Szerző Téma: Miskolci Találkozó Augusztusban  (Megtekintve 9548 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Dátum: 2007.07.25 15:30:59 »
Sziasztok!

Szeretném elmondani nektek, hogy mi itt Miskolcon nagyon szeretjük a márkát, annyira hogy mi itt akiknek Toyotája van mind jóbarátok vagyunk. Ebben Celica Starlet Corolla CarinaE minden toyota ami itt megfordul intünk egymásnak mint a motorosok.

Azon gondolkoztunk, hogy szeretnénk egy találkozót tervezni agusztusban az idõpont napra pontosan még nincs meg ez tõletek is függ csak a hónap biztos! Külön szeretnénk a Celicásokat Suprásokat meghívni. Szeretnénk egy feledhetettlen élményt rendezni ahol mindeki jól érzi magát!

A találkozó igaz csak egy napos lenne ez pedig Szombati napra ha eshetne mégjobb lenne. Nálunk minden héten gyorsulási verseny van Szombatonként. A városban elõször a Hondások kezdték el ezeket csinálni hogy találkoznak és felvonulnak. Szeretnénk mi Toyotások is megmutani hogy éppenséggel mi nekünk mi van a tarsolyunkban.

A találkozót pedig megbeszéljük, sok szeretettel várunk mindekit.
gy Toyota sosem hagy cserben...

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Re: Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #1 Dátum: 2007.08.05 12:39:57 »
Az elsõ itthoni összejövetel megvolt! Nem voltunk sokan, de láttom itt nincs rá jelentkezõ!
Nem voltunk sokan de ahoz képest elég jó arányban jöttünk össze. 4en voltunk mert az egyik srác nem tudott eljönni.

A miskolci talik minden héten szombaton vannak!
Ha netán érdekel valakit irjon nyugodtan!

Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Sziasztok!

Szeretném elmondani nektek, hogy mi itt Miskolcon nagyon szeretjük a márkát, annyira hogy mi itt akiknek Toyotája van mind jóbarátok vagyunk. Ebben Celica Starlet Corolla CarinaE minden toyota ami itt megfordul intünk egymásnak mint a motorosok.

Azon gondolkoztunk, hogy szeretnénk egy találkozót tervezni agusztusban az idõpont napra pontosan még nincs meg ez tõletek is függ csak a hónap biztos! Külön szeretnénk a Celicásokat Suprásokat meghívni. Szeretnénk egy feledhetettlen élményt rendezni ahol mindeki jól érzi magát!

A találkozó igaz csak egy napos lenne ez pedig Szombati napra ha eshetne mégjobb lenne. Nálunk minden héten gyorsulási verseny van Szombatonként. A városban elõször a Hondások kezdték el ezeket csinálni hogy találkoznak és felvonulnak. Szeretnénk mi Toyotások is megmutani hogy éppenséggel mi nekünk mi van a tarsolyunkban.

A találkozót pedig megbeszéljük, sok szeretettel várunk mindekit.
gy Toyota sosem hagy cserben...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #2 Dátum: 2007.08.05 13:41:37 »
Már nagyon sokszor mondtuk, hogy örülnénk ha vidéken is lennének rendszeres Mikrotalik.
Ha elvállalod a miskolci és környéki tagok mozgatását, annak csak örülünk.
Az, hogy most nme voltatok valami sokan ne vegye el a kedved, anno mi is úgy kezdtünk, hogy 2-3 ember gyûlt össze a mekiben, most meg 10 alatt ritkán van a létszám és a 20 feletti is egyre többször jön össze.
Szóval KITARTÁS!
 :kacsint:

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #3 Dátum: 2007.08.05 14:37:17 »
Persze lelkesen elvállalom, nem nagyon csügedtem most sem! Mi is 2en kezdtük 2 héttel ezelõtt, és eléggé nagyon lelkesek az itteni Toyotások is! Remélem hamarosan nagyok leszünk mi is:)

Idézetet írta: "Misi"
Már nagyon sokszor mondtuk, hogy örülnénk ha vidéken is lennének rendszeres Mikrotalik.
Ha elvállalod a miskolci és környéki tagok mozgatását, annak csak örülünk.
Az, hogy most nme voltatok valami sokan ne vegye el a kedved, anno mi is úgy kezdtünk, hogy 2-3 ember gyûlt össze a mekiben, most meg 10 alatt ritkán van a létszám és a 20 feletti is egyre többször jön össze.
Szóval KITARTÁS!
 :kacsint:
gy Toyota sosem hagy cserben...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #4 Dátum: 2007.08.05 20:12:50 »
Csak így tovább, a nyíregyi különítmény is így kezdte, aztán az utolsón még én is megjelentem, pedig nincsen a szomszédban hozzánk képest, és nagyon jól éreztem - éreztük - magunkat.

Hajrá Miskolc!!!

(mondjuk nagyon sokan nem szeretik  Miskolcot, mert büdös, meg koszos, meg füstös (volt), de nekem Pécs után a kedvencem, gyerekként sok nyarat töltöttem Miskolc mellett, és bebarangoltam a várost. Ha arra visz utam, mindíg a Kispipában eszek... Ja, igen, Szepi köszönöm szépen a kocsimustrát!!!)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

rezol

  • Vendég
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #5 Dátum: 2007.08.06 14:12:26 »
Sajnos én csak a Miskolci utcáig tudok elmenni. :(

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #6 Dátum: 2007.08.06 19:33:41 »
MEgvetted? Milyen?

Idézetet írta: "Trotter66"
Csak így tovább, a nyíregyi különítmény is így kezdte, aztán az utolsón még én is megjelentem, pedig nincsen a szomszédban hozzánk képest, és nagyon jól éreztem - éreztük - magunkat.

Hajrá Miskolc!!!

(mondjuk nagyon sokan nem szeretik  Miskolcot, mert büdös, meg koszos, meg füstös (volt), de nekem Pécs után a kedvencem, gyerekként sok nyarat töltöttem Miskolc mellett, és bebarangoltam a várost. Ha arra visz utam, mindíg a Kispipában eszek... Ja, igen, Szepi köszönöm szépen a kocsimustrát!!!)
gy Toyota sosem hagy cserben...

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #7 Dátum: 2007.08.06 19:35:33 »
Az merre van ? Nálunk csak Pesti út van? :D :D
Idézetet írta: "Szonár"
Sajnos én csak a Miskolci utcáig tudok elmenni. :(
gy Toyota sosem hagy cserben...

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #8 Dátum: 2007.08.06 21:54:36 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Csak így tovább, a nyíregyi különítmény is így kezdte, aztán az utolsón még én is megjelentem, pedig nincsen a szomszédban hozzánk képest, és nagyon jól éreztem - éreztük - magunkat.

Hajrá Miskolc!!!

(mondjuk nagyon sokan nem szeretik  Miskolcot, mert büdös, meg koszos, meg füstös (volt), de nekem Pécs után a kedvencem, gyerekként sok nyarat töltöttem Miskolc mellett, és bebarangoltam a várost. Ha arra visz utam, mindíg a Kispipában eszek... Ja, igen, Szepi köszönöm szépen a kocsimustrát!!!)

Tévedés a legutóbbi tali az Profy kartács kõtöztetõ bankettje volt :) most szombaton :)

xxxnyc

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #9 Dátum: 2007.08.07 13:10:09 »
Végül mikor lesz a Miskolci tali?
xxnyc BZs

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #10 Dátum: 2007.08.07 16:05:30 »
Szia! Minden hétvégén van Szombaton a kis találkozó! Itt Celicác szoktak lenni de ahov szoktunk menni a tali után ott még sok Toyota van és büszkék vagyunk egymásra! :) Hobby gyorsulási verseny. A nagy találkozótt pedig akkor tudjuk majd eldönteni mihelyst több jelentkezõ lesz! Akkor közösen megbeszéljük, de jó lenne Agusztus Végére tervezni, és minnél többen...

Idézetet írta: "xxxnyc"
Végül mikor lesz a Miskolci tali?
gy Toyota sosem hagy cserben...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #11 Dátum: 2007.08.07 16:34:48 »
Hivatalos országos tali legözelebb várhatóan szeptemberben lesz, Szegeden.
Jelenleg még egyeztetés alatt van a dolog...

xxxnyc

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #12 Dátum: 2007.08.07 17:09:07 »
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Szia! Minden hétvégén van Szombaton a kis találkozó! Itt Celicác szoktak lenni de ahov szoktunk menni a tali után ott még sok Toyota van és büszkék vagyunk egymásra! :) Hobby gyorsulási verseny. A nagy találkozótt pedig akkor tudjuk majd eldönteni mihelyst több jelentkezõ lesz! Akkor közösen megbeszéljük, de jó lenne Agusztus Végére tervezni, és minnél többen...

Idézetet írta: "xxxnyc"
Végül mikor lesz a Miskolci tali?


Miskolcon hol?
xxnyc BZs

Szepi_EP71

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 654
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #13 Dátum: 2007.08.07 17:15:10 »
Cora parkolóban hátúl a Toyota Szervíznél :D

Idézetet írta: "xxxnyc"
Idézetet írta: "Szepi_EP71"
Szia! Minden hétvégén van Szombaton a kis találkozó! Itt Celicác szoktak lenni de ahov szoktunk menni a tali után ott még sok Toyota van és büszkék vagyunk egymásra! :) Hobby gyorsulási verseny. A nagy találkozótt pedig akkor tudjuk majd eldönteni mihelyst több jelentkezõ lesz! Akkor közösen megbeszéljük, de jó lenne Agusztus Végére tervezni, és minnél többen...

Idézetet írta: "xxxnyc"
Végül mikor lesz a Miskolci tali?


Miskolcon hol?
gy Toyota sosem hagy cserben...

xxxnyc

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 27
Miskolci Találkozó Augusztusban
« Válasz #14 Dátum: 2007.08.09 13:31:26 »
Kicsit OFF a dolog, de itt vagytok Celicasok:

Tudnátok nekem segíteni: vennék egy 93-as Celica-t. Van benne valami szervíz menü vagy ilyesmi, ahol meg lehet nézni, hogy valójában mennyi km-t ment?
Elõre is köszi a segítséget
xxnyc BZs