Típusok - TOYOTA > Yaris

Yaris alkatrész ADOK-VESZEK

(1/223) > >>

LML:
Mivel nem találtam ilyen témát, ráadásul elég sokan hirdetgetnek mindenféle topicokba beszúrogatva, ezért nyitottam egy csak Yaris-os adásvétel topicot.

Ide jöhetnek az eladó cuccok, illetve ha Valaki keres alkatrészt, írja be ide, így esetleg könnyebben és olcsóbban lehet alkatrészt találni.

LML:
Kezdésnek jöhetnek az eladásra váró dolgaim:

2-3 hét múlva eladó lesz:

04 Yaris TS-bõl 30e km-t futott gyári elsõ féktárcsák, kb 1/3ig kopott betétekkel. A tárcsák nem hullámosak, nem ütnek, nem kell szabályozni sem õket. A betétekben sportosan vezetve is még min 10e km van, a tárcsákat meg 80-100e nél szokták cserélni kb.

04 Yaris TS-bõl 30e km-t futott komplett gátlószett, hibátlan állapotban, nem kotyog, nem szuszog, nem üt.
5e kmel ezelõtt volt garszervízben teljesen átnézetve a komplett autó.
A TTE rugók maradnak, az eredeti TS rugókat meg sajnos nem kaptam meg a kocsihoz, úgyhogy mindenképpen valami ültetõrugót érdemes vásárolni a szetthez.

Minden fejlesztés miatt lesz lecserélve. A féktárcsák helyett HKS versenytárcsa, a gátlók helyett pedig állítható tein vagy koni lesz, emiatt kell 2 hetet várni rá, mert még nem döntöttem el :)

tszylu:
üdv mindenkinek!
 Szükségem lenne egy baloldali tükörre. Ha lenne valakinek raktáron az ár megjelölésével dobjon egy valamit
  Elöre is kösz a segitséget

SzzS:
eladó yaris 99-02 MS design hátsó szoknya 20.000.- ft ért. Érdeklõdni nálam vagy leszilacinál.

gidoati:
Sziasztok

Keresek Yaris Verso-ba kalaptartót + rudakat amin nyugszik

Üdv
gidoati

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése