Toyota Klub Magyarország Egyesület > Márkakereskedők

Emil Frey - Budapest

<< < (2/22) > >>

Trotter66:

--- Idézetet írta: "paradeplatz" ---Amikor a Corollámat vettem, Emil Freynél érdeklődtem először. A főnök, asszem Sávolt Lajosnak hívják, majdnem kidobott, annyira nem érdekelte őt az eladás. Valószínűleg csak terepjárókat stb. szeret eladni, mert azokon jóval nagyobb az árrés
--- Idézet vége ---


SÁVOS LAJOS

SZegecs:

--- Idézetet írta: "Trotter66" ---
--- Idézetet írta: "paradeplatz" ---Amikor a Corollámat vettem, Emil Freynél érdeklődtem először. A főnök, asszem Sávolt Lajosnak hívják, majdnem kidobott, annyira nem érdekelte őt az eladás. Valószínűleg csak terepjárókat stb. szeret eladni, mert azokon jóval nagyobb az árrés
--- Idézet vége ---


SÁVOS LAJOS
--- Idézet vége ---


Vagy Sávolt Attila :-D

paradeplatz:
Oké, na S Á V O S    L A J O S!  - azért írtam, hogy "asszem":-), mert nem voltam biztos benne, de a lényegen nem változtat, az úriember - legalábbis akkor - nem volt vevőbarát formában...

SZegecs:
Jólvanna :-D :-D :-D

laczi:
Nyilván rengeteg függ attól, hogy melyik kereskedővel találkozik az ember. Én Kovács Tibortól vettem az autót, azt mondta ő a szalonvezető (idén március elején). Maximálisan udvarias volt, jól elbeszélgettünk, sőt mivel elmesélte, hogy a Renaultnál dolgozott korábban, megkérdeztem a véleményét az új Mégane-ról a Toyotával szembeállítva. Végül szerintem nagyon korrekt választ adott, hiszen mindkét márka előnyeit ecsetelte úgy, hogy közben mégis a Toyotára beszélt rá.
Mikor másfél hét után vissza kellett menni a csomagtartó gumiszőnyegért, amit elfelejtettek megrendelni majdnem egy órát kellett várni rá, mert egy németül beszélő úriemberrel tárgyalt. Már elég bosszús voltam, de mikor sorra kerültem nagyon kérte az elnézést, mivel az osztrák nagykövet nézegette a Toyotákat. Lehet, hogy a nagykövet úr  azóta egy RAV-4-gyel furikázik?

Üdv:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése