Szerző Téma: Emil Frey - Budapest  (Megtekintve 135162 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

laczi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 311
Emil Frey - Budapest
« Dátum: 2004.04.16 21:53:55 »
Megnéztem a márkakereskedõk témákat és csodálkozva látom, hogy nincs Emil Frey téma.
Mikor én vettem az autóm napi 6-8 autót adtak át. A kereskedõ nagyon korrekt volt, gyakorlatilag 8% kedvezményt adtak úgy, hogy nem kellett alkudni (akció). Ez a kedvezmény járt az egyéb felszerelésre is (riasztó, meg a csomagtartóba vettem egy gumiszõnyeget). Ingyen adtak az utastérbe gumiszõnyeget, valamint egy piros Toyotás táskában a háromszög, e.ü. csomag stb. Az autó átvételekor pedig kaptunk egy Emil Frey pezsgõt, aminek ugye nem anyagi, hanem gesztus értéke van.
Ja és a régi autót korrekt áron beszámították.

A szervízrõl nincs tapasztalatom, ne is legyen (na jó az éves kötelezõ).

Üdv:
aczi

'04 Corolla Sedan 1.6 Sol / 46

laczi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 311
Emil Frey - Budapest
« Válasz #1 Dátum: 2004.04.16 22:00:53 »
Azt az előbb elfelejtettem leírni, hogy a csomagtartó gumiszőnyeget elfelejtették belerakni (valószínüleg megrendelni is). De ezt másfél hét alatt pótolták.
Még jó, hogy a nejem az átvételkor belenézett a csomagtartóba, nekem nem biztos, hogy eszembe jutott volna, csak már indulhassak haza.  :lol:
aczi

'04 Corolla Sedan 1.6 Sol / 46

Shabby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Emil Frey - Budapest
« Válasz #2 Dátum: 2004.04.19 14:19:20 »
Feleségemnek még előző nyáron nekimentek (a kocsi akkor 2 hónapos volt). Nem nagy ügy, lemez nem sérült csak az ütköző és az egyik lámpa ment el. Fizetett a biztosító és az egyik lámpát valamint az ütközőt az Emil Frey-nél kicserélték, +az ütközőt újrafényezték.Az autót 2 nap alatt megcsinálták, kívül-belül kitakarítva, mivel kértem a törött alkatrészeket azokat nagyon szépen becsomagolva kaptam vissza.Nagyon korrektek voltak, gondolhatjátok ,hogy örültem újra gyönyörű volt az autóm.De-és sajnos itt van ez a kis de. Pár hónappal később feleségem a hugával és újszülött babájával a belváros közepén a jó kis forgalomban megállt és többé nem tudott elindulni! Végül kihívták a Toyota Asistance-ot akik fél órán belül kint is voltak. Majd kiderült ,hogy a lámpacserénél az Emilesek csak úgy visszahajították az akkukábelt és az lerázódott... Szóval jó-jó a szolgáltatás csak lehet ,hogy minden szervíz után le kellene ellenőrizni a csavarokat? Mi van ,hogyha kereket cserélnek és nem húzzák meg a kerékcsavarokat vagy ha a feleségem épp a pusztán van valahol -20 fokban?
habby
'03 Toyota Corolla Wagon 1.4

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Emil Frey - Budapest
« Válasz #3 Dátum: 2004.04.19 14:54:40 »
Kollégámnak meghúzták a jobb elejét, kb. tenyérnyi horpadás és festék hiány, plusz a bal elején egy kis karc mert nekitolta a másiknak.
Emil-Frey -hez lett gurítva mert ott vette, biztosítóval ők intézték. Számla 380.000Ft ez tuti nem tiszta dolog. (csak a munkadíj 140e)
Nekem a Yaris hepehupás tetejét amire a jégtömb esett ~80körül csinálták ugyanott.

paradeplatz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Emil Frey - Budapest
« Válasz #4 Dátum: 2004.04.20 13:09:39 »
Amikor a Corollámat vettem, Emil Freynél érdeklődtem először. A főnök, asszem Sávolt Lajosnak hívják, majdnem kidobott, annyira nem érdekelte őt az eladás. Valószínűleg csak terepjárókat stb. szeret eladni, mert azokon jóval nagyobb az árrés

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Emil Frey - Budapest
« Válasz #5 Dátum: 2004.04.20 13:53:08 »
Idézetet írta: "paradeplatz"
Amikor a Corollámat vettem, Emil Freynél érdeklődtem először. A főnök, asszem Sávolt Lajosnak hívják, majdnem kidobott, annyira nem érdekelte őt az eladás. Valószínűleg csak terepjárókat stb. szeret eladni, mert azokon jóval nagyobb az árrés


SÁVOS LAJOS
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Emil Frey - Budapest
« Válasz #6 Dátum: 2004.04.20 14:05:31 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "paradeplatz"
Amikor a Corollámat vettem, Emil Freynél érdeklődtem először. A főnök, asszem Sávolt Lajosnak hívják, majdnem kidobott, annyira nem érdekelte őt az eladás. Valószínűleg csak terepjárókat stb. szeret eladni, mert azokon jóval nagyobb az árrés


SÁVOS LAJOS


Vagy Sávolt Attila :-D
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

paradeplatz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Emil Frey - Budapest
« Válasz #7 Dátum: 2004.04.21 18:13:29 »
Oké, na S Á V O S    L A J O S!  - azért írtam, hogy "asszem":-), mert nem voltam biztos benne, de a lényegen nem változtat, az úriember - legalábbis akkor - nem volt vevőbarát formában...

SZegecs

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1179
Emil Frey - Budapest
« Válasz #8 Dátum: 2004.04.22 09:05:42 »
Jólvanna :-D :-D :-D
zegecs
'04 Toyota Yaris TS

laczi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 311
Emil Frey - Budapest
« Válasz #9 Dátum: 2004.04.22 21:17:35 »
Nyilván rengeteg függ attól, hogy melyik kereskedővel találkozik az ember. Én Kovács Tibortól vettem az autót, azt mondta ő a szalonvezető (idén március elején). Maximálisan udvarias volt, jól elbeszélgettünk, sőt mivel elmesélte, hogy a Renaultnál dolgozott korábban, megkérdeztem a véleményét az új Mégane-ról a Toyotával szembeállítva. Végül szerintem nagyon korrekt választ adott, hiszen mindkét márka előnyeit ecsetelte úgy, hogy közben mégis a Toyotára beszélt rá.
Mikor másfél hét után vissza kellett menni a csomagtartó gumiszőnyegért, amit elfelejtettek megrendelni majdnem egy órát kellett várni rá, mert egy németül beszélő úriemberrel tárgyalt. Már elég bosszús voltam, de mikor sorra kerültem nagyon kérte az elnézést, mivel az osztrák nagykövet nézegette a Toyotákat. Lehet, hogy a nagykövet úr  azóta egy RAV-4-gyel furikázik?

Üdv:
aczi

'04 Corolla Sedan 1.6 Sol / 46

azs73

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Emil Frey - Budapest
« Válasz #10 Dátum: 2004.05.09 10:36:02 »
Emil Frey - Pongrácz László ügyintéző

3 hete tettem be a lábamat először, és már furikázom a kis japán csodával :-) ! Állandő udvariasság, kedvesség, beleértve az első alkalmat is, amikor ócska melegítőben estem be, inkább kéregetőnek, mint potenciális ügyfélnek kinézve.

Mivel ez az első új autó vásárlásom, nem igazán tudom mihez hasonlítani az autószalont, de én teljes mértékben meg vagyok elégedve minden tekintetben velük, vásárlás, biztosítás, fizetés, átadás, minden flottul ment, kár, ahogyan ebben az országban kevés helyen tapasztalni ilyesmit.

Csak remélni tudom, hogy a későbbi találkozásaink ( a ritka kötelező szervízek alkalmával ) során is hasonló hozzáállást tapasztalok majd.
aris Blue 1.3
 87 sárkány

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Emil Frey - Budapest
« Válasz #11 Dátum: 2004.06.11 21:16:46 »
Ma ott volt találkozóm valakivel, úgyhogy bementem körülnézni egy kicsit.
kb 20 percig voltam ott, nézegettem a prosikat, a kocsikat, egy csinos titkárnőt, de senki nem szólt hozzám, a 20 perc alatt, amíg ott voltam.

A múlt évben, mielőtt vettem a Corollát, akkor is hasonló volt a helyzet, nekem kellett megkérdeznem valakit, hogy tudna -é segítenio, mire nagynehezen előkerített egy üzletkötőt.

Lehet, hogy melegben nem szeretnek kocsit eladni?
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Emil Frey - Budapest
« Válasz #12 Dátum: 2005.01.05 14:42:42 »
Ma voltam náluk, árajánlatot szerettem volna kérni, de rám se sz@rtak. Két :?:értékesítő:?: srác volt bent -egyedül voltam ügyfél a Toyota oldalon- de ki sem bújtak a telefonjaik mögül.
Kb. 20 perc múlva már rosszalkodtam, tenyérrel fogdostam a fényezést, nyitogattam az ajtókat, de semmi...  :evil:
Aztán végül odamentem az egyikhez, de a 2. mondatban (az első valami köszönésféle volt) közölte, hogy nem ad ajánlatot, mert ma kapják meg az új árakat, a régiek már nem jók. (Más kereskedés szerint amíg nincs új, addig a régi ár működik.)
Remélem jó sok autót eladnak ezzel a hozzáállással.  :twisted:
Visszajövök :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Emil Frey - Budapest
« Válasz #13 Dátum: 2005.01.05 14:45:20 »
Idézetet írta: "obga"
Ma voltam náluk, árajánlatot szerettem volna kérni, de rám se sz@rtak. Két :?:értékesítő:?: srác volt bent -egyedül voltam ügyfél a Toyota oldalon- de ki sem bújtak a telefonjaik mögül.
Kb. 20 perc múlva már rosszalkodtam, tenyérrel fogdostam a fényezést, nyitogattam az ajtókat, de semmi...  :evil:
Aztán végül odamentem az egyikhez, de a 2. mondatban (az első valami köszönésféle volt) közölte, hogy nem ad ajánlatot, mert ma kapják meg az új árakat, a régiek már nem jók. (Más kereskedés szerint amíg nincs új, addig a régi ár működik.)
Remélem jó sok autót eladnak ezzel a hozzáállással.  :twisted:


Sajnállak...
Talán ugorj be a Superékhez. Ők Superek :)
De persze összehasonlítás miatt, azért jó ha körbenéz az ember.

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Emil Frey - Budapest
« Válasz #14 Dátum: 2005.01.05 16:59:35 »
Köszi :D

Superéknél már voltam, ott kaptam ajánlatot is.
Körbejárom a kereskedőket, ki enged többet a feléből...  :twisted:
Visszajövök :)