Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 472923 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Képek
« Válasz #780 Dátum: 2006.11.19 22:21:33 »
Idézetet írta: "Peter"
Nem néz ki rosszul.

Pár hónapja volt fenn egy zsír állapotú 550 Maranelló. 1 hét alatt elvitték, ha jól emlékszem 65-70 milláért  :hipnozis:

Szoktam nézegetni, fejembe vettem, hogy nem akarok meghalni úgy hogy nem volt Ferrarim. Legjobban az f40 tetszik  :szivecske:

Ha jól tudom sógoréknál van olyan autókölcsönzõ, ahol sportkocsikat lehet bérbe venni. PL Ferrari 348-as. Igaz, nem a legfrissebb, de azért az õ 300 lova is kellemsen húzhat!
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Képek
« Válasz #781 Dátum: 2006.11.19 22:31:07 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Peter"
Nem néz ki rosszul.

Pár hónapja volt fenn egy zsír állapotú 550 Maranelló. 1 hét alatt elvitték, ha jól emlékszem 65-70 milláért  :hipnozis:

Szoktam nézegetni, fejembe vettem, hogy nem akarok meghalni úgy hogy nem volt Ferrarim. Legjobban az f40 tetszik  :szivecske:

Ha jól tudom sógoréknál van olyan autókölcsönzõ, ahol sportkocsikat lehet bérbe venni. PL Ferrari 348-as. Igaz, nem a legfrissebb, de azért az õ 300 lova is kellemsen húzhat!


Jó az, nem abba voltak Fiat Uno szellõzõrostélyok, bajuszkapcsolók, gombok stb... :nagymosoly:  :ordog:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Képek
« Válasz #782 Dátum: 2006.11.20 13:37:31 »
Nézzétek EZT!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Képek
« Válasz #783 Dátum: 2006.11.20 13:45:06 »
:kacag:  :kacag:  :kacag:

hát ez nem semmi. de a gyerek ugy rakta a kocsi mellé a kupákat aszittem vmi alter kipu :figyellek:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #784 Dátum: 2006.11.20 18:31:06 »
Idézetet írta: "Peter"
Nem néz ki rosszul.

Pár hónapja volt fenn egy zsír állapotú 550 Maranelló. 1 hét alatt elvitték, ha jól emlékszem 65-70 milláért  :hipnozis:

Szoktam nézegetni, fejembe vettem, hogy nem akarok meghalni úgy hogy nem volt Ferrarim. Legjobban az f40 tetszik  :szivecske:


4-5-6 milliónak megfelelõ euroért már lehet venni ha nem is tip-top , de teljesen korrekt állapotú Ferrarit Ausztriában vagy Németországban . Mondialt az elõbbi , 328-ast vagy 308-ast (nem Spidert persze) az utóbbi összegért . Ez nem megfizethetetlen ár ... más kérdés persze , hogy egy ilyen autón csak a karbantartás többszázezres összegeket tud felemészteni , ha egy kicsit is többrõl van szó , mint egy sima olajcsere .

A "komolyabb" típusok persze más árfekvésben mozognak ;) ...

Életem elsõ Ferrarija , amit élõben láttam , egy Testarossa volt , 89-ben . Ott állt Pécsett egy parkolóban ... túlzás nélkül kisebb tömeg bámulta velem együtt  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #785 Dátum: 2006.11.20 18:32:50 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Nézzétek EZT!


Noooormális ??? Iszonyú pénzt ölhetett bele ... hiába no , ízlések és pofonok  :wink:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Képek
« Válasz #786 Dátum: 2006.11.20 20:52:20 »
Idézetet írta: "Palaczk"

4-5-6 milliónak megfelelõ euroért már lehet venni ha nem is tip-top , de teljesen korrekt állapotú Ferrarit Ausztriában vagy Németországban . Mondialt az elõbbi , 328-ast vagy 308-ast (nem Spidert persze) az utóbbi összegért . Ez nem megfizethetetlen ár ... más kérdés persze , hogy egy ilyen autón csak a karbantartás többszázezres összegeket tud felemészteni , ha egy kicsit is többrõl van szó , mint egy sima olajcsere .

A "komolyabb" típusok persze más árfekvésben mozognak ;) ...

Életem elsõ Ferrarija , amit élõben láttam , egy Testarossa volt , 89-ben . Ott állt Pécsett egy parkolóban ... túlzás nélkül kisebb tömeg bámulta velem együtt  :D


Nekem az f40 ami bejön. Hiába csak v8, akkor is :)

Testarossat lehet venni legolcsobban, tuti hibátlan állapotban kb 18 mHUF-nyi pénzért. Egy szép f40 kb a 60 millás kategória. Reális esélyem "csak" a Testarossára lenne. Már voltam itt a pesti szervizben, szipmatikusak voltak a srácok, egy valami nem tetszett:
az akkori hazai 15-20 autobol szinte allandoan van bennt...
és ezeket nem használjak napi szinten...

Peti

  • Vendég
Képek
« Válasz #787 Dátum: 2006.11.20 21:06:23 »
Idézetet írta: "Peter"


Nekem az f40 ami bejön. Hiába csak v8, akkor is :)

Testarossat lehet venni legolcsobban, tuti hibátlan állapotban kb 18 mHUF-nyi pénzért. Egy szép f40 kb a 60 millás kategória. Reális esélyem "csak" a Testarossára lenne. Már voltam itt a pesti szervizben, szipmatikusak voltak a srácok, egy valami nem tetszett:
az akkori hazai 15-20 autobol szinte allandoan van bennt...
és ezeket nem használjak napi szinten...


Köztudott, már amennyire köztudott lehet, :wink:  hogy elég macerásak a Ferkák...
Egyszer mondta egy f*szi, hogy Ferrariból min. 2kell... :shock:  
Legyen egy amivel tud menni a kaszinóba míg a másik szervizbe áll... :nagymosoly:

Testarossánál -gyakorlatilag- bármilyen mûvelet úgy indul hogy motor ki... :roll:

Amúgy én inkább Lambót vennék, valahogy közelebb áll a személyiségemhez... :rohog:  :nagymosoly:  :kacag:
Egy Murci Roadster... :szivecske:  :tonqe:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #788 Dátum: 2006.11.21 00:00:13 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Peter"


Nekem az f40 ami bejön. Hiába csak v8, akkor is :)

Testarossat lehet venni legolcsobban, tuti hibátlan állapotban kb 18 mHUF-nyi pénzért. Egy szép f40 kb a 60 millás kategória. Reális esélyem "csak" a Testarossára lenne. Már voltam itt a pesti szervizben, szipmatikusak voltak a srácok, egy valami nem tetszett:
az akkori hazai 15-20 autobol szinte allandoan van bennt...
és ezeket nem használjak napi szinten...


Köztudott, már amennyire köztudott lehet, :wink:  hogy elég macerásak a Ferkák...
Egyszer mondta egy f*szi, hogy Ferrariból min. 2kell... :shock:  
Legyen egy amivel tud menni a kaszinóba míg a másik szervizbe áll... :nagymosoly:

Testarossánál -gyakorlatilag- bármilyen mûvelet úgy indul hogy motor ki... :roll:

Amúgy én inkább Lambót vennék, valahogy közelebb áll a személyiségemhez... :rohog:  :nagymosoly:  :kacag:
Egy Murci Roadster... :szivecske:  :tonqe:


Én meg Porschét ... kissé földhözragadt vagyok , nekem egy sportkocsinál is fontos lenne , hogy ne úgy viselkedjen mint egy hisztis qrva , hanem tegye megbízhatóan a dolgát . Persze , ha lenne annyi pénzem hogy vehessek egy csomó kocsit , akkor lenne köztük Ferrari meg Lambo is  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Képek
« Válasz #789 Dátum: 2006.11.21 11:02:06 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Én meg Porschét ... kissé földhözragadt vagyok , nekem egy sportkocsinál is fontos lenne , hogy ne úgy viselkedjen mint egy hisztis qrva , hanem tegye megbízhatóan a dolgát . Persze , ha lenne annyi pénzem hogy vehessek egy csomó kocsit , akkor lenne köztük Ferrari meg Lambo is  :nagymosoly:


Az mondjuk tuti, (ezt is a bennfentesek mondják :wink: ) hogy a Porke nagyon megbízható, simán használható a mindennapokban...

Csak valami hiányzik belõle, nemtom tán a dögösség :hmm:  amitõl egy dögös qrva lesz... :ordog:

Ha egy Porkét látsz: "aha egy Porke, szép..."
De ha akár egy tízéves Lambo Diablót :arrow:  "Huh, anyád, asztaqrva"
 :nagymosoly:

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Képek
« Válasz #790 Dátum: 2006.11.21 11:35:29 »
Hát igen, a feeling más.
Egy Diablo-t is hú de bevállalnék! Egy sv-t :)
Vagy a Countach az ami szerintem szép nagyon.

Porschéból mondjuk egy gt2 az aminek nem tudnék ellenállni.
De abbol is egy szép példány 100k Euro körül van.

Nekem ezek az autók tetszenek, a mostani sportautók közül egyedül az Enzót az amit bevállalnék.

Lehet sokat játszottam anno Test Drive-al :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #791 Dátum: 2006.11.21 12:09:24 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Palaczk"
Én meg Porschét ... kissé földhözragadt vagyok , nekem egy sportkocsinál is fontos lenne , hogy ne úgy viselkedjen mint egy hisztis qrva , hanem tegye megbízhatóan a dolgát . Persze , ha lenne annyi pénzem hogy vehessek egy csomó kocsit , akkor lenne köztük Ferrari meg Lambo is  :nagymosoly:


Az mondjuk tuti, (ezt is a bennfentesek mondják :wink: ) hogy a Porke nagyon megbízható, simán használható a mindennapokban...

Csak valami hiányzik belõle, nemtom tán a dögösség :hmm:  amitõl egy dögös qrva lesz... :ordog:

Ha egy Porkét látsz: "aha egy Porke, szép..."
De ha akár egy tízéves Lambo Diablót :arrow:  "Huh, anyád, asztaqrva"
 :nagymosoly:


Ja , hát a Porsche biztosan messze nem annyira dögös , mint egy Lambo vagy Ferrari . Ez full stimmel . Viszont az is iszonyat élményt nyújt , rettentõ komoly elismertsége van - és megbízható . Mondom , nekem jobban kéne .

Ha meg irracionális , emocionális szörnyetegekrõl beszélünk - hát most lehet hogy hülyének fogtok tartani , de egy Vipert elõbb vennék , mint egy olasz sportkocsit . Az a maga módján vadabb , zabolátlanabb minden olasz sportkocsinál , sõt , MINDEN egyéb sportkocsinál is  :ordog: ... abban aztán tényleg úgy érezheted magad , mint egy második világháborús vadászgépben  :vag2: !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #792 Dátum: 2006.11.21 12:16:46 »
Idézetet írta: "Peter"
Hát igen, a feeling más.
Egy Diablo-t is hú de bevállalnék! Egy sv-t :)
Vagy a Countach az ami szerintem szép nagyon.

Porschéból mondjuk egy gt2 az aminek nem tudnék ellenállni.
De abbol is egy szép példány 100k Euro körül van.

Nekem ezek az autók tetszenek, a mostani sportautók közül egyedül az Enzót az amit bevállalnék.

Lehet sokat játszottam anno Test Drive-al :)


Hát ha meg régi sportkocsikról beszélünk - akkor nekem egyértelmûen a 60-as évek végi , 70-esek eleji amerikai Muscle Carok jelentik a nonpluszultrát  :nagymosoly: ... Charger , Challenger , Barracuda , Camaro , Shelby , hmmm , nyami-nyami  :szivecske:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Képek
« Válasz #793 Dátum: 2006.11.21 19:05:33 »
Idézetet írta: "Palaczk"


Ha meg irracionális , emocionális szörnyetegekrõl beszélünk - hát most lehet hogy hülyének fogtok tartani , de egy Vipert elõbb vennék , mint egy olasz sportkocsit . Az a maga módján vadabb , zabolátlanabb minden olasz sportkocsinál , sõt , MINDEN egyéb sportkocsinál is  :ordog: ... abban aztán tényleg úgy érezheted magad , mint egy második világháborús vadászgépben  :vag2: !


A Vipert nagyon lehúzzák, iszonyatosan durva, hígítatlan sportkocsi, tényleg mint egy szárnyaszegett vadászgép...
Továbbá nagyon kényelmetlen (még sportkocsis szemmel is)
Viszont megabrutál kinézete miatt nekem is nagyon közel áll a szívemhez... :szivecske:

Peti

  • Vendég
Képek
« Válasz #794 Dátum: 2006.11.21 19:08:48 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Peter"
Hát igen, a feeling más.
Egy Diablo-t is hú de bevállalnék! Egy sv-t :)
Vagy a Countach az ami szerintem szép nagyon.

Porschéból mondjuk egy gt2 az aminek nem tudnék ellenállni.
De abbol is egy szép példány 100k Euro körül van.

Nekem ezek az autók tetszenek, a mostani sportautók közül egyedül az Enzót az amit bevállalnék.

Lehet sokat játszottam anno Test Drive-al :)


Hát ha meg régi sportkocsikról beszélünk - akkor nekem egyértelmûen a 60-as évek végi , 70-esek eleji amerikai Muscle Carok jelentik a nonpluszultrát  :nagymosoly: ... Charger , Challenger , Barracuda , Camaro , Shelby , hmmm , nyami-nyami  :szivecske:


A Camaro, Mustang nálam is örökzöld sláger...
Legyen old vagy retro...




 :tonqe: