Szerző Téma: City Rally május 16.-án a Corolla Verso nyílt napon!  (Megtekintve 51479 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

balintu

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 109
City Rally május 16.-án a Corolla Verso nyílt napon!
« Válasz #165 Dátum: 2004.05.18 15:09:57 »
Idézetet írta: "Ear"
A helyismeret nagy előny az útvonalrajzolásnál, de valaki mesélte (sorry elfelejtettem, ki), hogy helyi lakos révén az emlékműnél nem szálltak ki, és csak emlékezetből beírták, hány tábla is van az oszlopon -  földön álló kettőről meg elfelejtkeztek.


Azok bizony mi voltunk... :oops: Bár azér megálltunk, csak nem szálltunk ki... Cikiiiii... :bang:

Idézet
Beszéljünk meg egy találkozót, és akkor mindent elmesélek, amit tudok a szervezésről, ha jól emlékszem amúgy is van egy be nem fejezett beszélgetésünk....


Jó. De ezt inkább telefonon vagy emailon kéne.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
City Rally május 16.-án a Corolla Verso nyílt napon!
« Válasz #166 Dátum: 2004.05.18 15:33:51 »
Palaczk: A teljes történeti hűség kedvéért: Az általam kiprószált modell egy Avensis 1.8 SOL Tech volt.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
City Rally május 16.-án a Corolla Verso nyílt napon!
« Válasz #167 Dátum: 2004.05.18 15:58:57 »
Ezt a topicot is lezárom, ha kell nyissatok másikat a következőnek :)

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26327
City Rally május 16.-án a Corolla Verso nyílt napon!
« Válasz #168 Dátum: 2004.05.18 20:21:55 »
Idézetet írta: "MiCKEY"
Ezt a topicot is lezárom, ha kell nyissatok másikat a következ?nek :)

Jajjj :o
music     

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
City Rally május 16.-án a Corolla Verso nyílt napon!
« Válasz #169 Dátum: 2004.05.18 21:14:20 »
Ne zárjam még be?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
City Rally május 16.-án a Corolla Verso nyílt napon!
« Válasz #170 Dátum: 2004.05.18 21:22:36 »
Én , mondjuk , várok egy választ az egyik hozzászólásomra ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
City Rally május 16.-án a Corolla Verso nyílt napon!
« Válasz #171 Dátum: 2004.05.18 23:53:43 »
Idézetet írta: "Palaczk"
[Húha ... Az azért nem a legszerencsésebb , ha pont egy nyugis , hétköznapi autózásra szánt családi autót kell eszement , benzinfaló módon pörgetni (szerintem a 4000 fölötti tartomány ennek számít , én oda csak vészhelyzetben pörgetem a motort) ahhoz , hogy menjen is  :?
No , kezdjük elölről a dolgot , mielőtt belebonyolódunk a félreértések hálózatába  :wink:  ...
|


Palaczk, bocs a késői válaszért! :lol:
A leveledből kiemeltem azt a csekély kis részt, amivel továbbra sem értek egyet : " eszement, benzinfaló módon pörgetni.." írod, és én most is azt mondom, hogy még igazán "pörgetésnek" sem hívom, ha 4000 fölé - nem jelentősen - emeled a fordulatot gyorsításnál. Bizonyos esetekben épp a biztonságod szolgálja, szolgálhatja ez. Néhányan, köztük néha én is, kifejezeten élvezem, ha ebben a fordulatszám-tartományban vezetek. Benzinfaló mód? Az általad értelmezett szerint IGAZ! Csak a pejoratív értelemnek itt - szerintem - nincs helye. Az élvezeteket nem lehet, vagy nem szabad kizárólag forintban mérni. Mi lenne a minőségi ***ákkal, ha mindenki, aki igénybe veszi őket, akció közben az elköltött pénzére gondolna? Sok hasonló példa van. Igenis, megér az autóm annyit, hogy néha sokféleképpen élvezzem. És ez nem benzinfaló, mert átmeneti és kordában tartható, valamint nem eszement, mert igenis tudatos tevékenységet takar. Rövid távon pedig hidd el, JÓ a motornak. Pédáddal élve: ha nem lenne az, nyilván nem is tervezik hozzáértő mérnökök ezt a tartományt.
Szabad mindent csak a racionalitás szemszögéből vizsgálni? Az én válaszon a nem.
Hangsúlyozom: minden egyébben igazad van és nem is kívánok azokban veled vitatkozni! :!:
Hali:
ÁÁ  :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
City Rally május 16.-án a Corolla Verso nyílt napon!
« Válasz #172 Dátum: 2004.05.19 08:56:29 »
Végszónak is jó volt :)