Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 471561 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Képek
« Válasz #570 Dátum: 2006.06.20 10:24:40 »
Az AVE illesztései azért jobbak, meg a lámpa, és a mociháztetõ is szebb.  :nagymosoly:
Laco 73 :D

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10720
Képek
« Válasz #571 Dátum: 2006.06.20 15:57:24 »
Idézetet írta: "KLaco"
Az AVE illesztései azért jobbak, meg a lámpa, és a mociháztetõ is szebb.  :nagymosoly:


És még fényszóró-mosója is van, elég ritka látvány az Avensiseken.  :nagymosoly:  :kacsint:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #572 Dátum: 2006.06.20 21:11:05 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Idézetet írta: "KLaco"
Az AVE illesztései azért jobbak, meg a lámpa, és a mociháztetõ is szebb.  :nagymosoly:


És még fényszóró-mosója is van, elég ritka látvány az Avensiseken.  :nagymosoly:  :kacsint:


Arrafelé jól jön . Télen-õsszel-tavasszal , országúton öt perc alatt több kiló glegyva rakódik a kocsi elejére  :shock: ... Camryvel egy ízben Nagyváradtól Belényesig (60 km) elhasználtam a teljes tartály (=5 liter!!!) ablakmosó folyadékot (mondjuk , akkor még mûködött a fényszórómosóm is) , egy havazás utáni , olvadós napon . Gondolom , Ukrajnában talán látni hasonlókat , de aki nem járt még Kishazánktól keletre , nehezen tudja ezt elképzelni  :szemforgat:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Képek
« Válasz #573 Dátum: 2006.06.20 23:28:37 »
Idézetet írta: "Palaczk"
elhasználtam a teljes tartály (=5 liter!!!) ablakmosó folyadékot (mondjuk , akkor még mûködött a fényszórómosóm is) , egy havazás utáni , olvadós napon . Gondolom , Ukrajnában talán látni hasonlókat , de aki nem járt még Kishazánktól keletre , nehezen tudja ezt elképzelni  :szemforgat:
Ismerõs a szitu, én február elején mentem az M3-ason így, de csak odának volt ilyen az út, de kb 1,5 liter ablakmosó ment el a 2,7-bõl, csak az ablakra, és csak azért ennyi, mert spóroltam vele a visszaútra is.
Laco 73 :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Képek
« Válasz #574 Dátum: 2006.06.21 20:02:53 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Xtrem"
Idézetet írta: "KLaco"
Az AVE illesztései azért jobbak, meg a lámpa, és a mociháztetõ is szebb.  :nagymosoly:


És még fényszóró-mosója is van, elég ritka látvány az Avensiseken.  :nagymosoly:  :kacsint:


Arrafelé jól jön . Télen-õsszel-tavasszal , országúton öt perc alatt több kiló glegyva rakódik a kocsi elejére  :shock: ... Camryvel egy ízben Nagyváradtól Belényesig (60 km) elhasználtam a teljes tartály (=5 liter!!!) ablakmosó folyadékot (mondjuk , akkor még mûködött a fényszórómosóm is) , egy havazás utáni , olvadós napon . Gondolom , Ukrajnában talán látni hasonlókat , de aki nem járt még Kishazánktól keletre , nehezen tudja ezt elképzelni  :szemforgat:


glegyva  Ezt a szót még nem hallottam, de teccik!! (gondolom a dzsuva, a szmötyi, a redva és a gejmó tájnyelvi megfelelője, esetleg keresztezése...) :kacsint:  :nagymosoly:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Képek
« Válasz #575 Dátum: 2006.06.23 11:17:11 »
Idézetet írta: "Csapo-G"
[
Részvétem az autó miatt :szomoru: , és gratula a tesónak a szerencsés megmeneküléshez!  :pofa: És hogy szállt ki az autóból?
Nem szép látvány az, amikor egy autónak a hasa néz az ég felé. Főleg egy Avensisnél.
Ha jó látom, az árok széle megfogta, nem nyeklett a teteje. (lejjebb olvastam, hogy ez nem mentette meg a gtk-tól)

Fejjel lefelé az anyósajtón simán kiszállt. Igen, elvileg gtk, de itthon ép most nézik meg karoszériások: Eddig úgy néz ki, hogy 2 elem kivételével minden sérült, de előbb-utóbb rendbe lesz hozva :\

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #576 Dátum: 2006.06.24 20:23:35 »
Idézetet írta: "Trotter66"

glegyva  Ezt a szót még nem hallottam, de teccik!! (gondolom a dzsuva, a szmötyi, a redva és a gejmó tájnyelvi megfelelője, esetleg keresztezése...) :kacsint:  :nagymosoly:


Ja , ja  :D ... glegyva , az olyasmi , mint a fentiek , illetve mint a gezmet , a trapacsk és a bölönc  :szemez:  :ordog:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Képek
« Válasz #577 Dátum: 2006.06.25 13:22:50 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Trotter66"

glegyva  Ezt a szót még nem hallottam, de teccik!! (gondolom a dzsuva, a szmötyi, a redva és a gejmó tájnyelvi megfelelője, esetleg keresztezése...) :kacsint:  :nagymosoly:


Ja , ja  :D ... glegyva , az olyasmi , mint a fentiek , illetve mint a gezmet , a trapacsk és a bölönc  :szemez:  :ordog:


Trapacsk.............. :shock:  :rohog:  :rohog:  :rohog:  A bölönc, az ismerős, olyan, mint a kölönc..... :kacag:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Csapo-G

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 192
Képek
« Válasz #578 Dátum: 2006.06.26 11:48:07 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Megfejtettem a rejtélyt , hogy miért fogy olyan gyengén Romániában a Toyota !!! Egyszerû a magyarázat : a Daciáról koppintották a designt ...
... mivel pedig az lényegesen olcsóbb , ezért nyilván inkább azt veszik meg !!! :ordog:  :ordog:  :ordog:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  [smilie=sm39.gif]  [smilie=sm39.gif]  [smilie=sm39.gif]

Ki tudja, mennyivel magasabb minőségi szintet képvisel az új Dacia...  :nagymosoly: Meg aztán ott is buzognak mindenkiben a nemzeti érzések. A cseheknél meg mindenki skodával jár. Múltkor teljesen befordultam a látványtól.  :pofa:
sapo-G - Avensis 1.6 Sol LSE 2000

Csapo-G

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 192
Képek
« Válasz #579 Dátum: 2006.06.26 11:56:21 »
Régebbi képek a Lánglovagokról. Ilyet tenni egy Carinával!
Figyelem! A következő képek a nyugalom megzavarására alkalmasak:
http://langlovagok.hu/kepek2006/fehervar/060323_sarosdtoyota.shtml
sapo-G - Avensis 1.6 Sol LSE 2000

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Képek
« Válasz #580 Dátum: 2006.06.26 13:28:08 »
Idézetet írta: "Csapo-G"
Régebbi képek a Lánglovagokról. Ilyet tenni egy Carinával!
Figyelem! A következő képek a nyugalom megzavarására alkalmasak:
http://langlovagok.hu/kepek2006/fehervar/060323_sarosdtoyota.shtml

Azokat is fel kellene gyújtani, akik ezt művelték szerencsétlen Toyotával :flames:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10720
Képek
« Válasz #581 Dátum: 2006.06.29 09:41:47 »
ToyotaMerci  :kacag:

2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

A Csaszi

  • Vendég
Képek
« Válasz #582 Dátum: 2006.06.29 11:51:56 »
Egyik barátom Thaiföldön van, ha minden igaz Bangkokban s ott készült a kép a minap.
Számoljuk meg a Toyotákat itt :kacsint:

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Képek
« Válasz #583 Dátum: 2006.06.29 12:31:37 »
Idézetet írta: "A Csaszi"
Egyik barátom Thaiföldön van, ha minden igaz Bangkokban s ott készült a kép a minap.
Számoljuk meg a Toyotákat itt :kacsint:


Én februárban voltam Thaiföldön, kb. az autók 85%-a Toyota. Én is fotóztam pár érdekességet, mert abból volt bőven.  :nagymosoly:
Szilvi 62

A Csaszi

  • Vendég
Képek
« Válasz #584 Dátum: 2006.06.29 12:31:34 »
Idézetet írta: "Szilvi"
Én februárban voltam Thaiföldön, kb. az autók 85%-a Toyota. Én is fotóztam pár érdekességet, mert abból volt bõven.  :nagymosoly:
Muti-muti-mutiii  :nagymosoly:  :nagymosoly:

Aki megmondja, hogy hogy sikerült ezt a hozzászólást a Szilvié alá beszúrni, azt felterjesztem 2-3 Nobel-Díjra  :vag2:  :nagymosoly: