Szerző Téma: Miskolci Találkozó Augusztusban  (Megtekintve 9727 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #15 Dátum: 2007.08.09 16:54:49 »
Igen van és nálunk miskolcon van is ilyen tag aki tud is ezzel foglakozni! Egyébbként sok sikert az MK5öshöz!!

Idézetet írta: "xxxnyc"
Kicsit OFF a dolog, de itt vagytok Celicasok:

Tudnátok nekem segíteni: vennék egy 93-as Celica-t. Van benne valami szervíz menü vagy ilyesmi, ahol meg lehet nézni, hogy valójában mennyi km-t ment?
Elõre is köszi a segítséget
gy Toyota sosem hagy cserben...

xxxnyc

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #16 Dátum: 2007.08.10 07:40:11 »
Én meg tudom valahogy nézni ezt? Valamit hosszan nyomva, vagy két valamit egyszerre?

Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Igen van és nálunk miskolcon van is ilyen tag aki tud is ezzel foglakozni! Egyébbként sok sikert az MK5öshöz!!

Idézetet írta: "xxxnyc"
Kicsit OFF a dolog, de itt vagytok Celicasok:

Tudnátok nekem segíteni: vennék egy 93-as Celica-t. Van benne valami szervíz menü vagy ilyesmi, ahol meg lehet nézni, hogy valójában mennyi km-t ment?
Elõre is köszi a segítséget
xxnyc BZs

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #17 Dátum: 2007.08.10 09:01:17 »
Ha a kocsi múltjára vagy kivi akkor te nem tod megnézni, de ha hibakódokra vagy kiváncsi akkor meg tudod nézni te magad is ha van hiba kód táblázatod...

Idézetet írta: "xxxnyc"
Én meg tudom valahogy nézni ezt? Valamit hosszan nyomva, vagy két valamit egyszerre?

Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Igen van és nálunk miskolcon van is ilyen tag aki tud is ezzel foglakozni! Egyébbként sok sikert az MK5öshöz!!

Idézetet írta: "xxxnyc"
Kicsit OFF a dolog, de itt vagytok Celicasok:

Tudnátok nekem segíteni: vennék egy 93-as Celica-t. Van benne valami szervíz menü vagy ilyesmi, ahol meg lehet nézni, hogy valójában mennyi km-t ment?
Elõre is köszi a segítséget
gy Toyota sosem hagy cserben...