Szerző Téma: 2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)  (Megtekintve 41567 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #75 Dátum: 2007.09.13 17:46:11 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Akkor Pestrõl igencsak korán kell elindulni, és gondolom megint indul majd egy konvoj valahonnan.  :kacsint:


Szerintem 7-kor bõven elég elindulni. Háztól-házig sztráda van.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #76 Dátum: 2007.09.13 19:02:10 »
Idézetet írta: "Misi"
10.00-tól City-Rally (a menetidõ kb. 1.15 perc. A pontosat remélhetõleg hamarosan közzéteszi Kgabe vagy András)


No, ha így lesz, akkor elég rövidke. lesz az a raly. Jobbára, még beülni sem lesz elég idõ. :nene:
 Na jó-jó, de mire van a 15 század perc? :otlet:  :ordog:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #77 Dátum: 2007.09.13 20:18:28 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Misi"
10.00-tól City-Rally (a menetidõ kb. 1.15 perc. A pontosat remélhetõleg hamarosan közzéteszi Kgabe vagy András)


No, ha így lesz, akkor elég rövidke. lesz az a raly. Jobbára, még beülni sem lesz elég idõ. :nene:
 Na jó-jó, de mire van a 15 század perc? :otlet:  :ordog:


Természetesen 1 óra 15 perc a menetidõ.
(Kezd egy kicsit sok lenni a napi 10 óra. És legközelebb jövõ hét(!) szombaton lesz szabadnapom. Éljen a rabszolgatartó társadalom!)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #78 Dátum: 2007.09.13 20:47:19 »
Notehát: nyíregyi és egyéb messzi embörök megnyugtatására: a city-rally indulási ideje valószínûleg d.u.ra fog esni. Ma hívott András, és a T-max (fõtámogató, ugye) ugyanazon a 7végén egy másik programot is szponzorál, ahol szeretnék, ha a rally keretein belül tiszteletünket tennénk. Persze a helyszín titkos :wink: A lényeg, hogy oda du kellene érkezni. Ezzel a menetidõ és a hossz is változik. (nem dízeles kollégáknak majd összeállítom a szegedi benzinkutak listáját :D )

Holnap tudok szállásokat hívni, ha lehet, már vmilyen szinten végleges létszámmal tenném. Én a Mátyásra vagy a Familiára voksolnék...Bár egyikben sem szálltam még meg. (tényleg, ez milyen badarság, hogy helybélitõl kérni szállástippet! :hipnozis: Honnan tudnám, hisz soha nem kellett Szegeden ilyen helyen aludnom :hmm: :D)

Ami a kaját illeti: a Gringosnál azért nem árt, ha az ember szereti a jó kis füszeres kajákat! (én igen  :nagymosoly: ) Akkor a halászcsárda kilõve? Mondjuk idõjárás szempontjából, ahogy nézem kegyesek lesznek hozzánk. Felhõs, de 20 fok körüli idõt mondanak.
A Gõry Pincét továbbra is javaslom. Amúgy ha nem lesz konszenzus, akkor én Andrással döntünk! (irgumburgum!) Na meg persze az, hogy hol van elég hely  :kormom:

Szegeden túl nagy sétára nem kell gondolni, egy kis kellemes egy órással már jól meg lehet nézni sokmindent.
Vasárnapra én az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkot javasolnám (ha még nem látta mindenki) Szegedtõl kb max fél óra, Feszty-körkép, nagy séta stb.
Esetleg mehetnénk a Vadasparkba is. Ez utóbbiban javasolnék egy ilyen programot :D
Gabe 254.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #79 Dátum: 2007.09.13 20:59:59 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Notehát: nyíregyi és egyéb messzi embörök megnyugtatására: a city-rally indulási ideje valószínûleg d.u.ra fog esni. Ma hívott András, és a T-max (fõtámogató, ugye) ugyanazon a 7végén egy másik programot is szponzorál, ahol szeretnék, ha a rally keretein belül tiszteletünket tennénk. Persze a helyszín titkos :wink: A lényeg, hogy oda du kellene érkezni. Ezzel a menetidõ és a hossz is változik. (nem dízeles kollégáknak majd összeállítom a szegedi benzinkutak listáját :D )

Holnap tudok szállásokat hívni, ha lehet, már vmilyen szinten végleges létszámmal tenném. Én a Mátyásra vagy a Familiára voksolnék...Bár egyikben sem szálltam még meg. (tényleg, ez milyen badarság, hogy helybélitõl kérni szállástippet! :hipnozis: Honnan tudnám, hisz soha nem kellett Szegeden ilyen helyen aludnom :hmm: :D)

Ami a kaját illeti: a Gringosnál azért nem árt, ha az ember szereti a jó kis füszeres kajákat! (én igen  :nagymosoly: ) Akkor a halászcsárda kilõve? Mondjuk idõjárás szempontjából, ahogy nézem kegyesek lesznek hozzánk. Felhõs, de 20 fok körüli idõt mondanak.
A Gõry Pincét továbbra is javaslom. Amúgy ha nem lesz konszenzus, akkor én Andrással döntünk! (irgumburgum!) Na meg persze az, hogy hol van elég hely  :kormom:

Szegeden túl nagy sétára nem kell gondolni, egy kis kellemes egy órással már jól meg lehet nézni sokmindent.
Vasárnapra én az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkot javasolnám (ha még nem látta mindenki) Szegedtõl kb max fél óra, Feszty-körkép, nagy séta stb.
Esetleg mehetnénk a Vadasparkba is. Ez utóbbiban javasolnék egy ilyen programot :D

Akkor legyen konkrétan megnevezve a szállás legyen a familia penzió 2 fõ  részére egy darab kettõágyas szoba. B.C. mesterék ha gyünnek akkor saját hatáskörbe gondoskodnak fejük fölötti hajlékról.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #80 Dátum: 2007.09.13 22:31:28 »
Összedobtok egy végleges programot?
Minnél hamarabb megvan, annál hamarabb tudom kirakatni a Totalcarra is.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #81 Dátum: 2007.09.15 23:50:03 »
Idézetet írta: "taby"

Akkor legyen konkrétan megnevezve a szállás legyen a familia penzió 2 fõ  részére egy darab kettõágyas szoba. B.C. mesterék ha gyünnek akkor saját hatáskörbe gondoskodnak fejük fölötti hajlékról.


Mi is ide kérnénk a szállást. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #82 Dátum: 2007.09.16 10:16:27 »
Idézetet írta: "Profy"
Idézetet írta: "taby"

Akkor legyen konkrétan megnevezve a szállás legyen a familia penzió 2 fõ  részére egy darab kettõágyas szoba. B.C. mesterék ha gyünnek akkor saját hatáskörbe gondoskodnak fejük fölötti hajlékról.


Mi is ide kérnénk a szállást. :D

Most beszéltem Keri mesterrel õk is kérnek 2 fõre itt szállást üdülési tsekkes fizetéssel! ja ha megoldható valszinû nekem is az lesz. de maj kiderül.

Pecka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 193
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #83 Dátum: 2007.09.16 22:30:17 »
Hali!

Jut eszembe trafik... :hmm:
A rend õrei elég buzgóak manapság, így pl. az M5-ös kivezetõnél is.
Amikor a pályáról lehajtotok a Szeged (Arad?) -Hódmezõvásárhely / Kgabe javíts ha nem pontosan ez van a rajta / táblánál akkor enyhe balos emelkedõ-lejtõ után egyenes rész, majd ismét emelkedõ. Arra már kis terelgetés és 100-as, 60-as és 40-es tábla vezet. A terelõtáblák mögül elég komoly fotók készülhetnek, ráadásul sokszor már csak akkor veszik észre amikor elkészült a kép. Természetesen helyben ki is intenek...

Pénteken este nem voltak, de ma délután már ott virított a 3lábú.

Állítólag a sitt elõl és néha az ESSO kútról is mérnek. Van errõl vmi infótok?
Pecka - Corolla HB Sol  64

01010011

  • Vendég
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #84 Dátum: 2007.09.17 14:00:26 »
szívesen elmentem volna, de már elnézést.... autómentes napra hogy lehet ilyen programot tenni??? ráadásul city rallyt...
Fél Szeged is le lesz zárva szvsz...
 :bye:
a hétvégén biciklizünk.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #85 Dátum: 2007.09.17 14:19:39 »
Idézetet írta: "01010011"
szívesen elmentem volna, de már elnézést.... autómentes napra hogy lehet ilyen programot tenni??? ráadásul city rallyt...
Fél Szeged is le lesz zárva szvsz...
 :bye:
a hétvégén biciklizünk.


Ha hozol bicajt van esély a citiraly gyõzelemre ha tényleg autómentes nap lesz. :D

Bár helyi viszonylatban sincs kevesebb autó mint egyébként. :(
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

01010011

  • Vendég
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #86 Dátum: 2007.09.17 14:34:19 »
Idézetet írta: "Profy"
Ha hozol bicajt van esély a citiraly gyõzelemre ha tényleg autómentes nap lesz. :D

Bár helyi viszonylatban sincs kevesebb autó mint egyébként. :(



van benne igazság...
http://www.delmagyar.hu/szeged/cikk/dugok_az_automentes_napon/106789/

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10677
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #87 Dátum: 2007.09.17 15:46:39 »
Idézetet írta: "01010011"
szívesen elmentem volna, de már elnézést.... autómentes napra hogy lehet ilyen programot tenni??? ráadásul city rallyt...
Fél Szeged is le lesz zárva szvsz...
 :bye:
a hétvégén biciklizünk.


Ugye egyeztetni kellett a márkakereskedéssel is a pontos napot, amúgy gondolom késõbb lett volna a tali. Múlt évben is 1 héttel késõbb volt, elõtte pedig október hónapban.

Amúgy pedig sajnos az ilyen autómentes napok nem igazán érik el a céljukat.  :hmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

01010011

  • Vendég
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #88 Dátum: 2007.09.17 16:09:44 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Ugye egyeztetni kellett a márkakereskedéssel is a pontos napot, amúgy gondolom késõbb lett volna a tali. Múlt évben is 1 héttel késõbb volt, elõtte pedig október hónapban.

Amúgy pedig sajnos az ilyen autómentes napok nem igazán érik el a céljukat.  :hmm:


Persze, megértem.
Nyilván csak drasztikus módszerekkel lehet elérni az autók kiszorítását (lásd Demszky), de ha már van egy ilyen nap, amikor önkéntesen lehet bizonyítani, akkor hadd legyek önkéntes. Ha nem most van a tali, akkor talán elmegyek (életemben elõször) szétnézni a márkatársak verdái közt.
Mint a Toyota hazai legnagyobb (vagy egyetlen) klubja javaslom, hogy a jövõben a szervezõk az ilyen apróságokra is figyeljenek, és hirdessék Õk is (azaz hirdessük Mi is) azt, amit a Corolla reklám: "gondoljon a családjára", vagy vezetõ hibrid-gyártó márkaként gondoljunk unokáinkra, a jövõre, stb...

Mindettõl függetlenül kívánom, hogy legyen nagyon jó a szegedi buli és azt, hogy legközelebb ott lehessek.

...és remélem szombaton egy Toyota sem fog bringásra dudálni Szegeden  :wink:

Üdv

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #89 Dátum: 2007.09.17 17:24:13 »
A találkozó idõpontját április(!) óta próbáljuk kitalálni.
Sajnos csak ez az egy hétvége volt mindenki számára megfelelõ.
Amúgy errõl a dologról nem nagyon lehetett hallani (de ha mégis, akkor jobb lett volna ha nem 5 nappal a tali elött jelzed  :szemez:  ).
Egyébként ebbõl is látszik, hogy mennyire egyszerû összehozni egy talit.