Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 457395 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Képek
« Válasz #120 Dátum: 2005.06.15 11:46:52 »
Idézetet írta: "Szonár"
Remélem,ez nincs meg!



Gyönyörű a kép, sok őrült ember van :D
Laco 73 :D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Képek
« Válasz #121 Dátum: 2005.06.15 11:48:47 »
Idézetet írta: "axl"
Idézetet írta: "Szonár"
Van máááááásiiik!

Najóóó, összesítem ;)



Nagyon kemény tél lehetett, még a szélirány is látszik :D
Laco 73 :D

axl

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 363
Képek
« Válasz #122 Dátum: 2005.07.22 13:30:03 »
E-mailban kaptam nemrég:

"Ezt nem hiszitek el!

A CIWA-ba bevittek egy C4-est a szervizbe a SIXT-től. Az autó egy amerikainak volt kiadva.

Képzeld, a barom azt hitte, hogy automata, és egyesben lement Pécsig
70-80-nal!
Az autó belülről szétégett, a motor a váltó, minden szénné égett,
egy hatalmas lyuk égett a motorháztetőbe!
Basszus ez tényleg a legostobább nép a földön!
Nem tűnt föl a hangja? És az sem, hogy nem húz? Az sem tűnt fel, hogy nem
vált? Az automata is jelzi hogy hányasban vagy, sőt, ha nem fokozatmentes,
akkor még érzed is a váltást. Vagy nem tűnt fel, hogy q-büdös???? Még most is az, pedig már kihűlt!

Ha nem látom, vagy nem mesélik, nem hiszem el!"

Udv,
axl

"...The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men..."

Toygli003

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 700
Képek
« Válasz #123 Dátum: 2005.07.22 14:07:03 »
Hát igen az köztudot, hogy az amerikaiak iszonyat primkok, de hogy ennyire ez már felhábóritó.
Toygli
94' Carina E 1.6 XLI

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Képek
« Válasz #124 Dátum: 2005.07.22 14:49:49 »
Nade a technika miért engedte ezt? Nem tílt le 50 körül a legtöbb autó 1-es-e? Akkor meg csak észrevette volna a szerencsétlen. De ez tényleg elég kemény.
Laco 73 :D

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Képek
« Válasz #125 Dátum: 2005.07.22 14:50:18 »
Idézetet írta: "axl"
Ezt nem hiszitek el!
Wazze ezt tényleg nehéz elhinni. Végig 5-6 ezres fordulat!!! Nem hallja?? Nem valami újgazdag köcsög játszadozott??? Nem akarom elhinni, hogy miközben az összes burkoló elem rommá olvad és csak 70-80-al megy, tehát a menetszél nem sodorja el nagyon a füstöt szagokat nem zavarta?? Dehogy nem!!! Hogy a francba égett átt a motorháztatő?? Az biztos, hogy oda kellett több száz, ezer fok. Izzania kellett!!! Ez tuti, hogy valami hülye teszt végeredménye!!!

Ilyenre csak akaratból lehet "lelakni" egy kocsit.

Ha ez az ember nem akarattal tette ezt, akkor én orvost hívnék (állatorvost).....

Hozzáteszem a céges kocsin már lebontottam 3 hónapja azt a burkolót ami itt szénné égett. Engem csak az zavart, hogy zörög, most már más értelme is lehet az eltávolításnak. Báááár én használom a váltót.
Üdv: Kishaver 74

axl

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 363
Képek
« Válasz #126 Dátum: 2005.07.22 15:18:52 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "axl"
Ezt nem hiszitek el!
Wazze ezt tényleg nehéz elhinni. Végig 5-6 ezres fordulat!!! Nem hallja?? Nem valami újgazdag köcsög játszadozott??? Nem akarom elhinni, hogy miközben az összes burkoló elem rommá olvad és csak 70-80-al megy, tehát a menetszél nem sodorja el nagyon a füstöt szagokat nem zavarta?? Dehogy nem!!! Hogy a francba égett átt a motorháztatő?? Az biztos, hogy oda kellett több száz, ezer fok. Izzania kellett!!! Ez tuti, hogy valami hülye teszt végeredménye!!!

Ilyenre csak akaratból lehet "lelakni" egy kocsit.

Ha ez az ember nem akarattal tette ezt, akkor én orvost hívnék (állatorvost).....

Hozzáteszem a céges kocsin már lebontottam 3 hónapja azt a burkolót ami itt szénné égett. Engem csak az zavart, hogy zörög, most már más értelme is lehet az eltávolításnak. Báááár én használom a váltót.


Monnyuk sose mondtam, hogy elhiszem! :) szvsz is vmi hulye teszt vagy barmolas vegeredmenye lehetett ez az egesz es ezt foleg inkabb abbol a nagy lyukbol feltetelezem, ami tenyleg eleg hihetetlen ...
Na de most erted! ... mia *** volt? Ott ult, nyomta a gazpedalt ezerrel, egett a motorhazteto, mint atom es a barom csak tovabb? :) ... pff, az ilyet ki kell vegezni! ;)
Udv,
axl

"...The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men..."

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Képek
« Válasz #127 Dátum: 2005.07.22 15:29:46 »
Valami santit nekem. Hogy indult el? Ha nem ismeri a manual valtot, akkor nem jut el odaig, hogy kuplung kinyom, 1-es, kuplung felenged, kozbe gaz nyom.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Képek
« Válasz #128 Dátum: 2005.07.22 15:30:11 »
Idézetet írta: "axl"
E-mailban kaptam nemrég:

"Ezt nem hiszitek el!  


Nem is hiszem el  :lol:
Akár amerikai ember vezette, akár ki, nem hiszem hogy létezne akkora barom, aki 1. ben képes többszáz km -t 80 -al vezetni....
Meg szerintem le is állítja a motort az elektronika ha ilyen drsztikusan felmelegedne...  Vagy hülyeséget mondok??
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Képek
« Válasz #129 Dátum: 2005.07.22 15:35:45 »
Idézetet írta: "Peter"
Valami santit nekem. Hogy indult el? Ha nem ismeri a manual valtot, akkor nem jut el odaig, hogy kuplung kinyom, 1-es, kuplung felenged, kozbe gaz nyom.


Ez is teljesen jó kérdés  :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Képek
« Válasz #130 Dátum: 2005.07.22 16:19:53 »
Idézetet írta: "Peter"
Valami santit nekem. Hogy indult el? Ha nem ismeri a manual valtot, akkor nem jut el odaig, hogy kuplung kinyom, 1-es, kuplung felenged, kozbe gaz nyom.

Mert kell kuplungolni ahhoz, hogy 1.be tedd? Bemegy az magától is, csak hangosan :D
Laco 73 :D

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Képek
« Válasz #131 Dátum: 2005.07.22 16:49:09 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Peter"
Valami santit nekem. Hogy indult el? Ha nem ismeri a manual valtot, akkor nem jut el odaig, hogy kuplung kinyom, 1-es, kuplung felenged, kozbe gaz nyom.

Mert kell kuplungolni ahhoz, hogy 1.be tedd? Bemegy az magától is, csak hangosan :D

Én amikor előszőr automatát vezettem – Amerikában – véletlenül találtam meg, hogyan kell sebességbe rakni: kuplungot akartam nyomni és ráléptem a fékre. Ennek igazán működni kell visszafelé is – fék helyett a kuplungra lép :-) .
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
Képek
« Válasz #132 Dátum: 2005.07.25 09:50:35 »
Idézetet írta: "Peter"
Valami santit nekem. Hogy indult el? Ha nem ismeri a manual valtot, akkor nem jut el odaig, hogy kuplung kinyom, 1-es, kuplung felenged, kozbe gaz nyom.


Bennt volt egyesben, kuplung fennt raninditott és mint a bakkecske... :D:D
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9518
Képek
« Válasz #133 Dátum: 2005.07.25 11:33:43 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Peter"
Valami santit nekem. Hogy indult el? Ha nem ismeri a manual valtot, akkor nem jut el odaig, hogy kuplung kinyom, 1-es, kuplung felenged, kozbe gaz nyom.

Mert kell kuplungolni ahhoz, hogy 1.be tedd? Bemegy az magától is, csak hangosan :D

Én amikor előszőr automatát vezettem – Amerikában – véletlenül találtam meg, hogyan kell sebességbe rakni: kuplungot akartam nyomni és ráléptem a fékre. Ennek igazán működni kell visszafelé is – fék helyett a kuplungra lép :-) .

Én egy autómata Smart fortwo-ot birtokoltam 2 hétig, nagyon élveztem, marhára ki volt találva. De először amikor "kuplungolni" akartam, úgy beletapostam a fékbe, hogy majd leszakadt a nyakam.

Kpeki

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1241
    • http://www.peki.hu
Képek
« Válasz #134 Dátum: 2005.07.25 11:35:00 »
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Peter"
Valami santit nekem. Hogy indult el? Ha nem ismeri a manual valtot, akkor nem jut el odaig, hogy kuplung kinyom, 1-es, kuplung felenged, kozbe gaz nyom.

Mert kell kuplungolni ahhoz, hogy 1.be tedd? Bemegy az magától is, csak hangosan :D

Én amikor előszőr automatát vezettem – Amerikában – véletlenül találtam meg, hogyan kell sebességbe rakni: kuplungot akartam nyomni és ráléptem a fékre. Ennek igazán működni kell visszafelé is – fék helyett a kuplungra lép :-) .

Én egy autómata Smart fortwo-ot birtokoltam 2 hétig, nagyon élveztem, marhára ki volt találva. De először amikor "kuplungolni" akartam, úgy beletapostam a fékbe, hogy majd leszakadt a nyakam.


Ezen mindenki átesik  :supz:
b]1998. :toy: Avensis 2.0i Automata[/b] ][ 97