Szerző Téma: Tetöcsomagtartó  (Megtekintve 136182 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #420 Dátum: 2019.03.26 11:16:22 »
Thule wingbar-ral kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
A kereskedő próbált rábeszélni a drágább wingbar ecora- de nem győzött meg...
A négyszögletes rúd nekem dudált, a cseppalakú kussban volt.

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #421 Dátum: 2019.03.26 19:46:06 »
Csak nem márkakereskedőnél kell horror áron beszerezni.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #422 Dátum: 2019.03.26 21:59:42 »
Csak nem márkakereskedőnél kell horror áron beszerezni.
csomagtartoonline.hu-nál rendeltem elég jó áron. Csütörtökön megy érte a feleségem, és a hétvégén már bringát is szeretnénk szállítani vele, szóval lesz tapasztalat.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

kozakcsaba54

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #423 Dátum: 2019.03.27 10:00:54 »
***Engem érdekelne vonóhorogra kerékpártartó,relatíve "jó" áron,nem feltétlenül Thule.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #424 Dátum: 2019.03.27 21:46:11 »
***Engem érdekelne vonóhorogra kerékpártartó,relatíve "jó" áron,nem feltétlenül Thule.
Tesóm a jogogasról/vateráról vett 85000-ért egy 4, de kényelmesen inkább 3 bringát szállítani képes, dönthető szállítót. LED-es lámpái vannak, rendszámvilágítás, miegymás. Vittünk már vele bringákat, teljesen jól szuperált. A Thule részleteiben igényesebb, kényelmesebb, de jelentős a felára. Funkcionálisan ez is hibátlan és ezt az árat szerintem reálisan nézve is megéri.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #425 Dátum: 2019.03.28 12:02:03 »
csomagtartoonline.hu-nál rendeltem elég jó áron. Csütörtökön megy érte a feleségem, és a hétvégén már bringát is szeretnénk szállítani vele, szóval lesz tapasztalat.
Hogy sikerült? Nekem az az oldal szinte sose megy, állandóan URL átirányítási hiábt dob.
Bringatartókról érdekelne tapasztalat bárkitől, ha van, lassan kéne vennem 3-at nekem is. Mondjuk engem a tetős verziók érdekelnek.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #426 Dátum: 2019.03.30 22:14:41 »
Hogy sikerült? Nekem az az oldal szinte sose megy, állandóan URL átirányítási hiábt dob.
Bringatartókról érdekelne tapasztalat bárkitől, ha van, lassan kéne vennem 3-at nekem is. Mondjuk engem a tetős verziók érdekelnek.
Nekem is tetős verzió van.
Megvan a cucc, holnap délelőtt felszerelem, eddig korrekt.
Tetőra bringtartó nekem Thule Freeride van, ez a Thule legolcsóbbja, kb 8 éve használom, teljesen jó.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #427 Dátum: 2019.03.30 22:51:57 »
Kösz, ez költséghatékony tippnek tűnik.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #428 Dátum: 2019.04.01 11:21:55 »
Tegnap felszereltem az autóra az új Thule wingbar csomagtartót a hozzávaló adapterekkel és a korábbról meglévő Thule Freeride bringatartókkal. Teljesen jó, a szélzaj tényleg kisebb, szinte alig van a csepp alakú rúddal.
Viszont azt el kell, hogy mondjam, hogy ez a Thule már nem az a Thule mint 6-8 éve... közel sem az a minőség...  :no:
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

GeriCool

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 117
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #429 Dátum: 2020.05.25 17:44:49 »
Tegnap felszereltem az autóra az új Thule wingbar csomagtartót a hozzávaló adapterekkel és a korábbról meglévő Thule Freeride bringatartókkal. Teljesen jó, a szélzaj tényleg kisebb, szinte alig van a csepp alakú rúddal.
Viszont azt el kell, hogy mondjam, hogy ez a Thule már nem az a Thule mint 6-8 éve... közel sem az a minőség...  :no:

Üdv!
Érdeklődnék, hogy Nálad mi volt a probléma? Én kb 6 hete szenvedek a Thuléval, mert a tőcsavarok folyamatosan rosszak (2014-es Avensis Wagon)
Avensis 2014
2.0 D-4D

GeriCool

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 117
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #430 Dátum: 2020.05.25 17:53:34 »
Tisztelt Fórum Tagok!

Érdeklődnék, hogy ki az aki Thule tetőcsomagtartót használ 2014-es (esetleg régebbi modell) Avensis Wagon-on?

Köszi!
Avensis 2014
2.0 D-4D

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10229
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #431 Dátum: 2020.05.25 18:27:53 »
Tisztelt Fórum Tagok!

Érdeklődnék, hogy ki az aki Thule tetőcsomagtartót használ 2014-es (esetleg régebbi modell) Avensis Wagon-on?

Köszi!

Én Carinán, de gondolom az nem ér.

GeriCool

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 117
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #432 Dátum: 2020.06.01 17:25:43 »
Én Carinán, de gondolom az nem ér.
Igen az más lesz. Tőcsavaros probléma volt, de közben megoldódott. Köszi
Avensis 2014
2.0 D-4D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #433 Dátum: 2021.01.03 10:53:55 »
Eladom a Corolla Versohoz való tetőcsomagtartómat és tetőboxot is. Toyota logós mindkettő, tehát érdemes együtt megvenni, de a box nem típusfüggő. Amiért mégis egyben ajánlom megvenni - túl azon, hogy nekem egyszerűbb a dolgom... -, hogy a box nem karmantyúval rögzül a keresztsínekhez, hanem a 2 sínből kiáll 2-2 csavar, amik átmennek a box alján lévő 1-1 vágaton, és mindegyik csavarra egy-egy nagy műanyag anya kerül, amivel a box a tetőcsomagtartóhoz rögzül. A négy csavarból az egyik meg van repedve, azt nem lehet nagy erővel rácsavarni, de azért valamennyire tart az is. Én már így vettem, és többek közt megjárta a Magas-Tátrát is gond nélkül,   és megjegyezném, hogy nem tapasztaltam mérhető többletfogyasztást. (Nem állítom, hogy nincs, csak az autónknak eleve van szórása a várható fogyit illetően, és ez abból nem lógott ki.) A box kb. 380 literes, és kicsit karcos.
Ára 49.000 Ft (a kettő együtt). Újkori árát nem tudom, de a mostaniaknál kb. csak a csomagtartó lenne ennyi, a box meg hatszámjegyű összeg. Mivel árulom az autót is, örülnék, ha nem kellene itthonról (Bp. II.) elvinni, de ez csak a vágy.
« Utoljára szerkesztve: 2021.01.03 14:55:11 írta music »
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Tetöcsomagtartó
« Válasz #434 Dátum: 2021.01.09 12:31:36 »
Eladom a Corolla Versohoz való tetőcsomagtartómat és tetőboxot is. Toyota logós mindkettő, tehát érdemes együtt megvenni, de a box nem típusfüggő. Amiért mégis egyben ajánlom megvenni - túl azon, hogy nekem egyszerűbb a dolgom... -, hogy a box nem karmantyúval rögzül a keresztsínekhez, hanem a 2 sínből kiáll 2-2 csavar, amik átmennek a box alján lévő 1-1 vágaton, és mindegyik csavarra egy-egy nagy műanyag anya kerül, amivel a box a tetőcsomagtartóhoz rögzül. A négy csavarból az egyik meg van repedve, azt nem lehet nagy erővel rácsavarni, de azért valamennyire tart az is. Én már így vettem, és többek közt megjárta a Magas-Tátrát is gond nélkül,   és megjegyezném, hogy nem tapasztaltam mérhető többletfogyasztást. (Nem állítom, hogy nincs, csak az autónknak eleve van szórása a várható fogyit illetően, és ez abból nem lógott ki.) A box kb. 380 literes, és kicsit karcos.
Ára 49.000 Ft (a kettő együtt). Újkori árát nem tudom, de a mostaniaknál kb. csak a csomagtartó lenne ennyi, a box meg hatszámjegyű összeg. Mivel árulom az autót is, örülnék, ha nem kellene itthonról (Bp. II.) elvinni, de ez csak a vágy.
Elkelt (autóstul).
music