????? Érdemes volt dízel autót rendelni??
Viccelsz??? Csúcs gépet vettél :!:  :!:
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #67 Dátum: 2005.05.25 12:49:11 »
Persze, persze az előbb istenítettem egy D4D-t, de most egy picit kérdőre vonva infóznék:

Most jövök a szervízből és egy ismerősömmel futottam ott össze, aki nem régiben vett egy D4D Avensis Versot és kérdem: "Kötelezőn vagytok?" Válasz: "Á sokkal rosszabb. Ez a sz@r nem jó!"  :shock:  Még én éreztem magam megsértve.

A hibajelenség: alapjáraton dadog és olyan csúnyán szól a motor, mintha kenés nem is lenne. Mikor megpörgették, akkor nem hittem a fülemnek, hogy ennek ilyen hangja van. Hol van az ajó kis doromboló hang??? Sehol.

Előzmények: Külföldről hozott autó, de teljesen utána néztek (TMH) és soha semmi gondja nem volt (elméletileg). Aztán kapott egy csillivilli riasztót (erre gyanakodnak). Innentől fogva vannak gondok. először csak ingadozott az alap (több hónap). Aztán szépen elkezdett dadogni is (pár hétig). Aztán megnézte egy "ismerős" és akkor aztán teljesen behalt. Alig bírtak a :toy: szervízig elbaktatni vele. Ott már se kép se hang. Amíg nálam olajat cseréltek, kiderült, hogy az "ismerős" bütykölgetése közben valami el lett kötve, és mikor mi készen lettünk az olajcserével, már be is indult. Akkor hallottam a csörgő hangját. Mintha még egy henger is kihagyott volna..... Aztán el kellett jönnöm. Indulásom pillanatában éppen a szervíz vezető beszélt telefonon a fő :toy: szervízzel, de vicces volt. Hallod a hangját (mondja a telefonba a szerelő), majd a hurutosan halápoló motor fölé tartja a telefont :shock:  :shock:  :lol:  :lol:  Gondolom azóta minden kafa.  :x Ja és hibajel semmi, pedig be se indult egy ideig.....

Van valakinek ilyen rossz élménye? (mármint D4D-vel :oops: ) Esetleg egyéb infó? (Amikor említettem, hogy talán fórum, akkor csak legyintettek és azt mondták: "Most beszéltünk a fő szervízzel" én meg erre: "Ja láttam!")
Üdv: Kishaver 74

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
D4D
« Válasz #68 Dátum: 2005.05.25 14:16:29 »
Idézetet írta: "kishaver"
Persze, persze az előbb istenítettem egy D4D-t, de most egy picit kérdőre vonva infóznék:

Most jövök a szervízből és egy ismerősömmel futottam ott össze, aki nem régiben vett egy D4D Avensis Versot és kérdem: "Kötelezőn vagytok?" Válasz: "Á sokkal rosszabb. Ez a sz@r nem jó!"  :shock:  Még én éreztem magam megsértve.

A hibajelenség: alapjáraton dadog és olyan csúnyán szól a motor, mintha kenés nem is lenne. Mikor megpörgették, akkor nem hittem a fülemnek, hogy ennek ilyen hangja van. Hol van az ajó kis doromboló hang??? Sehol.

Előzmények: Külföldről hozott autó, de teljesen utána néztek (TMH) és soha semmi gondja nem volt (elméletileg). Aztán kapott egy csillivilli riasztót (erre gyanakodnak). Innentől fogva vannak gondok. először csak ingadozott az alap (több hónap). Aztán szépen elkezdett dadogni is (pár hétig). Aztán megnézte egy "ismerős" és akkor aztán teljesen behalt. Alig bírtak a :toy: szervízig elbaktatni vele. Ott már se kép se hang. Amíg nálam olajat cseréltek, kiderült, hogy az "ismerős" bütykölgetése közben valami el lett kötve, és mikor mi készen lettünk az olajcserével, már be is indult. Akkor hallottam a csörgő hangját. Mintha még egy henger is kihagyott volna..... Aztán el kellett jönnöm. Indulásom pillanatában éppen a szervíz vezető beszélt telefonon a fő :toy: szervízzel, de vicces volt. Hallod a hangját (mondja a telefonba a szerelő), majd a hurutosan halápoló motor fölé tartja a telefont :shock:  :shock:  :lol:  :lol:  Gondolom azóta minden kafa.  :x Ja és hibajel semmi, pedig be se indult egy ideig.....

Van valakinek ilyen rossz élménye? (mármint D4D-vel :oops: ) Esetleg egyéb infó? (Amikor említettem, hogy talán fórum, akkor csak legyintettek és azt mondták: "Most beszéltünk a fő szervízzel" én meg erre: "Ja láttam!")


Szerinted van olyan motor, amit egy kontár szerelő nem tud elbakni? Ez nem a D4D hibája. Ráadásul ez a motor elég spéci, márkaszervizen kívül én nem engednék senkit, hogy belenyúljon.

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #69 Dátum: 2005.05.25 14:24:56 »
Idézetet írta: "Ear"
Szerinted van olyan motor, amit egy kontár szerelő nem tud elbakni? Ez nem a D4D hibája. Ráadásul ez a motor elég spéci, márkaszervizen kívül én nem engednék senkit, hogy belenyúljon.
Naja, elba....ni én is eltudom. Nem kell hozzá autószerelő "diploma"..... :cry:
Üdv: Kishaver 74

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #70 Dátum: 2005.05.25 15:34:15 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Ear"
Szerinted van olyan motor, amit egy kontár szerelő nem tud elbakni? Ez nem a D4D hibája. Ráadásul ez a motor elég spéci, márkaszervizen kívül én nem engednék senkit, hogy belenyúljon.
Naja, elba....ni én is eltudom. Nem kell hozzá autószerelő "diploma"..... :cry:


Akkor hallottam ilyet amikor ismerosom benzint tankolt a diesel fusionbe, kopogos csattogos, budos... Szerencse hogy idoben eszre vették (kb. 200km utan :D:D) és nem robbant fel a motorja.
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #71 Dátum: 2005.05.25 15:43:28 »
Idézetet írta: "Kpeki"
Akkor hallottam ilyet amikor ismerosom benzint tankolt a diesel fusionbe, kopogos csattogos, budos... Szerencse hogy idoben eszre vették (kb. 200km utan :D:D) és nem robbant fel a motorja.
Csoda, hogy addig kibírta  :shock:
Üdv: Kishaver 74

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #72 Dátum: 2005.05.25 16:12:56 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Kpeki"
Akkor hallottam ilyet amikor ismerosom benzint tankolt a diesel fusionbe, kopogos csattogos, budos... Szerencse hogy idoben eszre vették (kb. 200km utan :D:D) és nem robbant fel a motorja.
Csoda, hogy addig kibírta  :shock:


Jah, és a legszebb, hogy leszivtuk azt a 30 liter benzint, megtankoltuk gazolajjal és mintha nem is történt volna semmi.
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
D4D
« Válasz #73 Dátum: 2005.05.25 22:48:14 »
Idézetet írta: "kishaver"
Előzmények: Külföldről hozott autó, de teljesen utána néztek (TMH) és soha semmi gondja nem volt (elméletileg).

Ugyan itt valszeg nem ez a főbaj, de - Palaczkkal ezt már kitárgyaltuk, hogy - veszélyes külföldről hozott D-4D-t venni.
music     

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #74 Dátum: 2005.05.26 13:05:32 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "kishaver"
Előzmények: Külföldről hozott autó, de teljesen utána néztek (TMH) és soha semmi gondja nem volt (elméletileg).

Ugyan itt valszeg nem ez a főbaj, de - Palaczkkal ezt már kitárgyaltuk, hogy - veszélyes külföldről hozott D-4D-t venni.
De hónapokig semmi baja nem volt!!!! Még csak jelzés sem volt rá!!!

Jó azt hozzá kell tenni, hogy egyébként is "csacsi" a tulaj, mert Alfa rajongó. Tehát már eleve utálta szegény :toy:-t, csak meg kellett venni a 3 gyerkőc miatt. Tegnap du találkoztam vele megint. Mivel jött edzésre? Egy Fiat nagyon ronda kis egyterűvel. Az aminek a kormány magasságában vannak a szemei bazi szélen szinte a visszapillantó tükör mellett!!! Naaaa , nem jut eszembe az a nagyon ronda autó és Fiat.

Mondtam is neki, hogy mit akarsz te egy :toy:-tól, mikor körbe veszed magad a ilyen roncsokkal. Ha meg igazodik a :toy:, akkor meg felkapod a vizet???

Ő egy olyan típusú ember, aki megveszi az Alfa GTS-t vagy mit a maga 3,2 benzines motorjával és a kiiktatott elektronikával 270-280-al megy Pestig a pályán. Persze ilyenkor tudja, hogy a kopó alkatrészek hamar felmondják a szolgálatot, de kalkulál és várja az olasz autós szervízek hideg zuhanyát. Ezt a mesét hallgattam végig......... Feláll a szőr a hátamon tőle. Adja is el :x , a kocsinak sem jó egy ilyen tulaj. Gyilkolássza csak az olaszokat.  :twisted:
Üdv: Kishaver 74