Szerző Téma: 2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék  (Megtekintve 58802 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #225 Dátum: 2008.04.20 20:51:03 »
Idézetet írta: "kleingy"
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Apu, Lapát és én szintén hazaértünk Köszönet Zénókának és Szilvinek a szervezésért .  :tapsi: A szállás nagyon jó volt. A programok is. Nekem személy szerint a kilátó tetszett a legjobban. Megemlíteném még az esti társasjátékot is ami roppantul tetszett.

Kmr hazafelé azért te sem vitted túlzásba a gázpedál lenyomását. :nagymosoly:

Igen, Kmr erõteljesen lemaradt, még Érdnél se láttam se hírét, se hamvát a Suprának.
Viszont Lapátnak láttam, kellett jópár km, mire meglett a gázpedál  :szemez:  , utol nem értlek titeket, ahogy lendületet kapott, hiába toltam ki a Cori szemét, hogy utánatok eredjek.  :nagymosoly:

Tihanyban még arról volt szó, 110-120 lesz a tempo. Én betartottam..  :kacsint:
Egyébként meg azért maradtam le annyira, mert megálltam. Kicsit összfolytak a sávok így jobbnak láttam pihenõt tartani.  :vag2:

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #226 Dátum: 2008.04.20 20:53:31 »
Feltettem kb. 200 képet az ftp-re, lehet szemezgetni.

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #227 Dátum: 2008.04.20 21:09:29 »
Idézetet írta: "kmr"
Feltettem kb. 200 képet az ftp-re, lehet szemezgetni.


Már letöltöttem, de fele lemaradt szerintem amit csináltál. A 110 tempóról csak annyit, hogy lapát megunta a csoszogást egyébként láttuk hátulról a koválygásodat.

Diverboy

  • Klubtag
  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
!
« Válasz #228 Dátum: 2008.04.20 21:14:55 »
Kedves Klubtársak,

Mi is szeretnénk köszönetünket tolmácsolni elsõként Zénókának, a profi szervezésért, az örök mosolygós hozzáállásért és a többieknek azért, hogy ilyen jó hangulatú baráti körnek lehetünk a tagjai. Számunkra is felejthetetlen élmény marad ez a hétvége!
köszönet érte, mindnyájatoknak!

Üdv: Diverboy és párja:)

Még annyit segitsetek légyszives hogy mi is az az ftp szerver, ahonnan le lehet tölteni a fotokat, ezt még ugyanis én nem használtam?!:)Hogy láthanám a fotokat?

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #229 Dátum: 2008.04.20 21:15:05 »
Már én is hazaértem és töltöm fel a képeket ftp-re. Hazafelé ráálltam egy 80-90-es tempóra, így a vége 4,7 lett.  :nagymosoly:
Nagyon jól sikerült a tali, jól éreztem magamat. Zénókának köszönet a szervezésért, a többieknek a részvételért.  :pofa:
Szilvi 62

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #230 Dátum: 2008.04.20 21:23:26 »
Én is itthon vagyok végre. Köszönet a nagyszerû szervezésért Zénókának, nagyon jól éreztem magam. Örülök, hogy ennyien összejöttünk. A régi ismerõsök némelyikét egész más oldaláról ismerhettem meg :partyman: :nagymosoly: Jó volt új arcokat is látni, remélem megjött a kedvük a további találkozókhoz.

Kmr: Még nem láttam a képeket, de remélem jól sikerült a cenzurázás  :kacsint: Amúgy a 110-120 ok lett volna, de az inkább 95-100 volt. Azt egyébként láttuk hátulról, hogy kissé fáradt lehetsz, mert kóvályogtál rendesen :nagymosoly: Lényeg hogy mindenki hazaért.

Gyöngyi: Láttam hogy utánunk eredsz, de aztán eltûntél valahol. :hmm: Azért gyorsultam fel hirtelen, mert számolgattam kicsit, hogy mire Aput visszaviszem Dunakeszire Dr.Gázt meg Gyálra és még onnan vissza Érdre addigra lemegy a nap. Meg én is majdnem elaludtam a monoton menettõl. Sokat ugyan nem nyertem, de legalább 7:45-re hazaértem. Igaz hogy fogyasztott a gép vagy 12 litert emiatt (Innen is üdvözlöm Leszilacit és Zénókát :nyelv: )

Misi: Fogcsikorgató mi?  :rohog:

Xanyi: Szombat este már ki sem tettem a lábam az udvarról  :lol:
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !
« Válasz #231 Dátum: 2008.04.20 21:24:35 »
Idézetet írta: "Diverboy"
Kedves Klubtársak,

Mi is szeretnénk köszönetünket tolmácsolni elsõként Zénókának, a profi szervezésért, az örök mosolygós hozzáállásért és a többieknek azért, hogy ilyen jó hangulatú baráti körnek lehetünk a tagjai. Számunkra is felejthetetlen élmény marad ez a hétvége!
köszönet érte, mindnyájatoknak!

Üdv: Diverboy és párja:)

Még annyit segitsetek légyszives hogy mi is az az ftp szerver, ahonnan le lehet tölteni a fotokat, ezt még ugyanis én nem használtam?!:)Hogy láthanám a fotokat?


Az ftp egy klubtagoknak fenntartott szerver. Az elérése (jelszó, stb.), a honlapon (tehát nem a fórumon) való belépés után válik láthatóvá.
 :kacsint:
(Ha jól emléxem tegnap beléptél, de szerintem Mickey még nem regisztrélt be a rendszerbe, így még nincs jelszavad, klubos e-mail címed, stb. Pár nap....)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #232 Dátum: 2008.04.20 21:29:37 »
Itt is megemlékeznék a tegnapi nap másik fontos eseményérõl:
Sport történelmi 60 perc 6 percben.
 :10:  :nagymosoly:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #233 Dátum: 2008.04.20 21:31:33 »
Én már végigböngészgettem a képeket. Szép helyek, jó emberek. Kár, hogy nem lehettünk ott! Mondjuk a lagzi sem volt rossz, ahol voltunk. :D
Gabe 254.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #234 Dátum: 2008.04.20 21:33:26 »
Mi is hazaértünk. Köszönjük a szervezõknek a jó hangulatot, Mickeynek a majdnem teljes jóidõt. MrIP-nek a IS köszönöm a kis crusie lehetõséget finom volt. Lapat legközelebb lapátolj a kertbe úgy legalább nem tévedsz el messzire. :) :nagymosoly:  :kacsint:
Szóval jóvolt. Ja fogyasztás adat... Inkább bele se gondolok. :nagymosoly:

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #235 Dátum: 2008.04.20 21:39:33 »
Már majdnem elfelejtettem....

Köszönet Palaczk és Taby Uraknak a gyors és hathatós segítségért az autóm beröffentésében  :10: Remélem nem csúszott le hazafelé az ablak  :mrgreen:

Ha valakit érdekel  :nemnem:
Futásom feltételezett útvonala: http://scioncarpc.fw.hu/futas.jpg
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #236 Dátum: 2008.04.20 21:40:21 »
Idézetet írta: "lapat"
Gyöngyi: Láttam hogy utánunk eredsz, de aztán eltûntél valahol. :hmm: Azért gyorsultam fel hirtelen, mert számolgattam kicsit, hogy mire Aput visszaviszem Dunakeszire Dr.Gázt meg Gyálra és még onnan vissza Érdre addigra lemegy a nap. Meg én is majdnem elaludtam a monoton menettõl.

Gondoltam, hogy ezért vetted sietõsre. Én 150-160-nal megpróbáltalak utolérni némi tétovázás után, aztán miután nem sikerült, szépen visszaálltam a magam kis 120-130-as átlagára.
Ja igen, a tali teljes átlaga (Érd-tali-Érd) Corim esetében 5,7l, az új csúcs.  :nagymosoly:
         

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #237 Dátum: 2008.04.20 21:41:30 »
Idézetet írta: "lapat"
Már majdnem elfelejtettem....

Köszönet Palaczk és Taby Uraknak a gyors és hathatós segítségért az autóm beröffentésében  :10: Remélem nem csúszott le hazafelé az ablak  :mrgreen:

Nem de fütyült a szél 160felett már elég csúnyán mikor beleálltam a pályán sor elõzésbe mer inkább gázralépek mint fékre... koptassam el a brembó tárcsát mi? nemazé vettem hogy elkoptassam  :nagymosoly:

Az úttörõ ahol tud segít.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #238 Dátum: 2008.04.20 21:49:27 »
Idézetet írta: "lapat"
Már majdnem elfelejtettem....

Ha valakit érdekel  :nemnem:
Futásom feltételezett útvonala: http://scioncarpc.fw.hu/futas.jpg

 :rohog:  :rohog:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #239 Dátum: 2008.04.20 21:52:40 »
Szívbõl örülünk, hogy egyáltalán visszataláltál...  :mivan:  :10: