Szerző Téma: Emil Frey - Budapest  (Megtekintve 135408 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #90 Dátum: 2010.09.21 19:21:08 »
Hát ez nem hangzik jól. A szélvédőn gondolom nem lehetett látni semmit.

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #91 Dátum: 2010.10.17 12:53:14 »
Egy automata kapu szerencsétlen módon rácsukódott az autóm bal elejére és eszméletlen rondán összekasmolta az első lökhárító bal oldalát.
Telefonos egyeztetés után elvittem hozzájuk, kértem a javítást. 24 óra alatt újrafényezték, nyoma sincs. Gyönyörű az autó, szépen lemosva, kitakarítva kaptam vissza.
Egy vagyont hagytam náluk, ezért nem értem, vajon hogyan lehetséges, hogy valaki 20 kilómétert autózott a gépemmel az engedélyem és tudtom nélkül.
Sajnos már csak otthon esett le a tantusz, így nem mentem vissza, de rettentően idegesít.
Mi van, ha jön egy traffipax fotó, vagy csekk tilosban parkolásról, vagy bármi más?

Ez nagyon ellentmond a Toyotától megszokott kiszolgálás minőségének. Már bánom, hogy hozzájuk mentem. :banging: :banging: :banging:
oyota rulez

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #92 Dátum: 2010.10.17 13:14:00 »
Gondolom nem helyben készült minden művelet...

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #93 Dátum: 2010.10.17 13:19:22 »
Csatlakozom a mínuszokhoz. Az én autóm is Emil-Freyes, 2000.11.hóban lett átvéve 0km-ként. Mivel nem volt benne sem központi zár, sem elektromos első ablak gyárilag, ezért az átvétel előtt utólag szerelték be ezeket. A központi zár rendben is van, tökéletesen működik, de az ablakemelő botrányos. Történt, hogy kb 1,5 hónapja megadta magát a vezet oldali ajtóban az elektromos ablak. Elvittem a szerelőmhöz (A1 Autószalon Toyota Márkakereskedés és Szerviz - Békéscsaba), és azt mondta, hogy csoda, hogy eddig bírta, mert nem is belevaló az utólag kókány módon befarigcsált, drótozott egység!!! Persze, hogy tönkrement a motor és elnyíródott a mechanika...
Ez nagyjából 10 éve volt, nem mondom, hogy biztos, hogy ma is ennyire lexarom módon dolgoznak, de mindenesetre megkérdezném azt, aki ezt buherálta anno, hogy ennyi szakmai igényesség szorult bele mindössze?!  :censored:
Kérdezem én, hogy hogy lehet egy olyan egységet szó szerint beleerőszakolni egy autóba egy "ismert" márkaszervizben, ami nem bele való???!!! :censored: :censored:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #94 Dátum: 2010.10.17 15:27:00 »
Ez úgy szokott működni, hogy az ügyfél a lehető legolcsóbb megoldást akarja, ők pedig mindent a kedves ügyfélért címszó alatt beépítik. Anno az én Corollám is olyan "fel"szereltségű volt - inkább leszereltség lenne a helyes szó, még a csomagtartó világítást is kispórolta belőle a TMH - hogy az első tulaj kért bele elektromos ablakot meg központi zárat, a kettő együtt(!!!) került 30ezerbe. Gondolhatod, milyen minőségű volt, az egyik zár meg is adta magát 7 éves korára.
music     

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #95 Dátum: 2010.10.17 15:29:10 »
Nem szedán volt ugye?
         

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #96 Dátum: 2010.10.17 15:36:16 »
Az enyém az volt.
ehun e.
music     

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #97 Dátum: 2010.10.17 15:37:54 »
Itthon nem járt a szedánokhoz egyáltalán csomagtérvilágítás.  :flowers:
         

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #98 Dátum: 2010.10.17 15:44:36 »
Itthon nem járt a szedánokhoz egyáltalán csomagtérvilágítás.  :flowers:
Nem így tudtam, de felőlem lehet, nem ástam bele ennyire magam. Ha így is volt, az is a TMH bűne, nem az adott márkakereskedésé, és az is, hogy ez a Harmony fantázianevű "felszereltség" ebben a formában létezhetett. Épp nem a központi zár meg az elektromos ablak hiányzott, de pl. az, hogy nem volt dönthető a hátsó ülés, hogy nem volt szakaszos üzemmód az ablaktörlőn, vagy hogy nem volt normális zseb az ajtókon, az elég bosszantó volt.
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #99 Dátum: 2010.10.17 15:50:44 »
Mégis sokan megvették így.... Pedig volt magasabb felszereltség is.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #100 Dátum: 2010.10.17 15:51:28 »
Menjünk át egy Corolla topicba sztem.  :flowers:
         

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #101 Dátum: 2010.10.17 15:56:55 »
OK, odaírtam a reakciót.
music     

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #102 Dátum: 2010.10.17 16:13:34 »
Azt nem olvasom.
 :1eye:

Zoolander

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #103 Dátum: 2010.11.04 23:14:39 »
Nekem a gtk közeli állapotból rakták össze a yaris verso-t ott. Olyan lett mint az új, ráadásul az a speciális pezsgőszíne volt ami gyöngyház metál névre hallgat.

És igen, volt hogy mellettem jött a mogyoródin a saját autóm, ugyanis el kellett vinni fényező műhelybe. Igen, olyanba viszik ami még nekik sincs ott helyben, mert annyira steril.
Na ezért csillog úgy a lökősöd. :cool2:
Persze, felmerül az hogy miért nem szólnak hogy kedves Uram, a fényezés miatt lesz egy oda-vissza útja a kocsinak, ugye nem baj. Persze hogy azt mondanád erre, hogy nem.
Igazad van, hogy bírság vagy bármi közbejöhet, ellenben mivel a szervizből a műhelybe megy az autó és vissza, a parkolási bírság nem sanszos  :innocent:

Egy automata kapu szerencsétlen módon rácsukódott az autóm bal elejére és eszméletlen rondán összekasmolta az első lökhárító bal oldalát.
Telefonos egyeztetés után elvittem hozzájuk, kértem a javítást. 24 óra alatt újrafényezték, nyoma sincs. Gyönyörű az autó, szépen lemosva, kitakarítva kaptam vissza.
Egy vagyont hagytam náluk, ezért nem értem, vajon hogyan lehetséges, hogy valaki 20 kilómétert autózott a gépemmel az engedélyem és tudtom nélkül.
Sajnos már csak otthon esett le a tantusz, így nem mentem vissza, de rettentően idegesít.
Mi van, ha jön egy traffipax fotó, vagy csekk tilosban parkolásról, vagy bármi más?

Ez nagyon ellentmond a Toyotától megszokott kiszolgálás minőségének. Már bánom, hogy hozzájuk mentem. :banging: :banging: :banging:

Made in Japan

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #104 Dátum: 2010.11.05 09:12:17 »
Általában azt el szokták mondani mindenütt, hogy a fényezést nem helyben csinálják, ebből nem kéne ekkora gondot csinálni.
Ha meg jön egy fotó, vagy bármi büntetést maga után vonó dolog, akkor a munkalappal és a számlával tudod igazolni, hogy az inkriminált időszakban a szerviznél volt az autód :otlet:
music