Szerző Téma: 2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)  (Megtekintve 41796 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #30 Dátum: 2007.09.02 00:07:28 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "taby"
Most este moziztunk BélaCecilékkel, úgy néz ki hogy akkor 4 fõ részére a katába a lakosztály lenne de majd csak jövõhét keddre mondanánk biztosra addig csucsuznánk rá. Ja jó lenne egy pözsgõfürdõ használat gratiszt kibulizni hozzá :ooops: (hogy a "ne fürgyé le"-t elkerüljük.)

Esetleg thai masszázst? :wink: Természertesen megpróbáljuk/om.

It sounds great! :D

Ja majd ha gondolod elõkeresem a tavaly tavatyi cityrally cuccaim. csak találjam meg.

Minden segítség jól jön! Azért vicces: elsõ találkozó, de rögtön szervezés... :hmm: :D Don't we just love challanges?!

I had the same quest two years ago. A cityrally nagyon durva feladat!
Vagy tavaly volt itt nyiregyen? rövid az eszem ... :)

Ha van kedved, mesélhetsz majd...

Térképen otthon tervezd meg az útvonalat igyekezz úgy tervezni hogy minnél több érdekességét mutasd meg a városnak akár úgy is hogy kiszállitod a versenyzõket feladatelvégzéshez. Szivatós dolgokat tehetsz, pl van egy tér és ott több feladatot is lehet elvégeztetni velük, pl hurkokat iratsz le a jónéppel stb. Pl én számoltattam kilátó lépcsõfokait, olvastattam le mozdony számát, megyeházán szobor nevének megkeresése. persze többször vezettem ugyanoda a versenyzõket. érdemes abban a forgalomban lepróbálni az útvonalat amikor ugye élesben is fog menni. 90 perc volt a szintidõ, aki korábban érkezett az duplabüntipontot kapott percenként aki késõbb érkezett több mint öt perccel az szimpla büntipontot. ragozzam még? ja és minden egyes keresztezõdést fel kell dolgozni még a legkisebbet minden táblával stb-vel.
Sajna egyenlõre nem találom a kész itinert és hozzá való ukászt de keresem. (remélem megdógozok az ügyes alkudozásodért :pofa: :nagymosoly: :) )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #31 Dátum: 2007.09.02 08:48:17 »
Mindenképpen megdolgozol érte :wink: Még jóü, hogy elég sokminden látnivalóhoz el lehet vezetni itt az embereket. :D És azokon sok-sokmindent lehet feladatul feladni!
Gabe 254.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #32 Dátum: 2007.09.02 22:09:29 »
Idézetet írta: "taby"

Szivatós dolgokat tehetsz, pl van egy tér és ott több feladatot is lehet elvégeztetni velük, pl hurkokat iratsz le a jónéppel stb. Pl én számoltattam kilátó lépcsõfokait,


Nem zártalak a szivembe érte. Ketten számoltuk a lépcsõfokokat és két eredmény jött ki. :nagymosoly:

Idézetet írta: "taby"

olvastattam le mozdony számát,


Ja fél órán át rohangáltunk fel alá a mozdonyod körül keresve a 424-est mert azt írtad a papírra. Nem akarlak megsérteni de a 424-es háromszor akkora mint a te mozdonyod.  :) Már kezdtem érteni a II.VH-s szövetséges katonák gondolkodását a nyugati fronton. Akik amikor megláttak egy német tankot azonnal ezt kiabálták: TIGRIS!!!!

De ezektöl függetlenül nagyon jó buli volt. ÉS csak örülök, hogy ott lehettem.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #33 Dátum: 2007.09.02 23:08:56 »
Nekem az sajnos biztosan kimarad, mert aznap dolgoznom kell  :torsziv:
Kár, pedig még sosenem jártam Szegeden.
Xanyi

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #34 Dátum: 2007.09.02 23:14:26 »
Idézetet írta: "ATIS"

Nem zártalak a szivembe érte. Ketten számoltuk a lépcsõfokokat és két eredmény jött ki. :nagymosoly:


Hát arról nem tehetek hogy a nagy lépcsõmászát nem birtátok szuflával és a nagy zihálás közbe rosszul számoltok :D :pofa: :nyelv:

Idézetet írta: "ATIS"



Ja fél órán át rohangáltunk fel alá a mozdonyod körül keresve a 424-est mert azt írtad a papírra. Nem akarlak megsérteni de a 424-es háromszor akkora mint a te mozdonyod.  :) Már kezdtem érteni a II.VH-s szövetséges katonák gondolkodását a nyugati fronton. Akik amikor megláttak egy német tankot azonnal ezt kiabálták: TIGRIS!!!!

De ezektöl függetlenül nagyon jó buli volt. ÉS csak örülök, hogy ott lehettem.

Sajnos elõfordul hogy az ember hibádzik szégyellem magam amiatt mármitn hogy embör vagyok :pofa:, mások azért rájöttek hogy arról a bizonyos mozdonyról van szó. Na meg a lépcsõfokokat is sokan számolták meg jól. Öröm viszont hogy összességében élvezted.  :nagymosoly: :partyman:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #35 Dátum: 2007.09.03 07:43:52 »
Én sajnos épp Bázelben leszek, pedig nagyon készültem Szegedre, meg a család is  :elkeseredett:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Krepuska

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 102
  • '07 Corolla 1.6 Luna
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #36 Dátum: 2007.09.04 17:43:08 »
Ha a nejem munkahelyi bulija emberi idõben végetér, akkor már szombat este szeretnénk résztvenni a programokban, bármi légyen is az és minél több fórumtaggal megismerkedni. Vasárnap egész nap ott szeretnénk lenni, szállásigényünket anyukám kielégíti Hódmezõvásárhelyen....  :pofa:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #37 Dátum: 2007.09.04 19:08:50 »
Idézetet írta: "Krepuska"
Ha a nejem munkahelyi bulija emberi idõben végetér, akkor már szombat este szeretnénk résztvenni a programokban, bármi légyen is az és minél több fórumtaggal megismerkedni. Vasárnap egész nap ott szeretnénk lenni, szállásigényünket anyukám kielégíti Hódmezõvásárhelyen....  :pofa:

És akkor mi lesz a szombat esti eszem-iszom-dínom-dánom-berugással?!  :turelmetlen:
Örülök, hogy gyûlik a sereg! :D
Gabe 254.

Krepuska

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 102
  • '07 Corolla 1.6 Luna
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #38 Dátum: 2007.09.04 19:55:43 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Krepuska"
Ha a nejem munkahelyi bulija emberi idõben végetér, akkor már szombat este szeretnénk résztvenni a programokban, bármi légyen is az és minél több fórumtaggal megismerkedni. Vasárnap egész nap ott szeretnénk lenni, szállásigényünket anyukám kielégíti Hódmezõvásárhelyen....  :pofa:

És akkor mi lesz a szombat esti eszem-iszom-dínom-dánom-berugással?!  :turelmetlen:
Örülök, hogy gyûlik a sereg! :D


"már szombat este szeretnénk résztvenni a programokban" Hisz, pont ezért döngetünk már szombat este, mert a berugáson kívül vállalunk mindent  :rolleyes:

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #39 Dátum: 2007.09.04 22:15:11 »
Idézetet írta: "taby"

Sajnos elõfordul hogy az ember hibádzik szégyellem magam amiatt mármitn hogy embör vagyok :pofa:, mások azért rájöttek hogy arról a bizonyos mozdonyról van szó. Na meg a lépcsõfokokat is sokan számolták meg jól. Öröm viszont hogy összességében élvezted.  :nagymosoly: :partyman:


Aki nem dolgozik az nem szokott hibázni.  :)  Csak a mozdonynál mivel konkrét tipust írtál azt hittük ez az átverés és kerestük hátha találunk valami 424-es modellt vitrinben vagy valami hasonlót. Aztán persze kénytelenek voltunk belátni, hogy mi voltunk túl okosak.  :nagymosoly:
Amúgy minden Cityrally hatalmas öröm a résztvevõnek és csak hálával tartozik az ember a szervezõknek.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #40 Dátum: 2007.09.05 09:21:50 »
Idézetet írta: "ATIS"
Idézetet írta: "taby"

Sajnos elõfordul hogy az ember hibádzik szégyellem magam amiatt mármitn hogy embör vagyok :pofa:, mások azért rájöttek hogy arról a bizonyos mozdonyról van szó. Na meg a lépcsõfokokat is sokan számolták meg jól. Öröm viszont hogy összességében élvezted.  :nagymosoly: :partyman:


Aki nem dolgozik az nem szokott hibázni.  :)  Csak a mozdonynál mivel konkrét tipust írtál azt hittük ez az átverés és kerestük hátha találunk valami 424-es modellt vitrinben vagy valami hasonlót. Aztán persze kénytelenek voltunk belátni, hogy mi voltunk túl okosak.  :nagymosoly:
Amúgy minden Cityrally hatalmas öröm a résztvevõnek és csak hálával tartozik az ember a szervezõknek.

Tavasszal szeretnék neked hálálkodni a szolnoki cityrallyért. HM? :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #41 Dátum: 2007.09.05 14:40:00 »
Idézetet írta: "Krepuska"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Krepuska"
Ha a nejem munkahelyi bulija emberi idõben végetér, akkor már szombat este szeretnénk résztvenni a programokban, bármi légyen is az és minél több fórumtaggal megismerkedni. Vasárnap egész nap ott szeretnénk lenni, szállásigényünket anyukám kielégíti Hódmezõvásárhelyen....  :pofa:

És akkor mi lesz a szombat esti eszem-iszom-dínom-dánom-berugással?!  :turelmetlen:
Örülök, hogy gyûlik a sereg! :D


"már szombat este szeretnénk résztvenni a programokban" Hisz, pont ezért döngetünk már szombat este, mert a berugáson kívül vállalunk mindent  :rolleyes:


A berugást vállalom helyettetek is :givemebeer:
Csak aztán ne az legyen mint tavasszal, hogy beszél róla mindenki és a végén jóformán csak én iszom  :turelmetlen:
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #42 Dátum: 2007.09.05 14:43:58 »
Idézetet írta: "lapat"
Idézetet írta: "Krepuska"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Krepuska"
Ha a nejem munkahelyi bulija emberi idõben végetér, akkor már szombat este szeretnénk résztvenni a programokban, bármi légyen is az és minél több fórumtaggal megismerkedni. Vasárnap egész nap ott szeretnénk lenni, szállásigényünket anyukám kielégíti Hódmezõvásárhelyen....  :pofa:

És akkor mi lesz a szombat esti eszem-iszom-dínom-dánom-berugással?!  :turelmetlen:
Örülök, hogy gyûlik a sereg! :D


"már szombat este szeretnénk résztvenni a programokban" Hisz, pont ezért döngetünk már szombat este, mert a berugáson kívül vállalunk mindent  :rolleyes:


A berugást vállalom helyettetek is :givemebeer:
Csak aztán ne az legyen mint tavasszal, hogy beszél róla mindenki és a végén jóformán csak én iszom  :turelmetlen:

B.C.-t kapd el õ úgyis mindig azt hangoztatja hogy kéne inni egyet csak hát itt a nyiregyi alakulatból én is meg Profy is absztinensek vagyunk :oops:.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #43 Dátum: 2007.09.05 22:23:29 »
Kösz Misi a docut :nagymosoly:
reszkessetek city rallysok :rohog:


Kgabe, szombat du!!!
~2-3h
kisa
born to ride

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
2007.09.22-23 Õszi tali, Szeged (T-Max támogatásával)
« Válasz #44 Dátum: 2007.09.05 22:40:13 »
Ja, és persze tabynak is köszi! Szo 2-3 OK. :D
Gabe 254.