Szerző Téma: 2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék  (Megtekintve 57143 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
Re: !!
« Válasz #135 Dátum: 2008.04.05 00:46:29 »
Idézetet írta: "Diverboy"
Sziasztok!

Örülnék ha majd a szombati indulók közül is jelentkeznének páran,hogy együtt tudjunk menni, ne kelljen egyedül letekernem..Látom a péntek szépen szervezõdik
azért vagyunk páran szerintem, ahogy a listát néztem(ha nem is sokan)akik szombaton indulnak.. Lapát! Ha Te is szombat, veled legalább számolnék! Ugyis Te vagy az egyetlen akivel eddig sikerült találkoznom a Jókai Téren anno, mikor megcsodáltam a verdád!
ÜDV:Diver


Jelenleg úgy néz ki, hogy én is pénteken megyek, csak késõbb mint a többség.  :szomoru:

Dr.Gáznak már mondtam, hogy valamikor este (lehet hogy késõ este) fogunk tudni indulni.

Apu kolléga!

Nem tudom mennyire felel meg ez az idõpont? Te merre laksz egyébként, mert gondoltam egyszerûbb összeszedni Téged is, ha valahol itt Pesten vagy környékén vagy, minthogy az utcán támaszd le a kocsit és onnan menjünk tovább...

szerk: Nálam van a nyereménysapkád :!:
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10682
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #136 Dátum: 2008.04.05 10:36:16 »
Idézetet írta: "Diverboy"
Örülnék ha majd a szombati indulók közül is jelentkeznének páran.


Általában a mikrotaliknak helyszínt adó Mc Döncinél szokott ilyenkor gyülekezni a társaság, 8 óra magasságában. Persze útközben is szoktak csatlakozni.

Még én sem tudom melyik nap megyek pontosan, ha marad a szombati indulásom, akkor én ott leszek a fent említett helyszínen.  :kacsint:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #137 Dátum: 2008.04.05 11:04:48 »
Emlékeztetõül, hogy ne kelljen keresgetni:

Idézetet írta: "Zénóka"
A program fõbb vonalakban:

péntek: délután még képlékeny, este vacsi, borozás.


szombat: reggeli után gyalogosan megnézzük a 700 méterre lévõ kõtengert. Kb 1,5 órás program. A délután úgyis autóról, autózásról szól ezért gyalog. (Meg azért mert a kõtenger parkolója a Gyulakeszi lopós kissebségi brigád kedvenc gyûjtögetõhelye. A környéken amúgy ilyen probléma nincs, csak 1-2 törzshelyük van kacsint pofa )

Délben ebéd. Vagy, ha gondoljátok, a kiadós reggeli/korai vacsi miatt kihagyjuk figyellek pofa

Útban a fõmûsor helyszíne felé megnézzük a kornyi békás tavat. Ez a káli medence közepe. Kb 20 perces program.

13-tól vacsoráig a szokásos délutáni fõmûsor. (szlalom, ügyességi, bekötött szem stb...) Eddig 2 jó helyszín is van a hétvégén derül ki, összejön e a jobbik pofa

Ha megunjuk és marad annyi idõ akkor révfülöpön a top panoráma kilátót megnézzük. Kb 30 perces program, szinte az egész balaton látszik innen.

18:30 Vacsora Révfülöpön a Tóth Vendéglõben.

22 után: kis borozgatás badacsonyban. Összeülünk néhány autóba, én pl sohasem iszom, szükség esetén még 1 antialkesz sofõr (nagypapám aki szintén toyotás kacsint nagymosoly ) segít hazavinni a csapatot. Badacsonyból a szállás kb 10km. Persze ha a tóth vendéglõben jó borra találunk, onnan is megoldható mindez pofa .


vasárnap: reggeli után monoszlói hegyestû kilátó megnézése. Kb 2 órás program, innen az egész káli medence belátható.
Déltõl tihany. Ebéd-fagyizás igény szerint. Utána meghallgatjuk visszaszól-e a tihanyi hang (visszhang) kacsint nagymosoly .


A fenti program még változhat, de nagyjából ez lesz a menet nagymosoly

Szállást az igények alapján folyamatosan foglalom, 2 naponta este irok táblázatba összefoglalást, mindenki nyomon tudja követni.

Bárkinek bármi gondja lenne, itt a fórumba tegye fel, vagy napközben skype:ottozeno
Telefonszámom: westel 202-13-16 de erre sms és visszahívlak este. (Napközben nem tudom felvenni)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #138 Dátum: 2008.04.05 11:09:49 »
Zénóka!

Meglévõ 2 fõ p-sz szobához kérnék + egy fõre pótágyat csak szombatra reggelivel.

Köszi
         

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #139 Dátum: 2008.04.06 12:29:56 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Trotter abban a szép nagy ívû balosban gondoltad.....? :nagymosoly:
Ottan la'!! :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #140 Dátum: 2008.04.06 19:21:22 »
Idézetet írta: "kleingy"
Meglévõ 2 fõ p-sz szobához kérnék + egy fõre pótágyat csak szombatra reggelivel.

Triplagroup?  :nagymosoly:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #141 Dátum: 2008.04.06 20:46:50 »
De még milyen!  :mrgreen:
         

01010011

  • Vendég
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #142 Dátum: 2008.04.06 21:38:21 »
... csak óvatosan amikor vasárnap viszaértek BP-re, mert 16:00-tól a belváros sok része le lesz zárva... (autómentes nap - biciklis felvonulás)
 :banging:
http://www.criticalmass.hu/blogbejegyzes/20080313/megvan-az-utvonal

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Re: !!
« Válasz #143 Dátum: 2008.04.06 22:09:13 »
Idézetet írta: "lapat"
Idézetet írta: "Diverboy"
Sziasztok!

Örülnék ha majd a szombati indulók közül is jelentkeznének páran,hogy együtt tudjunk menni, ne kelljen egyedül letekernem..Látom a péntek szépen szervezõdik
azért vagyunk páran szerintem, ahogy a listát néztem(ha nem is sokan)akik szombaton indulnak.. Lapát! Ha Te is szombat, veled legalább számolnék! Ugyis Te vagy az egyetlen akivel eddig sikerült találkoznom a Jókai Téren anno, mikor megcsodáltam a verdád!
ÜDV:Diver


Jelenleg úgy néz ki, hogy én is pénteken megyek, csak késõbb mint a többség.  :szomoru:

Dr.Gáznak már mondtam, hogy valamikor este (lehet hogy késõ este) fogunk tudni indulni.

Apu kolléga!

Nem tudom mennyire felel meg ez az idõpont? Te merre laksz egyébként, mert gondoltam egyszerûbb összeszedni Téged is, ha valahol itt Pesten vagy környékén vagy, minthogy az utcán támaszd le a kocsit és onnan menjünk tovább...

szerk: Nálam van a nyereménysapkád :!:


Jobbnapokat kívánok. Bejelentkeznék én is akkor a találkozóra, lapát jobb elsõ ülésére bepofátlankodva. :)
1 fõ, két éjszaka.

Én valószínûleg Dunakeszin hagynám az ótót egy rokonnál, oda kellene kikveredned értem, ha nem gond.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
Re: !!
« Válasz #144 Dátum: 2008.04.06 23:20:24 »
Idézetet írta: "Apu"


Jobbnapokat kívánok. Bejelentkeznék én is akkor a találkozóra, lapát jobb elsõ ülésére bepofátlankodva. :)
1 fõ, két éjszaka.

Én valószínûleg Dunakeszin hagynám az ótót egy rokonnál, oda kellene kikveredned értem, ha nem gond.


Megógyuk' (ahogy tanult kollégám mondta vala), viszont a jobb egyért meg kell harcolnod Dr. Gázzal :nagymosoly:
De ha sok vita lesz akkor mindkettõ megy a hátsó sorba  :nana:  :mrgreen:
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #145 Dátum: 2008.04.07 11:01:24 »
Szombat esti vacsora:

Helye: Révfülöp, Tóth vendéglõ. Honlap: www.tothvendeglo.hu

Úgy beszéltem meg, mindenki azt kér, amit akar, de az étlapról elõre meg kell mondanunk ki, mit szeretne.

http://www.tothvendeglo.hu/magyar-etlap.pdf

Az a hatalmas kérésem lenne, hogy lehetõleg 11-e, péntek estig mindenki jelezze nekem, hogy mit szeretne fogyasztani. Kb. 50-en leszünk és ilyen létszámnál nagyon sokat kellene ugye várni, ha ott rendelnénk meg mindent.
Péntek éjfél után, csak nagyon kivételes esetben tudom elfogadtatni velük a rendelést, tehát maradjon a péntek este. Azok is jelezzenek, akik szállást nem kértek, gondolom õk is eljönnének egyet hamizni.
Hogy ne boruljon szét a topic, megkérek mindenkit, hogy privát üzenetben szíveskedjetek rendelni.
Köszi


Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #146 Dátum: 2008.04.07 18:40:23 »
Zénoka

Remélem nem késõ, szeretnék én is jeletkezni két fõ  szombat- vasárnap+ reggeli

A  másik kérdés hogy szombaton hol kaphatjuk el a csapatott? Mi olyan 11 fél 12 magaságában érkeznénk nyugati régióból támadva :pofa:

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #147 Dátum: 2008.04.07 20:26:34 »
Attis:  Ez mit jelent? Szombat éjszaka aludnátok csak ott 1 éjszakát reggelivel?   ...csak hogy jól értsem :)


Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #148 Dátum: 2008.04.07 20:47:16 »
Frissítés:

Mickey   3 fõ reggeli   pén?, szo
Misi    2 fõ+1 reggeli   szo
Trotter   2 fõ reggeli   pén, szo
Taby   2 fõ reggeli   pén, szo
Whis   1 fõ? reggeli   pén?, szo
Tamás69   2+2 fõ reggeli   pén, szo
Kleingy   1+1 fõ(szombat) reggeli   pén, szo
MrIP   4 fõ 2 szoba reggeli   pén, szo
Szonár   2 fõ reggeli   pén, szo
Diverboy   2 fõ reggeli   pén?, szo
Obga   2 fõ reggeli   pén, szo
Kmr   1 fõ reggeli   pén, szo
Dr.gáz+lapát   2 fõ reggeli   pén, szo
Diverboy   2 fõ reggeli   szo
Palack   1? fõ reggeli   szo
Xtrem   2 fõ reggeli   szo
Keri   2 fõ reggeli   pén, szo
Apu   1 fõ reggeli   pén, szo
Attis   2 fõ reggeli   szo?

Kérek mindenkit, hogy hétvégéig a kérdõjeleket eldönteni sziveskedjetek.

Dr gáz és a többiek vacsi rendelését olvastam, várom a további priviket :pofa:

Ja és még kérdeném, hogy akik esetleg egyedül jönnek, egész szobát kérnek, vagy összeköltöznének vkivel erre az 1-2 napra. Minden szobát be tudnak nekünk úgy rendezni, hogy messze-különágyas legyen.  :pofa:


kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
2008 április 19-20 tavaszi találkozó, Balaton-felvidék
« Válasz #149 Dátum: 2008.04.07 20:54:34 »
Khöm... Kérhetném ezt is bevenni a listába?  :pofa:

Idézetet írta: "kleingy"
Zénóka!
Meglévõ 2 fõ p-sz szobához kérnék + egy fõre pótágyat csak szombatra reggelivel.
Köszi