Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 471565 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Képek
« Válasz #555 Dátum: 2006.06.08 08:31:50 »
és akkor mi lesz? gonosz leszek: ki kéne pofozni és el kéne nyomni vkinek. de nem a klubbol !:-)
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Képek
« Válasz #556 Dátum: 2006.06.08 11:29:37 »
Idézetet írta: "squiddy"
ATIS:
GTK-val sem jár jól, hisz' nincs casco a kocsin  :cry:


Bocsi nem akartam azt mondani hogy jól jár. Mindössze azt akartam jelezni hogy ha a váz meg van csavarodva akkor pofozgatni lehet, de ugyanolyan mint régen már nem lesz. És akkor max azt lehet tenni amit murray kolléga említ, de ebbe inkább nem gondolok bele.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #557 Dátum: 2006.06.08 13:40:03 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "ATIS"
De maga a váz nincs megcsavarodva?

De, ez az egyik fő baj. A másik a tető: több vödör gitt kéne rá, de inkább komplett csere :(


Szóval akkor csúnyábban nézhet ki a tető élőbe, mint a képeken  :szomoru:
Mondjuk az már elsőre is látszott, hogy nem sok ép elem maradt az autón, így a fényezés már magába egy vagyon...


Langsam , langsam :) ! Olyan nagyon nem lehet megcsavarodva a kasztni , ha a szélvédő sem ment ki . Le kell mérni , húzatópadon rendberakni . Egyszer én is röpültem a Camryvel , az első kerekek szépen el is vándoroltak a helyükről a landolástól , húzatni kellett . Ez hat éve volt , és a kocsit azóta is gond nélkül használom , nem eszi ferdén a gumit , nem rosszabbodott az egyenesfutása és az úttartása , nem nyiszorog , egyszóval kutya baja .

Tetőt lehet szerezni bontottat , kinti bontókban bőven találni Ave I-eseket .

Ami pedig a fényezést illeti : korántsem egy vagyon , csak meg kell találni a megfelelő embert . Én ismerek itt Pécs mellett , Pellérden olyan fényezőt , aki durván 120-ért komplett metál fényezést csinál (nem álmetált , hanem igazit!) , teljesen normális minőségben .

Egyszóval : körül kell nézni , nem bepánikolni az elején . Ha nincs casco , akkor pláne .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Képek
« Válasz #558 Dátum: 2006.06.08 14:43:32 »
Bratyóm menteni akarja ami menthető, meg nagyon szereti az autót és asszem egyelőre nem tervezi eladni, hanem magának akarja megcsináltatni.
(Tehát nem lesz agyongittelés és gyors eladás az tuti)

Csapo-G

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 192
Képek
« Válasz #559 Dátum: 2006.06.15 16:06:58 »
Idézetet írta: "squiddy"
Bratyóm megtörte az Avensisét. Valószínű defektet kapott 110 környékén, de szerencsére nem jött szembe se fa, se másik kocsi...Most a vas Szekééknél pihen, majd kiderül mennyiből lehet helyrepofozni.

Most látom csak a képeket.
Részvétem az autó miatt :szomoru: , és gratula a tesónak a szerencsés megmeneküléshez!  :pofa: És hogy szállt ki az autóból?
Nem szép látvány az, amikor egy autónak a hasa néz az ég felé. Főleg egy Avensisnél.
Ha jó látom, az árok széle megfogta, nem nyeklett a teteje. (lejjebb olvastam, hogy ez nem mentette meg a gtk-tól)
sapo-G - Avensis 1.6 Sol LSE 2000

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Képek
« Válasz #560 Dátum: 2006.06.16 14:32:58 »
Remélem ez egy kicsit feldobja a hangulatot...




Rodosz városában, a kikötőben pihent, idilli kép volt élőben a sok hajó között, pláne amilyen optikai tuningokat bírnak általában a görögök csinálni.... Fúj.
Érdekes dolog, hogy ott a Carina E hátuljára Corona van írva (több autót is megnéztem)
Üdv

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Képek
« Válasz #561 Dátum: 2006.06.16 21:48:09 »
A mögötte lévő hajóval együtt be is vállalnám...De egymagában is :D
Gabe 254.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Képek
« Válasz #562 Dátum: 2006.06.16 23:11:25 »
Nem rossz, nem rossz, de az a bazi nagy vasalódeszka nem jön be a hátulján. Jobban kedvelem a kis szolid szárnyacskákat  :wink:
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #563 Dátum: 2006.06.18 00:19:18 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Rodosz városában, a kikötőben pihent, idilli kép volt élőben a sok hajó között, pláne amilyen optikai tuningokat bírnak általában a görögök csinálni.... Fúj.
Érdekes dolog, hogy ott a Carina E hátuljára Corona van írva (több autót is megnéztem)
Üdv


Hát nemtom , remélem nem haragszol meg érte , de nekem ez is "fúj" kategória  :nemnem: ... jól elcsúfították szegény Celicát , az első spoiler gusztustalan , a küszöbtoldat übergagyi , a hátsó szárny nevetséges . Szórnám le róla az összeset , ez az autó épp elég sportos mindenféle utólagos ocsmányság nélkül is . A felnik maradhatnának ... a többi lecsó .

Az általunk Carina E néven ismert T19-es modellt több piacon is forgalmazták Corona néven - bár azt eddig nem tudtam , hogy Európában is .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Képek
« Válasz #564 Dátum: 2006.06.18 07:57:30 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "AndrewGL"
Rodosz városában, a kikötőben pihent, idilli kép volt élőben a sok hajó között, pláne amilyen optikai tuningokat bírnak általában a görögök csinálni.... Fúj.
Érdekes dolog, hogy ott a Carina E hátuljára Corona van írva (több autót is megnéztem)
Üdv


Hát nemtom , remélem nem haragszol meg érte , de nekem ez is "fúj" kategória  :nemnem: ... jól elcsúfították szegény Celicát , az első spoiler gusztustalan , a küszöbtoldat übergagyi , a hátsó szárny nevetséges . Szórnám le róla az összeset , ez az autó épp elég sportos mindenféle utólagos ocsmányság nélkül is . A felnik maradhatnának ... a többi lecsó .

Az általunk Carina E néven ismert T19-es modellt több piacon is forgalmazták Corona néven - bár azt eddig nem tudtam , hogy Európában is .


Ugyan, dehogy haragszom :) Én nem vagyok híve a robosztus spoilerezésnek, szerintem az csak a versenypályára való, de ha láttad volna a többi "remekművet" odakinn... Hidd el, ez felüdülés volt a szemnek.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #565 Dátum: 2006.06.18 09:35:39 »
Idézetet írta: "AndrewGL"
Én nem vagyok híve a robosztus spoilerezésnek, szerintem az csak a versenypályára való, de ha láttad volna a többi "remekmûvet" odakinn... Hidd el, ez felüdülés volt a szemnek.


Hát ha ez volt a szolid , akkor képzelem , milyen lehetett a többi , broáááf  :mivan:

Amúgy teljesen igazad van , a spoiler elsõsorban versenypályára való - vagy olyan közúti autóra , amely tényleg nagy sebességekre képes (gondolok itt pl. egy Porsche Turbora vagy ilyesmire) . Némi kis szolid , a kocsi formájához illõ spoiler persze elfér egy kevésbé szupergyors , de amúgy sportos autón is - mint pl. a Celica . De egy dolog nagyon fontos minden esetben : hogy a spoiler valóban úgy befolyásolja a kocsi aerodinamikáját , hogy legyen tényleges pozitív hatása ! Ezekkel az utólagos , kendácsolt spoilerekkel nemcsak az a gond , hogy rondák - általában még negatív hatásuk is van az aerodinamikára , lerontják a kocsi légellenállását .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10720
Képek
« Válasz #566 Dátum: 2006.06.18 12:16:14 »
A Supra esetében én pedig nem tudnám őt elképzelni a hátsó szárny nélkül, tudom forgalmaztak olyat is, de nekem meg az nem jött be.  :roll:
Örök kedvenc ez az autó, a(z) (ős)régi szép NFS-es korszak.  :nagymosoly:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #567 Dátum: 2006.06.18 14:24:43 »
Hát ennek jól is áll , mert van elég gyors hozzá , hogy ne legyen nyilvánvalóan fölösleges , és ezáltal automatikusan nevetséges a nagy szárny  :) ... bár ha feleekkora lenne , nekem jobban tetszene . De , mondom , ezen a kocsin OK ! Csak akkor kezdek rókázni , mikor emellé még "kicsinosítják" a küszöböt , elsõ spoilert stb ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
Képek
« Válasz #568 Dátum: 2006.06.19 11:12:27 »
Idézetet írta: "Xtrem"
A Supra esetében én pedig nem tudnám őt elképzelni a hátsó szárny nélkül, tudom forgalmaztak olyat is, de nekem meg az nem jött be.  :roll:
Örök kedvenc ez az autó, a(z) (ős)régi szép NFS-es korszak.  :nagymosoly:

Hát igen, bár ennek az autónak sokminden jól áll. Legfőképp Én állnék jól neki a vezető ülésben. :nagymosoly: Az NFS-t én is nagyon szeretem, bár számomra a CM2 az autós játékok Császára. :kacsint:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #569 Dátum: 2006.06.20 10:05:11 »
Megfejtettem a rejtélyt , hogy miért fogy olyan gyengén Romániában a Toyota !!! Egyszerû a magyarázat : a Daciáról koppintották a designt ...

... mivel pedig az lényegesen olcsóbb , ezért nyilván inkább azt veszik meg !!! :ordog:  :ordog:  :ordog:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  [smilie=sm39.gif]  [smilie=sm39.gif]  [smilie=sm39.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )