Szerző Téma: Poénok, viccek stb.  (Megtekintve 1041836 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

barna.czukor

  • Vendég
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3945 Dátum: 2010.08.31 20:57:27 »
Azóta meg is magyarázta a mazda-autós cikk alapján:  :clap:

Idézet
Üzemi körülmények között az olajok kenőképessége kb 100cSt, ez lehet 20w-40, vagy akár 0W-50.Tehát nincs különbség.
Ezt annyiban javítanám, hogy a 100-as értéket 10-esre,és meghagynám a cSt értéket:-))

A cikkből idézek:
 "Figyelemre méltó az is, hogy immár a Ferrari is belátta, különbséget kell tennie a normál és a versenyhasználat között. Tulajdonképpen azt mondják, a belga Spa-Franchorchamps-szen használjunk 5w-40-et, a dél-afrikai Kyalami pályán 10w-60-at, a közutakon pedig bárhol is legyünk, öntsünk 0w-40-es olajat a motorunkba."

Tehát a külső hőmérséklethez kötik(versenykörülmények között) azt, hogy milyen legyen a -40 vagy -60.

Nah, ezért nem olvasom a zindex fórumát, mert ilyen idiótákkal van sajnos tele. Van 1-2 húzóember, a többi ilyen sügér. Amúgy LOL. [rohog]

szkaresz27

  • Vendég
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3946 Dátum: 2010.09.02 20:10:02 »
Meghal a ci.gány, a túlvilágon találkozik Kádár elvtárssal.
Kádár megkérdi:
- Te cig.ány, mikor volt jobb élni? Mostanában vagy az én időmben?
- A te idődben a politikusok politizáltak, a munkások dolgoztak a romák meg loptak. Mostanában meg a politikusok lopnak, a munkások politizálnak és ***eg, azt akarják, hogy én dolgozzak!  :clap:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3947 Dátum: 2010.09.03 22:56:40 »
Asszem ez a leírás a poénokba való.  :)
         

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9397
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3948 Dátum: 2010.09.03 23:03:51 »
Asszem ez a leírás a poénokba való.  :)
[rohog] [rohog] [rohog]
Esti mesének éppen jó :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3949 Dátum: 2010.09.03 23:36:12 »
Asszem ez a leírás a poénokba való.  :)
:turned: ... Asszem, ez a Hónap Helyesírási Epic Fail-je: "A BENZIN FOGYASZTÁSA FÜGG A VEZETÉSI FALYTÉTOL IS" ...  :pinch: ... A net hozzászoktatja az embert, hogy az emberek b...nak helyesen írni, de ez azért tényleg ütős volt.

A többi... Hát ja... Szegény bolond  :whistling: ... Fékpadon végsebességet mérni, az igen  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3950 Dátum: 2010.09.04 15:35:18 »
De most gondolj bele, ha fékpadon megy 204-gyel, akkor mennyivel tud valójában...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3951 Dátum: 2010.09.04 21:04:10 »
Egyébként meg abszolút nem lehetetlen. Sztem csak véletlen csiptuning helyett kicserélték a mocit egy 1.4 TSI-re :D
Gabe 254.

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3952 Dátum: 2010.09.06 11:08:06 »
 [rohog]
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3953 Dátum: 2010.09.06 12:07:39 »
MSN BESZÉLGETÉS:

X: ***ki, voltak koleszos napok, egész délután csikart a hasam, gondoltam el kéne már menni szarni
X: na, mondom az egyik csajnak, hogy hallod XYZ, had vigyem már fel a koliba a táskám, mer tuti el fogom hagyni
X: mondja oke, felmegyünk lerakom, vágod ez volt fedősztori, hú mondom kérhetek egy kis wc papírt, mer elmennék már wcre, mondja ok
X: mer egyébként az egész koliban nincs wcpapír
X: na szép kényelmesen leülök, rakok egy ***a nagy fost, egyből jobban vagok, nem csikar a hasam, szép kényelmesen elkezdem törölni, jó krémes fos volt, fogy a wcpapír, demoomndom zsír, mer pont elég
X: na akkor ***ott be a krah, jön még kula, hú mondom a ***a élet, jön a szar, csak jön, jön
X: na mondom ***a, törlöm a seggem, tiszta szar a papír, és el is fogyott
X: na ilyenkor mi a ***t csinálsz? keresel zsepit
Y: jajaja
X: találtam egy taknyos zsepid, dehát ***ra se elég, és tiszta szaros seggel nem ülhetek vissza a sörsátorba
X: úh elindultam papírt keresni.. felhúzom a gatyám, csak szép kényelmesen hogy ne legyen minden szaros, elindulok, kimegyek a folyosóra, jön két haverom szembe, mondom apa, nincs wc papírod
X: kérdezi mér, szarnod kell? mondom jaja, majd beszarok, hú aszondja, hú nincs sajnos
X: na megyek tovább, bemegyek a női wcbe, hátha ott van, találtam a kukába egy taknyos zsepit, elrakom talomba, átmegyek a zuhanyzóba, és ***meg
X: ott fekszik egy pár zokni
Y: ***meg :D:D
X: így állok csípőre tett kézzel, szemezünka zoknival, há mondom ez van, nincs mit tenni
X: felkapom, visszamegyek a wcbe ahol kezdtem, elhasználom a zsepit, széttépem a zoknit hogy nagyobb legyen a felület
X: elkezdem törölni, törlöm, törlöm, törlöm, elfogy a zokni is, még mindíg tiszta szar a seggem
X: há mondom mostmá buli van, kifordítom a zoknit, úgy is kitörlöm
X: kb pont flottra kitörlöm a seggem, bedobom a zoknit mint a wc papírt szokás, ja mondom ez nem lesz jó így, kiszedtem, ***tam az ablakon, kezet mostam, visszamegyek a sátorba
X: kérdezik a többiek, te emg hol a ***ba voltál?
X: ááá mondom csak találkoztam egy haverommal azt dumáltunk
X: gyáá, nagyon kemény volt:D
Y: hallod ***meg te teljesen beteg vagy:D:D

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3954 Dátum: 2010.09.07 19:43:36 »
Lehettem volna halasz ...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3955 Dátum: 2010.09.07 20:11:21 »

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3956 Dátum: 2010.09.07 21:12:17 »
Neem, ezt nem hiszem el. Ez tényleg beteg... SpongyaBob...

http://fishki.net/comment.php?id=74864
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

szkaresz27

  • Vendég
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3957 Dátum: 2010.09.07 22:23:18 »
Kolompár úr egyedül várakozik a buszmegállóban. Érkezik a busz, ám a sofőr látja, hogy csak egy árva bodzaszedő álldogál ott. Beletapos a gázba, bevágtat a megálló kellős közepébe, ahol elcsapja barátunkat. Belenéz a visszapillantóba, de látja, hogy még nem lehelte ki a lelkét, csak vergődik a járdán. Rükverc, rááll a hátsó kerékkel, majd elkezd veszettül kaparni, amíg csak barnás cafatok maradnak a becsületes norvégból.
Az egész jelenetet látja egy rendőr, aki oda is rohan a buszhoz, de épp csak az incidens végére ér oda. Ráripakodik a sofőrre:
- Mit csinál maga elvetemült, hát nem látta azt a szerencsétlen embert a megállóban?
A sofőr csak hebeg-habog, már érzi a vesztét, de ekkor a rendőr tüzetesebben szemügyre vezi az áldozatot. Egy fél perc múlva megszólal:
- Mondjuk ilyen csúnya öngyilkosságot se láttam még!

 A gyerekeket arról kérdi a tanárnő, mivel foglalkozik a papájuk.
- Az én apám ügyvéd! – mondja az első kisgyerek.
- Az én apám orvos, embereket gyógyít! – mondja a második.
- Az én apám meghalt – mondja Pistike.
- Ezt sajnálattal hallom – mondja a tanárnő. – És mit csinált, mielőtt meghalt volna?
- Először elvörösödött, aztán elkékült, majd összesett a szőnyegen…



- Hány emo tud becsavarni egy villanykörtét?
- Egy sem, ülnek a sötétben és bőgnek.


-Miről ismered fel az EMO-t?
-Egyik szeme sír, a másik meg haj…


- Hogy kínozhatsz meg egy emot?
- ?
- Megmondod neki, hogy ma nagyon boldognak látszik.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3958 Dátum: 2010.09.07 23:12:27 »
:D
Gabe 254.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Re: Poénok, viccek stb.
« Válasz #3959 Dátum: 2010.09.08 10:12:41 »
Ennek késöbb kihoztáka 20MB-os verzióját. Olyan volt nekem a kölcsön XT-ben. (2db 360kB-os floppy-t váltott ki.) :D
Attila 31
  - Avensis
- Prius