Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 471031 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Képek
« Válasz #2070 Dátum: 2008.11.28 09:36:16 »
Azért a szarvas se rossz a BMW első ülésén...

Wazz  :eek: ... Ettől parázok én újabban egyre inkább, ha sötétben vezetek  :whistling: ... Vissza is vettem a tempóból rendesen, mostanában sötétben országúton óra szerint 100 fölé már nemigen akaródzik menni, sőt erdős-ligetes részeken inkább csak 90  ::) ... Bejön egy ilyen monstrum az ablakon, simán agyon is tud csapni  :wacko:

Egyik ismerősöm vett az autójára ún. elektromos vadriasztót, pár hónapja használja, de mint ahogy előtte, úgy azóta sem ütött el semmit, tehát a hatékonyságáról nem tudok semmit, de létezik már ilyen is :sorcerer:
kisa
born to ride

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Képek
« Válasz #2071 Dátum: 2008.11.28 09:39:17 »
Azért a szarvas se rossz a BMW első ülésén...

Wazz  :eek: ... Ettől parázok én újabban egyre inkább, ha sötétben vezetek  :whistling: ... Vissza is vettem a tempóból rendesen, mostanában sötétben országúton óra szerint 100 fölé már nemigen akaródzik menni, sőt erdős-ligetes részeken inkább csak 90  ::) ... Bejön egy ilyen monstrum az ablakon, simán agyon is tud csapni  :wacko:

Megfelelő segédféyszórók sokat javítanak a helyzeten, 2-300m-ről észreveszed az út szélén legelésző állatot. Persze sűrű erdős részen nemsokat segít!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Képek
« Válasz #2072 Dátum: 2008.11.28 12:43:15 »
Azért a szarvas se rossz a BMW első ülésén...

Wazz  :eek: ... Ettől parázok én újabban egyre inkább, ha sötétben vezetek  :whistling: ... Vissza is vettem a tempóból rendesen, mostanában sötétben országúton óra szerint 100 fölé már nemigen akaródzik menni, sőt erdős-ligetes részeken inkább csak 90  ::) ... Bejön egy ilyen monstrum az ablakon, simán agyon is tud csapni  :wacko:

Megfelelő segédféyszórók sokat javítanak a helyzeten, 2-300m-ről észreveszed az út szélén legelésző állatot. Persze sűrű erdős részen nemsokat segít!

Nekem tavasszal még arra sem volt időm, hogy fékezzek. 60 km/h-val mentem. Az eredményt láttátok a tavaszi talin. Mákom volt. Két patent és egy ködfényszóró tartóbütyök.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Képek
« Válasz #2073 Dátum: 2008.11.28 13:01:10 »
Toyota háttérképek (szinte minden típus, kivéve az enyém  :no: )
         

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Képek
« Válasz #2074 Dátum: 2008.11.28 13:01:39 »
Akarsz ahhoz is?

leszilaci

  • Vendég
Re: Képek
« Válasz #2075 Dátum: 2008.11.28 13:01:46 »
Nekem tavasszal még arra sem volt időm, hogy fékezzek. 60 km/h-val mentem. Az eredményt láttátok a tavaszi talin. Mákom volt. Két patent és egy ködfényszóró tartóbütyök.
áááá..nem a tempó volt nagy, hanem lassú a reakciód :tt2: :devil: ;) :flowers:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Képek
« Válasz #2076 Dátum: 2008.11.28 13:05:09 »
Nekem tavasszal még arra sem volt időm, hogy fékezzek. 60 km/h-val mentem. Az eredményt láttátok a tavaszi talin. Mákom volt. Két patent és egy ködfényszóró tartóbütyök.
áááá..nem a tempó volt nagy, hanem lassú a reakciód :tt2: :devil: ;) :flowers:
Ja, hacsak az nem. :devil: :whistling: :yes: :helpsmilie:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Képek
« Válasz #2077 Dátum: 2008.11.28 13:11:18 »
Misi: Azon a néhányon kívül, ami a klub oldalán is fenn van, nem nagyon találtam mást.
         

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Képek
« Válasz #2078 Dátum: 2008.11.28 13:12:36 »
Misi: Azon a néhányon kívül, ami a klub oldalán is fenn van, nem nagyon találtam mást.

Rossz helyen keresgélsz.
Minnyán küldök egy PÜ-t.

Peti

  • Vendég
Re: Képek
« Válasz #2079 Dátum: 2008.11.28 19:50:23 »
Ez ilyen:  :devil:  :yes:




Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Képek
« Válasz #2080 Dátum: 2008.11.28 19:51:27 »
Jeah, csak a moci Ducati....  :devil: :whistling: :devil:

Kivettem a képeket.
Misi
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.28 19:55:57 írta Misi »
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: Képek
« Válasz #2081 Dátum: 2008.11.28 19:55:35 »
Jeah, csak a moci Ducati....  :devil: :whistling: :devil:


Milyen moci??? :devil: :devil:

Azért az a Ducati is vérkomoly :yes: (mondom ezt úgy hogy nem vagyok oda a motorokért ::))

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Képek
« Válasz #2082 Dátum: 2008.11.28 21:03:45 »
Azért a szarvas se rossz a BMW első ülésén...

Wazz  :eek: ... Ettől parázok én újabban egyre inkább, ha sötétben vezetek  :whistling: ... Vissza is vettem a tempóból rendesen, mostanában sötétben országúton óra szerint 100 fölé már nemigen akaródzik menni, sőt erdős-ligetes részeken inkább csak 90  ::) ... Bejön egy ilyen monstrum az ablakon, simán agyon is tud csapni  :wacko:
Nekem tegnap este a hazaúton volt majdnem szerencsém egy megtermett hímszarvashoz. Legelészett nyugodtan egy jobbos kanyar után. Mentem 120 körül, szerencsére a közelben senki, így áthúzódtam a bal sávba, nem dudáltam, nem villogtam, csak suhantam, de a vadállatja  :) nem elindult?! Szerencsére elég gyorsan mentem, hogy mögöttem szaladjon át!  :sweatdrop:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Képek
« Válasz #2083 Dátum: 2008.11.29 12:19:48 »
Azért a szarvas se rossz a BMW első ülésén...

Wazz  :eek: ... Ettől parázok én újabban egyre inkább, ha sötétben vezetek  :whistling: ... Vissza is vettem a tempóból rendesen, mostanában sötétben országúton óra szerint 100 fölé már nemigen akaródzik menni, sőt erdős-ligetes részeken inkább csak 90  ::) ... Bejön egy ilyen monstrum az ablakon, simán agyon is tud csapni  :wacko:

Ahhoz 90 is teljesen eleg  :whistling:

De azért csak nem mindegy, hogy mennyivel csapom el  ::) ... És 90-ről lehet, hogy le tudok még fékezni mondjuk 60-ra, míg 120-ról csak 100-ra tudnék... Na ja, ez az az érvelés, amit pont velem szemben alkalmazta(to)k sokszor, tudom  ::) ... Nos, maradjunk annyiban, hogy 70-nel nem fogok menni emiatt, mert valahol meg kell húzni a határt; de azért mindenképpen csökkentem a tempót ahhoz képest, amivel egyébként (pl. nappal) mennék.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Képek
« Válasz #2084 Dátum: 2008.11.29 12:20:51 »
Azért a szarvas se rossz a BMW első ülésén...

Wazz  :eek: ... Ettől parázok én újabban egyre inkább, ha sötétben vezetek  :whistling: ... Vissza is vettem a tempóból rendesen, mostanában sötétben országúton óra szerint 100 fölé már nemigen akaródzik menni, sőt erdős-ligetes részeken inkább csak 90  ::) ... Bejön egy ilyen monstrum az ablakon, simán agyon is tud csapni  :wacko:

Egyik ismerősöm vett az autójára ún. elektromos vadriasztót, pár hónapja használja, de mint ahogy előtte, úgy azóta sem ütött el semmit, tehát a hatékonyságáról nem tudok semmit, de létezik már ilyen is :sorcerer:

Ezek nem érnek semmit sajnos. Illetve csak annak, aki forgalmazza őket  :whistling:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )