Szerző Téma: D-4D & D-CAT  (Megtekintve 1354387 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
D4D
« Válasz #120 Dátum: 2005.06.14 07:44:19 »
Idézetet írta: "aki27"


A DAS jogvédelmi biztosítót tudom ajánlani mindenkinek :!:

Ők kik és mit csinálnak ilyn jól? Kicsit írhatnál róluk bővebben.

aki27

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
D4D
« Válasz #121 Dátum: 2005.06.14 08:38:01 »
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "aki27"


A DAS jogvédelmi biztosítót tudom ajánlani mindenkinek :!:

Ők kik és mit csinálnak ilyen jól? Kicsit írhatnál róluk bővebben.





www.das.hu
dv: ÁKOS

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
D4D
« Válasz #122 Dátum: 2005.06.14 10:13:38 »
Erre a bonyolult url-re nem is gondoltam  :oops:

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D4D
« Válasz #123 Dátum: 2005.06.15 21:06:28 »
A hétvégi tesztnapokon minden tesztvezető ajándékba kap egy hímzett szövetzsebkendőt (amit aztán a kipufogó elé tarthat :D ) és némi reklámanyagot az új motorokról.
Úgyhogy tessék majd sorokban kígyózni, tesztvezetésre várva :)
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
D4D
« Válasz #124 Dátum: 2005.06.20 08:21:00 »
Na mi az, senki nem volt kíváncsi a 177 lovas gépezetre? :shock:
Én azért jó Toyotáshoz méltóan elmentem tesztvezetni :lol:
Mit is mondjak rá...hát talán azt, hogy brutál jó. Szerintem nem is szabadna kocsit gyártani ennél gyengébb kivitelben.
Komolyan mondom elkezdtem tolni és amikor úgy éreztem, hogy jó tempósan megyek (~130 körül tippeltem a szélzajból), akkor már 180 felett voltam  :shock:
Olyan lazán lehet vele 200 körül menni, hogy az valami félelmetes. És mellette irtózatosan stabil hosszú, nagy ívű kanyarban ~200-as tempó mellett is.
Induláskor 3-asban is lehet nyikkantani vele a betonon :D
Végigkáromkodtam az utat a hüledezéstől, kiszálláskor meg a könnyeimet beletöröltem a "2.2 D4D TISZTA ERŐ" feliratú díszzsepibe majd visszaültem a Carinába és meg kellett állapítanom, hogy durván 70 LE és 280 Nm hiányzik csak a kocsimból.

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #125 Dátum: 2005.06.20 09:01:15 »
Idézetet írta: "squiddy"
Na mi az, senki nem volt kíváncsi a 177 lovas gépezetre? :shock:
Én azért jó Toyotáshoz méltóan elmentem tesztvezetni :lol:
Mit is mondjak rá...hát talán azt, hogy brutál jó. Szerintem nem is szabadna kocsit gyártani ennél gyengébb kivitelben.
Komolyan mondom elkezdtem tolni és amikor úgy éreztem, hogy jó tempósan megyek (~130 körül tippeltem a szélzajból), akkor már 180 felett voltam  :shock:
Olyan lazán lehet vele 200 körül menni, hogy az valami félelmetes. És mellette irtózatosan stabil hosszú, nagy ívű kanyarban ~200-as tempó mellett is.
Induláskor 3-asban is lehet nyikkantani vele a betonon :D
Végigkáromkodtam az utat a hüledezéstől, kiszálláskor meg a könnyeimet beletöröltem a "2.2 D4D TISZTA ERŐ" feliratú díszzsepibe majd visszaültem a Carinába és meg kellett állapítanom, hogy durván 70 LE és 280 Nm hiányzik csak a kocsimból.
Én már két hete mentem egy 180 km-t futott autóval. Igaz az "csak" 150 ló volt, de hasonló érzésem volt benne, mint neked. Mondjuk én max 140-el mentem, mert járatós, de majd visszamegyek még tesztelni 3 hét múlva. Addig meg üsse más. Nekem nem lesz bajáratás nélküli autó kínzás miatt forgolódos éjszakám az biztos. :twisted:  :twisted:
Üdv: Kishaver 74

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
D4D
« Válasz #126 Dátum: 2005.06.20 10:21:18 »
Idézetet írta: "kishaver"
Nekem nem lesz bajáratás nélküli autó kínzás miatt forgolódos éjszakám az biztos. :twisted:  :twisted:

Nekem se volt, mert a szalonos srác durvábban rúgta, mint én. És ahogy hallom ilyen tesztüzemben met szegény gép egész nap  :?

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #127 Dátum: 2005.06.20 10:29:26 »
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "kishaver"
Nekem nem lesz bajáratás nélküli autó kínzás miatt forgolódos éjszakám az biztos. :twisted:  :twisted:
Nekem se volt, mert a szalonos srác durvábban rúgta, mint én. És ahogy hallom ilyen tesztüzemben met szegény gép egész nap  :?
Na ezért nem ajánlom a demo autók megvásárlását senkinek, csak ha tényleg szalonban állt és néhány nőitáskanyom, meg újlenyomat van rajta az óra pedig 0-15 km futásteljesítményt mutat :!:  :!:
Üdv: Kishaver 74

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
D4D
« Válasz #128 Dátum: 2005.06.20 10:30:54 »
Nekem is ugyanez járt a fejemben, miután eljöttem.

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #129 Dátum: 2005.06.20 11:56:17 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "kishaver"
Nekem nem lesz bajáratás nélküli autó kínzás miatt forgolódos éjszakám az biztos. :twisted:  :twisted:
Nekem se volt, mert a szalonos srác durvábban rúgta, mint én. És ahogy hallom ilyen tesztüzemben met szegény gép egész nap  :?
Na ezért nem ajánlom a demo autók megvásárlását senkinek, csak ha tényleg szalonban állt és néhány nőitáskanyom, meg újlenyomat van rajta az óra pedig 0-15 km futásteljesítményt mutat :!:  :!:



Külföldön nem mind1 hogy demo auto vagy szalonauto. Mert a szalon az bennt all a szalonban és csak beleülnek és ennyi. Demot meg a tesztauto...
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
D4D
« Válasz #130 Dátum: 2005.06.20 22:47:03 »
Idézetet írta: "Kpeki"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "kishaver"
Nekem nem lesz bajáratás nélküli autó kínzás miatt forgolódos éjszakám az biztos. :twisted:  :twisted:
Nekem se volt, mert a szalonos srác durvábban rúgta, mint én. És ahogy hallom ilyen tesztüzemben met szegény gép egész nap  :?
Na ezért nem ajánlom a demo autók megvásárlását senkinek, csak ha tényleg szalonban állt és néhány nőitáskanyom, meg újlenyomat van rajta az óra pedig 0-15 km futásteljesítményt mutat :!:  :!:



Külföldön nem mind1 hogy demo auto vagy szalonauto. Mert a szalon az bennt all a szalonban és csak beleülnek és ennyi. Demot meg a tesztauto...


Nem tom, de szerintem nem sok baja lesz a motornak akármennyire is kihajtják már újkorában. Elvégre a gyárban is gondolnak erre, és ezeket a motorokat már nem úgy kell bejáratni mint anno a ladákat.
Én pl. nyugodt szívvel vennék bemutató autót is jó olcsón, főleg ha Toyota és adnak rá 3 év garit.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
D4D
« Válasz #131 Dátum: 2005.06.21 00:34:09 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Nem tom, de szerintem nem sok baja lesz a motornak akármennyire is kihajtják már újkorában. Elvégre a gyárban is gondolnak erre, és ezeket a motorokat már nem úgy kell bejáratni mint anno a ladákat.
Én pl. nyugodt szívvel vennék bemutató autót is jó olcsón, főleg ha Toyota és adnak rá 3 év garit.

Persze, ha 3 évesen veszed meg, akkor nem. Csak majd akkor lesz furcsa, amikor a Te kocsid 10 évesen 1000 km alatt megeszik 1 liter olajat, a többi hasonló korú/futásteljesítményű meg nem. :!:
music     

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
D4D
« Válasz #132 Dátum: 2005.06.21 08:22:51 »
Idézetet írta: "Bicskei"
Idézetet írta: "Kpeki"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "kishaver"
Nekem nem lesz bajáratás nélküli autó kínzás miatt forgolódos éjszakám az biztos. :twisted:  :twisted:
Nekem se volt, mert a szalonos srác durvábban rúgta, mint én. És ahogy hallom ilyen tesztüzemben met szegény gép egész nap  :?
Na ezért nem ajánlom a demo autók megvásárlását senkinek, csak ha tényleg szalonban állt és néhány nőitáskanyom, meg újlenyomat van rajta az óra pedig 0-15 km futásteljesítményt mutat :!:  :!:
Külföldön nem mind1 hogy demo auto vagy szalonauto. Mert a szalon az bennt all a szalonban és csak beleülnek és ennyi. Demot meg a tesztauto...
Nem tom, de szerintem nem sok baja lesz a motornak akármennyire is kihajtják már újkorában. Elvégre a gyárban is gondolnak erre, és ezeket a motorokat már nem úgy kell bejáratni mint anno a ladákat.
Én pl. nyugodt szívvel vennék bemutató autót is jó olcsón, főleg ha Toyota és adnak rá 3 év garit.
Nyilván nem rossz vétel anyagilag, de műszakilag..... Ahogy music írta. Persze vannak tartalékai az autónak, de szerintem még 10 év sem kell neki, hogy kiderüljön, hogy nem az igazi már. Persze, aki új autót vesz, az manapság nem tartogatja 10 évig....
Üdv: Kishaver 74

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
D4D
« Válasz #133 Dátum: 2005.06.22 00:42:11 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Bicskei"
Idézetet írta: "Kpeki"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "kishaver"
Nekem nem lesz bajáratás nélküli autó kínzás miatt forgolódos éjszakám az biztos. :twisted:  :twisted:
Nekem se volt, mert a szalonos srác durvábban rúgta, mint én. És ahogy hallom ilyen tesztüzemben met szegény gép egész nap  :?
Na ezért nem ajánlom a demo autók megvásárlását senkinek, csak ha tényleg szalonban állt és néhány nőitáskanyom, meg újlenyomat van rajta az óra pedig 0-15 km futásteljesítményt mutat :!:  :!:
Külföldön nem mind1 hogy demo auto vagy szalonauto. Mert a szalon az bennt all a szalonban és csak beleülnek és ennyi. Demot meg a tesztauto...
Nem tom, de szerintem nem sok baja lesz a motornak akármennyire is kihajtják már újkorában. Elvégre a gyárban is gondolnak erre, és ezeket a motorokat már nem úgy kell bejáratni mint anno a ladákat.
Én pl. nyugodt szívvel vennék bemutató autót is jó olcsón, főleg ha Toyota és adnak rá 3 év garit.
Nyilván nem rossz vétel anyagilag, de műszakilag..... Ahogy music írta. Persze vannak tartalékai az autónak, de szerintem még 10 év sem kell neki, hogy kiderüljön, hogy nem az igazi már. Persze, aki új autót vesz, az manapság nem tartogatja 10 évig....


Mindenki üti, vágja, akkor inkább 1 törött és tudom hogy mit raktam össze :D
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

aki27

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
D4D
« Válasz #134 Dátum: 2005.06.22 15:48:46 »
Idézetet írta: "aki27"
Hali!

Ha megjött igérem beszámolok róla és képeket is csinálok! :D

Üdv: Ákos


Sziasztok!

hétfőn átvettem a járgányt, nagyon szép és megy mint az állat :twisted:

képeket meg rakok fel ha sikerül a felvételem a klubba :!:  :?:
dv: ÁKOS