Szerző Téma: Milyen fórumokat vegyünk fel?  (Megtekintve 316627 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #285 Dátum: 2011.01.03 15:02:43 »
Szerintem ennek neki állhatunk. Max. a legelejére be kell írni, hogy folyamatos bővítés alatt. :D

Oké, de pénteken azért még beszéljünk róla.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #286 Dátum: 2011.01.03 16:16:30 »
Akkor ennyi erővel ne találjunk ki semmi újat, mert úgyis csak 3 napig lesz lelkesedés... Szerencse, hogy a klub megalapításakor nem így álltak/álltatok hozzá...

Jó pár évig eléggé aktívan kluboztam, pontosan tudom, hogy mennyire szokták törni magukat a tagok.

Amúgy meg nem azt mondtam, hogy ne történjen semmi, csak azt, hogy nem kell majd meglepődni, ha hamar odalesz a lelkesedés...

pzs

  • Vendég
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #287 Dátum: 2011.01.03 17:24:39 »
Akkor ennyi erővel ne találjunk ki semmi újat, mert úgyis csak 3 napig lesz lelkesedés... Szerencse, hogy a klub megalapításakor nem így álltak/álltatok hozzá...

Jó pár évig eléggé aktívan kluboztam, pontosan tudom, hogy mennyire szokták törni magukat a tagok.

Amúgy meg nem azt mondtam, hogy ne történjen semmi, csak azt, hogy nem kell majd meglepődni, ha hamar odalesz a lelkesedés...

Nemreg azt irtad, hogy semmi sem a regi  :). Nem lehet, hogy vannak/lesznek uj tagok akik esetleg torik magukat? Szinten leirtam, hogy nincs ertelme kulon irasoknak/forditasoknak mert senki sem olyan szorgalmas, de nem nagy megeroltetes sztem egy olyan oldalt kozze tenni senkinek, amit mar amugy is ismer es max par percig tart megkeresni a linket...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #288 Dátum: 2011.01.03 17:25:48 »
Ha van lelkesedés és összeírjátok, amit kell, nem nagy cucc egy modinak beledobálni egy topicba...  :yes:
De volt már felvetés hasonló alapdolgokról, hogy melyik motorba pontosan milyen olaj való, stb. Ilyen infok is jöhetnének.
         

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #289 Dátum: 2011.01.03 19:15:32 »
Akkor szerintem én magamra vállalom a fórum testreszabását, értem ez alatt a fórumrész, valamint az alszerkezetek kialakítását, annak megfelelően, amit már korábban le is írtam, ha egyetértetetek - itt elsősorban az 5letgazda, valamint a officer-modd társaim válaszát várom -.
Egyelőre legyen tesztjelleg, aztán meglátjuk.
Pénteken meg  lehetne beszélni a kialakult váz alapján, hogy mit változtassunk esetleg. Ha látjuk, akkor könnyebb beszélni róla, nem?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #290 Dátum: 2011.01.03 20:12:28 »
Hajrá! Ha jön vmi újdonság - úgyis szinte mindig gép előtt vagyok - én is feltöltöm a cuccokat, írásokat, fényképeket, videókat, akármit.  :szemez:
         

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #291 Dátum: 2011.01.03 21:16:19 »
Trotter! Rendben, megnézzük és pénteken beszélünk róla  ::) .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #292 Dátum: 2011.01.04 13:07:28 »
Oké, este, kis segítséggel hozzáfogok!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #293 Dátum: 2011.01.04 14:29:23 »
Rendben, indítsuk el.

Mi legyen a fórum neve? (Ami alá jönnek a topikok.) És hol helyezkedjen egy a többi fórumhoz viszonyítva?

...és ahogy olvasom Trotter kolléga kolléga lesz a főnök a fórumban, úgyhogy lesz rend :)

pzs

  • Vendég
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #294 Dátum: 2011.01.04 14:39:08 »
Nem eleg egyetlen topic aminek az elso oldalan ossze lesznek gyujtve a hasznos linkek tipusonkent?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #295 Dátum: 2011.01.04 15:30:11 »
Rendben, indítsuk el.

Mi legyen a fórum neve? (Ami alá jönnek a topikok.) És hol helyezkedjen egy a többi fórumhoz viszonyítva?

...és ahogy olvasom Trotter kolléga kolléga lesz a főnök a fórumban, úgyhogy lesz rend :)


Úgy vélem, hogy az Egyéb finomságok részben lenne a helye, az elő helyen.

Címnek én korábban a "Csináld magad!- szerelési tanácsok, ötletek fórum"-ot ajánlottam.
Ha megvan, akkor ha hazaérek kialakítom a topic-fát. Motor és segédberendezései, hűtőrendszer, fékrendszer és így tovább, van egy kidolgozott "fa", amibe bele lehet tenni az okosságokat.

A topicok zártak lesznek, ide csak modi, vagy admin teheti be a cuccosokat, ez egy tudásbázis lenne, a linkek és leírásokat az userek a megfelelő topic melletti "értesítés a modinak" gombbal lehetik majd meg, így szűrve lesz a tartalom, mind az esetleges jogsértő tartalmak felkerülése, mind pedig egyéb gondok megelőzése végett.
Így a modiknak is egyértemű, hogy hova mit szántak.

A fórumrészben csak és kizárólag az autó fő és részegységeivel kapcsolatos dolgok kerülnének be, így az olajokról továbbra is a honos topicban menne az adok-kapok, ugyanígy a világíítás topic létjogosultsága is megmaradna.


Na most még lehet véleményezni a dolgot.

pzs: azt hiszem megválaszoltam a Te kérdésedet is ebben.

Természetesen ez csak terv, nem akarok senkire sem semmit ráerőszakolni, írjátok a véleményeket bátran. Este már úgyis az lesz, amit kialakítok.  :D :D :D :D














Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #296 Dátum: 2011.01.04 15:37:49 »
Nekem így tetszik :-) .
Az egyes topikokon belül pedig lehetnek különböző "hozzászólások" a tipusspecifikus dolgokra? Végülis ez részletkérdés.
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.04 15:39:25 írta mondi »
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #297 Dátum: 2011.01.04 15:39:18 »
Sztem amíg nincs elég adat, totál felesleges ezzel szórakozni. Én egy topicba ömlesztve tenném, aztán ha már elég sok info összegyűlt, akkor elég lenne szétszedni.
         

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #298 Dátum: 2011.01.04 15:40:02 »
Sztem amíg nincs elég adat, totál felesleges ezzel szórakozni. Én egy topicba ömlesztve tenném, aztán ha már elég sok info összegyűlt, akkor elég lenne szétszedni.

Talán ez a legjobb, és akkor kiderül mennyire működik a dolog. Addig nem érdemes túl sok energiát beletenni.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Satriani

  • Vendég
Re: Milyen fórumokat vegyünk fel?
« Válasz #299 Dátum: 2011.01.04 15:46:20 »
Arra gondoltam, hogy szerintem lenne létjogosultsága egy olyan topiknak (az általánoson belül), ahol összegyűjtünk ilyen általános szerelési tanácsokat leírásokar. Pl hogyan kell olajat, hűtőfolyadékot cserélni, vagy akár bonyultabb dolgok is. Szóval ilyen általános szerelési howto topikról beszélek. Mit szóltok?

Már ezer éve felvetettem én is, ha jelent valamit, maximálisan támogatom. A legtöbb márkaklub-oldalnak van valami hasonló szekciója, itt is elkelne. Örülök, hogy már addig jutott a dolog, ahol most tart.