Szerző Téma: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK  (Megtekintve 307613 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #210 Dátum: 2009.08.14 19:59:20 »
Keresnék 2005. 09. havi Yaris Ts-hez gumiszőnyeg garnitúrát. Kereskedésekben már nem kapható sajnos, vagy csak elvétve raktáron. Miközben végighívom az ország kereskedéseit, hátha tudtok tippeket. Persze, csak a gyárit keresem.

Én is kerestem,de nem találtam :S
Ha sikerül valahol ráakadnod kérlek értesíts!
Egyébként a sima yaris gumiszőnyegé nem lenne jó?Vagy a Ts gumiszőnyegben van Ts logó?
Yaris Ts 05'

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #211 Dátum: 2009.08.14 22:34:00 »
Ha sikerül valahol ráakadnod kérlek értesíts!
Egyébként a sima yaris gumiszőnyegé nem lenne jó?Vagy a Ts gumiszőnyegben van Ts logó?

Óriási szerencsével találtam egy TS-be gyártottat! Bizony van rajta TS logo :-)
Ma reggel elkezdtem hívni a kereskedéseket, hátha elfekvő készlet volna, mert rendelni már nem lehetett az elsődleges információk szerint.
A sima Yaris-é is jó természetesen, így - mivel a TS logo-s gyártása leállt, abban bíztam, hogy simát még találok. És sikerrel jártam.  :clap:
Sakuránál korábban utángyártott volt akcióban, most van egy eredeti szürke szövet garnitúra, mert korábban valaki duplán rendelt, egyet vitt el.
Tsushonál tartozék akció van, ennek keretében van még egy szett, gumiból. (7000 Ft.)
Miskolcon pedig három féle szövet is van, különböző vastagságban. A szöveteken hímzéssel szerepel a Yaris felirat, általában 12000 körül vannak.
De gondoltam, felhívom még Vácot, és, láss csodát, szerencsém volt.
Az egyik munkatárs még 2006-ban rendelt magának egyet, de mire megérkezett, sajnos rommá törték alatta az autót. A szőnyeg pedig 3 éve ott állt, ma délutnig. Kedves rendes kollégák jelezték, megvehetem. Fekete, rajta szép TS Logo.
Tehát a fenti helyeken találsz még, van esélyed, sok sikert hozzá!
Zsono

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #212 Dátum: 2009.08.15 10:33:28 »
Ha sikerül valahol ráakadnod kérlek értesíts!
Egyébként a sima yaris gumiszőnyegé nem lenne jó?Vagy a Ts gumiszőnyegben van Ts logó?

Óriási szerencsével találtam egy TS-be gyártottat! Bizony van rajta TS logo :-)
Ma reggel elkezdtem hívni a kereskedéseket, hátha elfekvő készlet volna, mert rendelni már nem lehetett az elsődleges információk szerint.
A sima Yaris-é is jó természetesen, így - mivel a TS logo-s gyártása leállt, abban bíztam, hogy simát még találok. És sikerrel jártam.  :clap:
Sakuránál korábban utángyártott volt akcióban, most van egy eredeti szürke szövet garnitúra, mert korábban valaki duplán rendelt, egyet vitt el.
Tsushonál tartozék akció van, ennek keretében van még egy szett, gumiból. (7000 Ft.)
Miskolcon pedig három féle szövet is van, különböző vastagságban. A szöveteken hímzéssel szerepel a Yaris felirat, általában 12000 körül vannak.
De gondoltam, felhívom még Vácot, és, láss csodát, szerencsém volt.
Köszi!
De szövet Ts- szönyegem van. Itt vásároltam a forumon :)
Úgy vettem ki az irásodból hogy te is szövetet kerestél és találtál,mivel a gumiszőnyeg feltételezem csak feketében van.
Én arra gondoltam hogy a gumiszőnyeg van eredeti Ts-ben Ts logóval.Bár azt irod hogy Tshushonál gumiból van...hmm.Tehát akkor mégis van gumi ts szőnyeg ts logóval...
Esetleg ha kézhez kapod lőnél róla egy fényképet?Szines a logó rajta minta a fekete szöveten?
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.15 10:35:05 írta benji »
Yaris Ts 05'

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #213 Dátum: 2009.08.15 13:49:31 »
Én arra gondoltam hogy a gumiszőnyeg van eredeti Ts-ben Ts logóval.Bár azt irod hogy Tshushonál gumiból van...hmm.Tehát akkor mégis van gumi ts szőnyeg ts logóval...
Esetleg ha kézhez kapod lőnél róla egy fényképet?Szines a logó rajta minta a fekete szöveten?

A gumiszőnyegen toyota embléma van, a szöveteken pedig yaris varrott szó. Gumiból ts logós szerintem nincs, a régi katalógusokban sem láttam.
Amit sikerült vennem az fekete szövet, és rajta a TS logo. Szerintem Neked is ez lehet talán.
Zsono

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #214 Dátum: 2009.08.15 17:27:19 »
Én arra gondoltam hogy a gumiszőnyeg van eredeti Ts-ben Ts logóval.Bár azt irod hogy Tshushonál gumiból van...hmm.Tehát akkor mégis van gumi ts szőnyeg ts logóval...
Esetleg ha kézhez kapod lőnél róla egy fényképet?Szines a logó rajta minta a fekete szöveten?

A gumiszőnyegen toyota embléma van, a szöveteken pedig yaris varrott szó. Gumiból ts logós szerintem nincs, a régi katalógusokban sem láttam.
Amit sikerült vennem az fekete szövet, és rajta a TS logo. Szerintem Neked is ez lehet talán.

Így van!
És van egy szürke szövetű eredeti yaris is,azt használom,mert a fekete szövetre nincs szívem rátenni se a gumit,se a lábam  :cry:
Yaris Ts 05'

jackson333

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #215 Dátum: 2009.08.23 01:54:12 »
Sziasztok! Aki tud olcsón 2-es (2007) Yarishoz tetőcsomagtartót és boxot az írjon legyszíves PÜ-t a részletekkel.
(valaki tudja, hogy 1-es yaris tetőcsomagtartóját 2-esre is fel lehet szerelni ?)
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.23 15:00:21 írta jackson333 »

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #216 Dátum: 2009.08.23 19:53:21 »
Sziasztok! Aki tud olcsón 2-es (2007) Yarishoz tetőcsomagtartót és boxot az írjon legyszíves PÜ-t a részletekkel.
(valaki tudja, hogy 1-es yaris tetőcsomagtartóját 2-esre is fel lehet szerelni ?)

Ezt sajnos nem tudom megmondani, de szerintem nem kompatibilis a kettő. De ha mégis, akkor van nekem egy 5 ajtós I-es Yarisra való tetőcsomagtartóm, amitől megválnék, mert felesleges, eddig kb 2x használtam csak a 10 év alatt.
Xanyi

jackson333

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #217 Dátum: 2009.08.24 09:44:00 »
Sziasztok! Aki tud olcsón 2-es (2007) Yarishoz tetőcsomagtartót és boxot az írjon legyszíves PÜ-t a részletekkel.
(valaki tudja, hogy 1-es yaris tetőcsomagtartóját 2-esre is fel lehet szerelni ?)

Ezt sajnos nem tudom megmondani, de szerintem nem kompatibilis a kettő. De ha mégis, akkor van nekem egy 5 ajtós I-es Yarisra való tetőcsomagtartóm, amitől megválnék, mert felesleges, eddig kb 2x használtam csak a 10 év alatt.

Megkérdeztem márkakereskedésben, sajnos nem jó az 1-eshez való tetőcsomagtartó a 2-eshez:(

Kun080

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #218 Dátum: 2009.09.22 22:16:58 »
Sziasztok!

2003-as Yarishoz keresnék bontott első lökhárítót, illetve bal első sárvédőt ezüst színben. Nincs véletlenül valakinek ilyenje? ::)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #219 Dátum: 2009.09.23 07:50:12 »
Szia!

A bontók elérhetőségeit megtalálod a főoldalon a bal menüben.
         

Kun080

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #220 Dátum: 2009.09.23 11:52:17 »
Köszi! Már hívtam bontókat is, eddig nem sok sikerrel..
Próbálkoztam, hátha van valakinek itt.. ::)

Toya

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • Yaris II 1.0 Sol MM-T ; Celica GT-S
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #221 Dátum: 2009.09.24 17:21:29 »

Kun080

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #222 Dátum: 2009.09.24 20:27:51 »
Már próbáltam ott is. Nekik csak olyan sárvédőjük van, ami kiégett Yarisról származik. :wacko:
De azért köszönöm a segítséget! Annyira nem sürgős, kivárom, míg találok. ::)

Toya

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • Yaris II 1.0 Sol MM-T ; Celica GT-S
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #223 Dátum: 2009.09.26 08:26:59 »
A 2006-os Yarisom első lökhárítójából a díszrácsokat eladnám./Felső,alsó,kettő ködlámpatakaró/Hibátlan állapotban vannak.Nekem alurács van helyettük! Van még egy garnitúra 15"-os gyári dísztárcsám is erről az autóról eladó. Némelyiken vannak felületi karcok,de nincsenek törve,repedve!
Ha valakit komolyan érdekel e-mail-be küldhetek képeket.Ha  tényleg meg akarod venni ,akkor az árban biztosan megegyezünk!!!!

MarcoMii

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: Yaris Ajtókárpit
« Válasz #224 Dátum: 2009.09.30 15:32:19 »
Szia Laci!

Érdeklődnék, hogy megváltál e már az ajtókárpitoktól, mert én pont ilyet keresek ami elektromos ablakemelős és zöld. Ha megvan akkor irj pls.
Köszi.
Márk