Szerző Téma: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK  (Megtekintve 306824 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #180 Dátum: 2009.06.03 21:55:55 »
Átalakítással minden betehető. De egyébként nem jó.
Xanyi

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #181 Dátum: 2009.06.04 07:42:21 »
Átalakítással minden betehető. De egyébként nem jó.
akkor akár ebben a hirdetésben ...klikk... árult ülést(nem a felnit :) ) is be lehetne faragni.

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #182 Dátum: 2009.06.04 12:33:16 »
Átalakítással minden betehető. De egyébként nem jó.

miért nem jó? :cry:
  a sín, az ülő felület, vagy micsoda , és sokk meló lenne vele? :?:
mert eléd messzire vannak az ülések(250km) és ne mennyek el potyára.
we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #183 Dátum: 2009.06.04 17:34:37 »
Átalakítással minden betehető. De egyébként nem jó.

miért nem jó? :cry:
  a sín, az ülő felület, vagy micsoda , és sokk meló lenne vele? :?:
mert eléd messzire vannak az ülések(250km) és ne mennyek el potyára.

A sinen a lefogató csavarhelyek nem stimmelnek.
Xanyi

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #184 Dátum: 2009.06.05 13:19:26 »
hali ha veszek felnit A GÉPRE AKKOR KELL VALAMIT BEÁLLÍTANI RAJTA PL.: futómű (dőlésszög) vagy illlyyesmi?  ha igen , sokkkkkba fog ez kerülni?


THX
we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #185 Dátum: 2009.06.05 19:15:32 »
Neeeemmm kkeeeellllll semmmmitt semm beeállítaniii, csakkk arrrraaa fiiigyeeeljj, a kooocsssira vallóóó felnittt vegyyél! 
Eseteleg a billentyűzeted érzékenységét...  [rohog] [rohog]
Bocsi ;)

kammler

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #186 Dátum: 2009.06.17 17:21:01 »
Hel!


Egy roppant egyszerű kérdésem volna. Van a Yarison ez az oldalsó csepp alakú irányjelző villogó elöl. Namost vennem kéne, mert elveszett a fehér burkolata, és jön a műszaki. Vidéki vagyok, én nem tudom, kicsit felhúztam magam mert nemigen találok. Úgyértem neten akartam volna venni. Képen láttam egy helyen, de úgy tűnt mintha cserélhető izzósra csinálták volna meg, viszont így úgy tűnt drótot kéne vagdalni, mert nem stekkeres. Namost van valakinek tapasztalata, hogy ez a nagyon bonyolult hiperritka alkatrész merre lelhető fel neten? Nyugtassatok meg, hogy kapni normálisat, nem ilyen kókány drótvágost vackot. Hogy a keze száradt volna le amelyik kitalálta. Eredeti Valeo-ból még csak mutatóba se volt. Én nem értem, első lámpa hátsó lámpa ilyen utángyártott olyan utángyártott ebből a oldalsó villogóból egy se.

kammler

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #187 Dátum: 2009.06.17 17:47:07 »
Ja a másik elfelejtettem. Bizonyára én keresem rosszul, de vagy négy webshopban varázslatos módon kiválasztva a kocsim típusát ( 2001-es évjárat 1SZ-FE motor kód 998ccm stb) csak egyféle hátsó lámpát találok... Mind ovális betáp csatlakozóval, az enyém viszont hosszukás csatlakozóval van szerelve. Képek íme. Nos? Mondom, négy helyen néztem....

[a csatolmányt egy admin törölte]

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #188 Dátum: 2009.06.17 20:16:16 »
Nem érdemes keresgelni. Bármelyik kereskedésben, 2-3 ezer Ft max az ára (egyszer már nekem is vennem kellett). Kp. ennyiért kapsz utángyártottból is normálisat (pl. Valeo) autósboltban. Miért kell mindenáron neten?

A hátsó lámpa: A felső kép francia Yarisé az alsó a japáné. 2001-ben még elvileg japánban gyártották a Yarisokat, ezért találsz évjárat alapján ahhoz valót. Valszeg a tiéd az első franciák közül való.
Xanyi

kammler

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #189 Dátum: 2009.06.17 21:35:42 »
Nem kell mindenáron neten, de itt egy autósbolt van, a következő 50km-re. Itt elég gyakaran félrerendelnek mindent, de megpróbálom. Csak aztakarom elkerülni, hogy drótot kelljen vagdalni. Nekem az nem gond, villanyos vagyok, csak mikor megláttam azt a fajtát, hát, gondoltam ezt azt. Éshát ide amúgy a Bárdi autótól rendelgetnek. de más nem lesz megpróbálom.
Kibírt nyolc évet az eredeti, ha az új kibír feleannyit az már jó.

kammler

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 90
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #190 Dátum: 2009.06.17 22:27:07 »
Na, úgylátom hátsólámpa is boltból lesz, valamikor csak ráérek. Fényképpel kell menjek úgy látom. Mondjuk azt nem értem, hogyha később mindegyiket Franciaországban csinálták, akkor hogyhogy csak a japán félét találom mindenhol. Abból kéne, hogy több legyen. Na mindegy, kíváncsi leszek.

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #191 Dátum: 2009.06.18 17:31:24 »
Sziasztok!
2004-es rácfelvarrott Yarisomra keresnék dísztárcsát, legalább egyet mert elhagytam és így gyalázat.... Az se baj ha karcos csak legyen!
ludus
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

Thomas

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #192 Dátum: 2009.06.19 11:23:43 »
Sziasztok!
2004-es rácfelvarrott Yarisomra keresnék dísztárcsát, legalább egyet mert elhagytam és így gyalázat.... Az se baj ha karcos csak legyen!
ludus

Szia!

pár éve vettem alufelnit a yarisomra, azóta nem használom a gyári dísztárcsákat. Ha jól tudom két fajtával árulták, ismerősömnek a másik fajta van pl. az enyém sokkal pofásabb szerinte is. A 4 db-ból 3 teljesen o.k., egynek az egyik tartó füle sérült. Du. lefotózom és felrakom hogy megtudd nézni hogy stimmel-e.
Ha igen és érdekel szerintem megtudunk egyezni.

Thomas

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #193 Dátum: 2009.06.19 16:51:01 »
Kössz, várom!!!
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.19 16:58:43 írta kleingy »
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

Thomas

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re: Yaris alkatrész ADOK-VESZEK
« Válasz #194 Dátum: 2009.06.20 16:15:41 »
Kössz, várom!!!

Szia!

Nem tudom miért de nem tudom felrakni a képet ide. Ha megadod az email címed oda elküldeném. az enyém:tszep@freemail.hu

ui.:ha csak 1 db kell aban esetben nem tudom mi legyen, mert a többi db így eléggé értelmetlenné válik.

Thomas