Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 471855 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Képek
« Válasz #390 Dátum: 2006.01.23 15:26:07 »
A 2. képet nagyon profin megcsináltad, szerintem :10: !!! jól sikerült.

rezol

  • Vendég
Képek
« Válasz #391 Dátum: 2006.01.23 19:48:00 »
bronz

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #392 Dátum: 2006.01.24 21:11:23 »
Idézetet írta: "music"
A 2. kép az alsóbélatelepi vonatmegállónál készült?


Öregem , vágod a témát :o  :nagymosoly:  [smilie=sm48.gif]  :10: !!! Netán szoktál járni arrafelé ? Nekem a két balatoni törzshelyem közül az egyik (a másik Fonyódliget) !
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #393 Dátum: 2006.01.24 21:17:08 »
Idézetet írta: "galland"
A 2. képet nagyon profin megcsináltad, szerintem :10: !!! jól sikerült.


Ja , az a leghatásosabb  :wink:

Pedig tudod , mi a vicc ? A 2. képet csak el kellett lőni . OK , azt meg kellett látni hogy ezt most így érdemes lefotózni , de utána csak klikk . Szokták mondani , hogy hálás témát könnyű fotózni , és ez így is van . A másik kettőt én jobb képnek tartom , technikailag sokkal nehezebb volt megcsinálni őket . Főleg a felsőt , mert azon ha nagyon szigorúan vesszük , nincs semmi extra , úgy értem valami olyan hatásos dolog , mint egy lemenő nap vagy ilyesmi . A legalsóban a téma szintén semleges , de abban meg az a poén , hogy töksötétben készült , nagyon hosszú záridővel (15 mp) , és így érdekes , szokatlan látvány lett a végeredmény . Ami kompenzálja , hogy a képet komponálni nem nagyon lehetett , lévén adott volt egy fix pont (egy kuka...) , amire le tudtam tenni a gépet .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #394 Dátum: 2006.01.24 21:20:03 »
Idézetet írta: "Szonár"
bronz


Anno pár éve keringett a neten egy videó , amelyben egy nő a Suzuki Sedanjával belehajt egy csőtörés miatt keletkezett , vízzel teli bazinagy kráterbe , mert azt hiszi , hogy csak egy nagy tócsa . Az autó elsüllyed , a nő szabályosan kiúszik a partra . Na , az ilyenekrő mindig az ugrik be , nagyon komoly volt  [smilie=sm43.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Képek
« Válasz #395 Dátum: 2006.01.25 02:19:08 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Öregem , vágod a témát :o  :nagymosoly:  [smilie=sm48.gif]  :10: !!! Netán szoktál járni arrafelé ? Nekem a két balatoni törzshelyem közül az egyik (a másik Fonyódliget) !

Mostanában már nem, de gyermekkoromban Fenyvesen nyaraltunk, de ettől nyugatabbra, az átjáró utáni részen, de még a patika előtt.
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Képek
« Válasz #396 Dátum: 2006.01.25 02:21:13 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Anno pár éve keringett a neten egy videó , amelyben egy nő a Suzuki Sedanjával belehajt egy csőtörés miatt keletkezett , vízzel teli bazinagy kráterbe , mert azt hiszi , hogy csak egy nagy tócsa . Az autó elsüllyed , a nő szabályosan kiúszik a partra . Na , az ilyenekrő mindig az ugrik be , nagyon komoly volt  [smilie=sm43.gif]

Emlékszem, Óbudán történt az eset. Ráadásul kiabáltak, integettek a nőnek, hogy álljon meg, de az ment tovább...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #397 Dátum: 2006.01.25 03:09:15 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Öregem , vágod a témát :o  :nagymosoly:  [smilie=sm48.gif]  :10: !!! Netán szoktál járni arrafelé ? Nekem a két balatoni törzshelyem közül az egyik (a másik Fonyódliget) !

Mostanában már nem, de gyermekkoromban Fenyvesen nyaraltunk, de ettől nyugatabbra, az átjáró utáni részen, de még a patika előtt.


A ház amelyben én tanyázni szoktam (jóbarátomék nyaralója) gyakorlatilag egy vonalban van az állomással , csak lejjebb , a part felé . Igazából éppen hogy csak Fenyvesen van már , a legkülső keleti szélén .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
Képek
« Válasz #398 Dátum: 2006.01.25 18:17:23 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Anno pár éve keringett a neten egy videó , amelyben egy nő a Suzuki Sedanjával belehajt egy csőtörés miatt keletkezett , vízzel teli bazinagy kráterbe , mert azt hiszi , hogy csak egy nagy tócsa . Az autó elsüllyed , a nő szabályosan kiúszik a partra . Na , az ilyenekrő mindig az ugrik be , nagyon komoly volt  [smilie=sm43.gif]

Emlékszem, Óbudán történt az eset. Ráadásul kiabáltak, integettek a nőnek, hogy álljon meg, de az ment tovább...
Igen, kikerülte a tűzoltót. :nagymosoly:
klikk

rezol

  • Vendég
Képek
« Válasz #399 Dátum: 2006.01.25 18:22:18 »
ezüst

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #400 Dátum: 2006.01.26 00:17:02 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Anno pár éve keringett a neten egy videó , amelyben egy nő a Suzuki Sedanjával belehajt egy csőtörés miatt keletkezett , vízzel teli bazinagy kráterbe , mert azt hiszi , hogy csak egy nagy tócsa . Az autó elsüllyed , a nő szabályosan kiúszik a partra . Na , az ilyenekrő mindig az ugrik be , nagyon komoly volt  [smilie=sm43.gif]

Emlékszem, Óbudán történt az eset. Ráadásul kiabáltak, integettek a nőnek, hogy álljon meg, de az ment tovább...
Igen, kikerülte a tűzoltót. :nagymosoly:
klikk


Wazze , mégis milyen vaksinak kellett lennie ahhoz , hogy ne vegye észre, hogy ez kicsit TÖBB egy szimpla tócsánál  :hipnozis: ???

Bár néha tényleg képesek ilyesmire az emberek . Minap láttam Discoveryn vagy valamelyik hasonszőrűn egy jelenetet : felüljáró egy szakasza , vagy húsz méteren , földrengés miatt leszakadt , valahol az USA-ban . Fényes nappal , kiváló látási viszonyok . Autók megállnak , egy koma viszont bátran tovább gangol , és lassítás nélkül beleszáguld a semmibe . Sutty , autó lezuhan  :shock: ... (egyébként túlélte az ürge) . Nem látta , hogy nincs már előtte út , vagy mi ?!?!?! :disgusted:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Képek
« Válasz #401 Dátum: 2006.01.26 00:39:38 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Wazze , mégis milyen vaksinak kellett lennie ahhoz , hogy ne vegye észre, hogy ez kicsit TÖBB egy szimpla tócsánál  :hipnozis: ???

Ez egy NŐ volt...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Képek
« Válasz #402 Dátum: 2006.01.26 01:19:31 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Wazze , mégis milyen vaksinak kellett lennie ahhoz , hogy ne vegye észre, hogy ez kicsit TÖBB egy szimpla tócsánál  :hipnozis: ???

Ez egy NŐ volt...


Ja . Az a másik meg , akiről én írtam , egy férfi . Az ilyesmi számomra nem magyarázat .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Képek
« Válasz #403 Dátum: 2006.01.27 00:33:53 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ja . Az a másik meg , akiről én írtam , egy férfi . Az ilyesmi számomra nem magyarázat .

Nem is annak szántam. :nagymosoly:
music     

rezol

  • Vendég
Képek
« Válasz #404 Dátum: 2006.01.27 16:09:31 »
Arany