Szerző Téma: Emil Frey - Budapest  (Megtekintve 135168 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Random_

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 442
    • http://borbelyj.spaces.live.com
Emil Frey - Budapest
« Válasz #75 Dátum: 2007.07.23 12:41:47 »
A szervízükrõl mik a tapasztalataitok? Az egyik haverom tegnap este hagyta ott az autóját mert saját lábán már nem hiszem, hogy
egészséges lett volna tovább autózni vele. Figyelni kell rájuk vagy korrekt csapat?
Corolla 1.4 Terra --> Focus 1.6 Ghia [155]

isa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Emil Frey - Budapest
« Válasz #76 Dátum: 2007.10.05 14:25:57 »
Idézetet írta: "Random_"
A szervízükrõl mik a tapasztalataitok?...


Az én tapasztalatom, hogy nyugodtan ott lehet hagyni az autót. Mondjuk én speciel mindig egy szerelõt hívok és vele egyeztetek. Ha kell intéz mindent.
Rendes, korrekt munkát végez. A kicserélt alkatrészeket visszatette a csomagtartóba - a teljesen szétkopottat is - és rendesen ki lehet próbálni egy próbakör alkalmával a kocsit. Ott ül melletted és kérdezget milyennnek érzed? Ha van valami kérdésed készségesen válaszol.
Tudom ajánlani.
ISA
Budapest Wolves 74 Football not soccer!!! 174. :toy:

gyulagy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 112
Emil Frey - Budapest
« Válasz #77 Dátum: 2007.10.05 23:30:59 »
Nekem a 0 km-es autómban kicserélték az index kapcslókart egy használtra, csak hát ezt átvételkor mégnem vettem észre csak harmadnap. Az A oszlop kárpitja sem volt a helyén.
Szóval én nem nagyon szeretem õket.
zegény vagyok

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Emil Frey - Budapest
« Válasz #78 Dátum: 2007.12.07 17:41:11 »
Én izzócserére ugrottam be, mert sehogy sem sikerült kivarázsolnom a rossz fényszóró égõt a helyérõl. 7-kor nyit a szervíz, oda is mentem rendesen. 7:15-kor ki is nyílt az ajtó. A köszönést csak nehezen viszonozták, maguknak rögtön fõztek egy vödör kávét, de engem még pénzért sem kínáltak vele.
 :robbanfej:
A mogorva munkafelvõ közölte, hogy csak 7:30-kor kezdenek dolgozni....(Akkor miért nem azt írják ki?)
Nagy keservesen, hatalmas sóhajtásokkal éreztetve, hogy nagy szívességet tesz és szívébõl gyûlöl felvette az adatokat. 30 perc üldögélés után jött egy korrekt szerelõ és újabb 20 perc alatt kicserélte a fényszóró meg a rendszámtábla világítást.

Mindezért 5180 forintot fizettem. Én is utálok korán kelni, de nem hiszem, hogy így kellene bánni valakivel, aki épp pénzt szeretne betolni a kasszába egy pár perces munkáért....Ide nem megyek többet! :banging:  :toy:
oyota rulez

GUS

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 110
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #79 Dátum: 2008.10.02 19:04:05 »
Most voltam náluk 45000-es szervizen.
Meg vagyok elégedve a munkával.
Fölösleges dolgokat nem cseréltek.
0,8 órát számoltak fel. 8-tól fél 10-ig voltam náluk.
Szóltam, hogy a hűtőfolyadék tartálya szivárog.
Három nap múlva lejár a gari, de még megrendeltek 2 alkatrészt, amit gariban kicserélnek.
Legközelebb is hozzájuk megyek :clap:

Corolla Verso 1.8 VVTi SOL - 2004

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #80 Dátum: 2008.11.07 15:04:50 »
Nekem a 0 km-es autómban kicserélték az index kapcslókart egy használtra, csak hát ezt átvételkor mégnem vettem észre csak harmadnap. Az A oszlop kárpitja sem volt a helyén.
Szóval én nem nagyon szeretem õket.

bocs csak kerdem a kormanykapcsolokart nem csak a kormany levetele utan lehet cserelni? Ezt a tipust nem ismerem.
99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel


Attus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 361
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #81 Dátum: 2008.12.20 10:59:46 »
Voltam náluk a közelmúltban. Vegyesek a tapasztalataim.

E-mailben jelentkeztem be, rövid időn belül hívtak telefonon (Mayernek ehhez 4 napra volt szüksége), egyeztettünk időpontot.
Bementem, leadtam az autót, otthagytam, nem tudtam megvárni. Felhívtak, elmondták, mi a szituáció, ez teljesen korrekt volt.
Mivel alkattrészre volt szükség, ami nem volt raktáron, pár nappal később vissza kellett vinnem.
Amikor másodszor mentem, bementem. Kicsit várnom kellett a munkafelvételre, mivel csak egy ember dolgozott ott, és éppen volt nála egy ügyfél. Kibírtam, bár nem örültem neki. De ami ezután jött... Az ipse kérdezte, hogy ki vagyok, és kb. mit akarok itt. Nézegette a számítógépét, és ő kérdezgette tőlem, hogy milyen alkatrészeket kellett rendelni, meg, hogy mennyibe fog kerülni. Mondta, hogy nem tudja, a szükséges alkatrészeket mengrendelte-e egyáltalán valaki, de hagyjam itt az autót, majd biztos kiderül.
Végül egyébként megvoltak az alkatrészek.
Este megyek vissza az autóért, sehol senki. Ültem ott vagy 20 percet, mire előkerült egy ember, aki végül átadta az autómat, meg ami ehhez tartozik.
Na most, jeleztem 4 problémát. Ebből megoldottak kettőt, a másik kettőről nagyvonalúan hallgattak. Amikor az első vizsgálat után jeleztem, hogy a 4 észrevételemből kettőre nem is reagáltak, akkor megnyugtattak, hogy azok is el lesznek intézve. Nem lettek. Becsületükre legyen mondva, ki sem számlázták, de én azért azt várnám egy autószervíztől, hogy ha jelzek feléjük egy problémát, akkor minimum mondják azt, hogy ezt nem tudják megcsinálni, vagy valami.
Meg kb. négyszer megkérdezték, hogy a kiszerelt alkatrészeket kérem-e, mindannyiszor megmondtam, hogy nem kérem, ennek ellenére, amikor átadták az autót, ott figyelt egy dobozban minden. MOndtam az ipsének, hogy ezt vigye innen, mert semmi szükségem rá, akkor kelletlenül kivette.

Összességében amit csináltak, azzal meg vagyok elégedve, az rendben van. De azért maradt bennem hiányérzet bőven.

gyulagy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 112
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #82 Dátum: 2009.01.11 10:24:18 »
Nekem a 0 km-es autómban kicserélték az index kapcslókart egy használtra, csak hát ezt átvételkor mégnem vettem észre csak harmadnap. Az A oszlop kárpitja sem volt a helyén.
Szóval én nem nagyon szeretem õket.

bocs csak kerdem a kormanykapcsolokart nem csak a kormany levetele utan lehet cserelni? Ezt a tipust nem ismerem.
Azt nem tudom, de 1 napos autóban 1 szétkarcolt matt kapcsolókar volt (valakinek kellett az új), és az A oszlop kárpitja 1 centire lógot (azt megcsinálták).
Én ezért nem szeretem őket. A Super-hez járok vagy Monorra.
zegény vagyok

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #83 Dátum: 2009.05.07 20:59:04 »
Nah!


Hát én is voltam nálluk, egy nagyon kedves magas szemüveges srác volt mint eladó, látszott rajta hogy segíteni akart még akkor is ha nem a legújabb náluk vásárolt toyotával mentem. de szószerint testi épségét kockáztatta értünk :d 
Történt az, hogy eszébe jutott, hogy ha már ottvagyunk akkor megmutatja a becsípődésvédelemmel elvileg felszerelt ablakaimat. Lehúzta az ablakokat, beriasztózott és az ablak ba rakta a kezét ami persze ment felfelé. Aztán amikor becsípte a kezét és már kicsit remegett megkérdezte hogy ebben nincs becsípődésvédelem, sajnos nem tudtam mit kezdeni már és elkezdtem röhögni majd megkéreztem hogy "miért? fáj"?. A válasza egy rövid és tömör "hát nem kellemes" volt, majd sajnos nem tudta ráadni a gyújtást az ablakból és letekerni az ablakot ezért szinte elcsukló hangon megkért minket hogy "srácok segítenétek?". Szóval elég viccesek voltunk ahogy az emilfrey délután 2körüli "csúcs" forgalmában ketten röhögünk a kis kocsim által fogságba ejtett 2m20centi magas kocsiablak melett gugoló eladó srác melett. Na mind1. Ha mindig ilyen show van nálluk akkor ezentúl is oda járok majd ha kell valami, vettem is pár nap múlva egy adag injectortisztítót.

:D:D:D:D:D

Best

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #84 Dátum: 2009.06.16 12:31:59 »
Sziasztok
Vigyázzatok mert a kereskedések riasztó helyett mostanság NINTENDO-val árulják az autókat.Megvásároltam 3.ik Toyotámat a Mogyoródi úton. Ez idáig minden autómban komoly riasztót /SECO/ szereltek ugyanebben a kereskedésben melyekkel meg voltam elégedve. Az utolsó vásárlásomnál a kereskedő rábeszélt a gyári rendszerre melyről később kiderült, hogy egy olasz Cobra gyártmány.
A rádiós rendszerrel bekapcsolt riasztó egyszerűen kikapcsolható. Nem kell más mint egy kulcs vagy zártörő.
Ki kell nyitni az ajtót vagy ráadni a gyújtást és már is kikapcsol a riasztó. Ez több mint Botrányos.
Már nincs az autómban.
Best

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #85 Dátum: 2009.06.16 12:35:36 »
Az Emil Frey beszélt rá?
         

Best

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #86 Dátum: 2009.06.16 12:40:56 »
Az Emil Frey beszélt rá?
Igen. Hogy ez gyári. Közben Olasz   .............i.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #87 Dátum: 2009.06.16 12:55:57 »
Mi számít gyárinak? Ami japánban készül?
Mert akkor lehet, hogy az autód sem gyári...

Amúgy nem lehet, hogy valami nem jól van bekötve?

Best

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #88 Dátum: 2009.06.16 13:04:22 »
Mi számít gyárinak? Ami japánban készül?
Mert akkor lehet, hogy az autód sem gyári...

Amúgy nem lehet, hogy valami nem jól van bekötve?
Érdeklődésemre elmondták: Nem lehet rosszúl bekötni. CAN Bus vezérli. Ha centrál fel akkor kikapcsol. Ha gyújtás rá, akkor kikapcsol. Indítás tiltás sincs. Gagyi az egész. Ílyen kiegészítővel lehet minőségi tarméket /Toyota/ tönkreteni. :cry:

gabcsibacsi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: Emil Frey - Budapest
« Válasz #89 Dátum: 2010.09.21 19:12:25 »
Januárban vettem náluk egy haszált (5 éves) avensist,aztán 1-2 honapja mégegyet (hasonló paraméterekel) nagyon megvoltunk elégedve velük udvarias kiszolgálás, korrekt volt minden. A második avensisnek vásárlás után pár hétel baja lett (nem indult  be) telefonálgatás.... stb.... 1 ora alatt kijötek 5 perc alatt megoldoták,egy forintot nem kértek, a riasztoval volt valami. Múlthéten a januárban vett auto beázott az esőben, de nem kicsit, az a oszlop tetejétöl egyész a szőnyegig, a viz szépen elfolyt a kárpitok mögöt(vszinü január ota, csak kis esoket  a szivacsos kárpitok felszivták ), ugy vetem észere hogy valami nem ok hogy egyfolytába kinyilt a tank fedele, és rengetegszer riasztott a kocsi, kárpitbontás után láttam hogy a biztositékok és riasztó teljesen eláztak.  Az első szélvédö cserélve volt és trehány modon ragasztoták be. Visszamentem E.F. hez: (és most jön a tuti)  Ők biztos nem cserélték a szélvédőt, kárpitbontás  és locsolás után megálapitoták hogy a szélvédőnél ázik (mithogyha az a oszlop teteje máshonan is tudna) nagy nehezen kiderült hogy 2009 4 hóban ők cserélték a szélvédőt és akkor biztos nem volt baja (nem egész másvél éve csinálták, és én ugye januárba vettem a gépet )  Szerintük nem garanciális, persze sajnálják hogy a 120 ronygos gps es riasztoba egy modul beázott ami 50 rongy  de az üveget megcsinálják 20+ áfáért.   Elvittem egy barárom által ajánlott helyre , megnézték stb.... stb... kivágták az üveget letakarititták mondák hogy a gyári ragaszto alig volt lekaparva és  amit  a csrénél  nyomtak kicsit kevés is volt a felső részen ,szereintük egyértelmü hogy trehány munkát végeztek a E.F nél . Ök 8 ezerért  szedték ki-be és 3 év garit adnak.
Akarunk még venni egy yaris-t  de már biztos hogy nem az E.F nél, és szeivizüket is elkerülöm többet.