Szerző Téma: 2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék  (Megtekintve 56968 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #90 Dátum: 2008.03.26 19:09:33 »
Én is jelentkezem 1 ágy+reggelire. Azt még nem tudom, hogy hány napra...
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #91 Dátum: 2008.03.26 20:40:51 »
Idézetet írta: "whis"
A weblapon nem találtam erre utaló infót, úgyhogy szerintem nem.


Rosszul nézted akkor Whis :)
Az elérhetõségeknél ki van írva, hogy igen csak jelezni kell !
Mielõtt felhívtam volna Õket, megtaláltam, jó helyre van írva :)

Tehát akkor Pénteken megszálljuk a terepet, fel kellene deríteni van-e jó kis borozóhely nyitva, elérhetõ közelségben, gyalog ! :)
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #92 Dátum: 2008.03.26 21:24:34 »
Idézetet írta: "MrIP"
Idézetet írta: "whis"
A weblapon nem találtam erre utaló infót, úgyhogy szerintem nem.

Rosszul nézted akkor Whis :)
Az elérhetõségeknél ki van írva, hogy igen csak jelezni kell !

És tényleg ott van, bár kissé eldugva. Meg az is fura, hogy elõre kell jelezni. Akkor tán drágább a szoba?
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #93 Dátum: 2008.03.27 00:18:04 »
Ha jól emléxem anno az Annában is egy picit drágább volt a szoba utalvánnyal fizetve. Holnap beszélek velük, mekkérdem. A közvetlen szomszédban van egy jó kis étterem, nem kimondott borozó, de végsõ esetben...  ennek is utána nézek, hogy milyen borozási lehetõség van péntek estére. Amúgy ha esetleg pénteken néhányan már korábban érkeznének, délutánra is kitalálok valami jó kirándulóhelyet :pofa: .

A program fõbb vonalakban:

péntek: délután még képlékeny, este vacsi, borozás.


szombat: reggeli után gyalogosan megnézzük a 700 méterre lévõ kõtengert. Kb 1,5 órás program. A délután úgyis autóról, autózásról szól ezért gyalog. (Meg azért mert a kõtenger parkolója a Gyulakeszi lopós kissebségi brigád kedvenc gyûjtögetõhelye. A környéken amúgy ilyen probléma nincs, csak 1-2 törzshelyük van :kacsint:  :pofa: )

Délben ebéd. Vagy, ha gondoljátok, a kiadós reggeli/korai vacsi miatt kihagyjuk :figyellek:  :pofa:

Útban a fõmûsor helyszíne felé megnézzük a kornyi békás tavat. Ez a káli medence közepe. Kb 20 perces program.

13-tól vacsoráig a szokásos délutáni fõmûsor. (szlalom, ügyességi, bekötött szem stb...) Eddig 2 jó helyszín is van a hétvégén derül ki, összejön e a jobbik  :pofa:

Ha megunjuk és marad annyi idõ akkor révfülöpön a top panoráma kilátót megnézzük. Kb 30 perces program, szinte az egész balaton látszik innen.

18:30 Vacsora Révfülöpön a Tóth Vendéglõben.

22 után: kis borozgatás badacsonyban. Összeülünk néhány autóba, én pl sohasem iszom, szükség esetén még 1 antialkesz sofõr (nagypapám aki szintén toyotás :kacsint:  :nagymosoly: ) segít hazavinni a csapatot. Badacsonyból a szállás kb 10km. Persze ha a tóth vendéglõben jó borra találunk, onnan is megoldható mindez :pofa: .


vasárnap: reggeli után monoszlói hegyestû kilátó megnézése. Kb 2 órás program, innen az egész káli medence belátható.
Déltõl tihany. Ebéd-fagyizás igény szerint. Utána meghallgatjuk visszaszól-e a tihanyi hang (visszhang) :kacsint:  :nagymosoly: .


A fenti program még változhat, de nagyjából ez lesz a menet :nagymosoly:

Szállást az igények alapján folyamatosan foglalom, 2 naponta este irok táblázatba összefoglalást, mindenki nyomon tudja követni.

Bárkinek bármi gondja lenne, itt a fórumba tegye fel, vagy napközben skype:ottozeno
Telefonszámom: westel 202-13-16 de erre sms és visszahívlak este. (Napközben nem tudom felvenni)


Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #94 Dátum: 2008.03.27 06:51:14 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Bárkinek bármi gondja lenne, itt a fórumba tegye fel, vagy napközben skype:ottozeno
Telefonszámom: westel 202-13-16 de erre sms és visszahívlak este. (Napközben nem tudom felvenni)


Nekem volna egy-két kérdésem, amivel nem terhelném a fórumot, mégsem tudlak elérni :hmm:
Most mi legyen? Hosszabb lélegzetvételû lenne, de ha gondolod leírom ide. :?:
Szilvi 62

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #95 Dátum: 2008.03.27 07:35:33 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Ha jól emléxem anno az Annában is egy picit drágább volt a szoba utalvánnyal fizetve. Holnap beszélek velük, mekkérdem.

Hát ez eléggé szabálytalan  :nene:
A program jól hangzik,  :pofa:  a szombati vacsi környékére a közgyûlést is be kéne tervezni  :nana:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #96 Dátum: 2008.03.27 10:55:49 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Zénóka"
Ha jól emléxem anno az Annában is egy picit drágább volt a szoba utalvánnyal fizetve. Holnap beszélek velük, mekkérdem.

Hát ez eléggé szabálytalan  :nene:
A program jól hangzik,  :pofa:  a szombati vacsi környékére a közgyûlést is be kéne tervezni  :nana:


Ezt úgy szokták csinálni, hogy Kp. fizetés esetén adnak kedvezményt, csekkre meg nem, és innentõl nem szabálytalan - ismerve az ezzel járú macerát telesen érthetõ.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #97 Dátum: 2008.03.27 13:35:59 »
Zénóka!

Jó lenne visszajelzés valamilyen módon a szállás lefoglalása tárgyában, vagy a táblázatba azt is belefoglalod?
A porgramterv nagyon ígéretes, már várjuk a bonyolítást!  :kacsint:  :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

rezol

  • Vendég
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #98 Dátum: 2008.03.27 14:03:16 »
....
szerk: okafogyottá vált a kérdésem, ezért kitöröltem.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #99 Dátum: 2008.03.27 14:38:55 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Zénóka!

Jó lenne visszajelzés valamilyen módon a szállás lefoglalása tárgyában, vagy a táblázatba azt is belefoglalod?
A porgramterv nagyon ígéretes, már várjuk a bonyolítást!  :kacsint:  :nagymosoly:

Bírom a magyar nyelvet... Tesó ne bonyolítsuk a dolgot :) egyszerûsítsük ha lehet :pofa: :partyman: egyébként én is várom már az esemény lezajlását. :vag2:

rezol

  • Vendég
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #100 Dátum: 2008.03.27 14:58:06 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Trotter66"
Zénóka!

Jó lenne visszajelzés valamilyen módon a szállás lefoglalása tárgyában, vagy a táblázatba azt is belefoglalod?
A porgramterv nagyon ígéretes, már várjuk a bonyolítást!  :kacsint:  :nagymosoly:

Bírom a magyar nyelvet... Tesó ne bonyolítsuk a dolgot :) egyszerûsítsük ha lehet :pofa: :partyman: egyébként én is várom már az esemény lezajlását. :vag2:
Go taby, go! :rohog:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #101 Dátum: 2008.03.27 19:34:53 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Ezt úgy szokták csinálni, hogy Kp. fizetés esetén adnak kedvezményt, csekkre meg nem, és innentõl nem szabálytalan - ismerve az ezzel járú macerát telesen érthetõ.

A szabályzat úgy szól(t), hogy ÜCs-kel történõ fizetés esetén semmiféle hátrány nem érheti a kp-fizetéssel szemben. Ugyanis korlátozott felhasználhatóságú vásárlási utalványként mûködik. Jól néznénk ki, ha pl a mekiben a melegétkeztetési utalványra a bigmek 20%-kal drágább lenne  :szemforgat:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #102 Dátum: 2008.03.27 21:35:55 »
Szentbékállán nem kerül többe, ha utalvánnyal fizet vki.

Meg ha esetleg többe is kerülne az is érthetõ lenne. A Csárdás éveim tapasztalata alapján, a könyvelõ símán lecumizza magát az utalványtól. ( Feltéve ha az elmúlt 2 év adóreformjaitól még nem törte volna ki ugyanettõl a tornamutatványtól a saját nyakát.  :pofa: ) Vagy magyarország már nem az a hely, ahol nincs egy olyan szabály sem, amit mindenki be tudna tartani, illetve nincs ember, aki minden szabályt betart(hatna)?
Talin ha érdekel, kifejtem bõvebben :pofa: .

Trotter: Nem igazán értem. A táblázatba amit mindjárt összeirok, a tagok szoba iránti igénye lesz nyomon követhetõ. Akinek a szobájával bármi gond lenne, azzal ( mindenkivel külön) felveszem a kapcsolatot. Ha tehát, az illetõ látja magát a következõ hozzászólásomba, illetve azt követõen kb 2 naponta megjelenõ felsorolásba, és nem hívtam fel telefonon, vagy nem jeleztem neki külön itt a fórumon, az nyugodtan aludhat, rendben lesz a szállása :pofa: :kacsint:


Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #103 Dátum: 2008.03.27 22:04:09 »
Na tehát:

Mickey   3 fõ reggeli   pén?, szo      
Misi    2 fõ+1 reggeli   pén?, szo      
Trotter   2 fõ reggeli   pén, szo      
Taby   2 fõ reggeli   pén?, szo      
Whis   1 fõ? reggeli   pén?, szo      
Tamás69   2+2 fõ reggeli   még beszélünk      
Kleingy   1 fõ reggeli   pén, szo      
MrIP   4 fõ 2 szoba reggeli   pén, szo      
Szonár   2 fõ reggeli   pén, szo      még beszélünk a hami miatt
Diverboy   2 fõ reggeli   pén?, szo      
Obga   2 fõ reggeli   pén, szo      
Kmr   1 fõ reggeli   pén, szo      
Lapat   1 fõ reggeli   pén?, szo      

A szombat esti vacsi természetesen egyben a közgyûlés helye is :pofa:


Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #104 Dátum: 2008.03.27 22:13:27 »
Mi biztos, hogy csak szombaton megyünk.
(Ha megyünk...)