Szerző Téma: Hasznos / érdekes linkek  (Megtekintve 225129 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #345 Dátum: 2006.03.21 09:54:56 »
Megoldás az állatoknak....

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #346 Dátum: 2006.03.27 16:13:01 »
Ne öld meg a kiskutyát!

Kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt jöttök rá a helyes megoldásra és a játék kényelmesebbé tételére  :nagymosoly:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #347 Dátum: 2006.03.27 16:33:09 »
Idézetet írta: "Szeke"
Ne öld meg a kiskutyát!

Kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt jöttök rá a helyes megoldásra és a játék kényelmesebbé tételére  :nagymosoly:

Hm.. Őszintén: Kellett 11 alkalom, mire rájöttem, de jópofa, szőke nőknek kifejezetten hasznos, mert enélkül a tréning nélkül nem tudják használni a windost  :nagymosoly:
Laco 73 :D

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #348 Dátum: 2006.03.30 23:48:14 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Szeke"
Ne öld meg a kiskutyát!

Kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt jöttök rá a helyes megoldásra és a játék kényelmesebbé tételére  :nagymosoly:

Hm.. Őszintén: Kellett 11 alkalom, mire rájöttem, de jópofa, szőke nőknek kifejezetten hasznos, mert enélkül a tréning nélkül nem tudják használni a windost  :nagymosoly:

Hát nem lövöm mostmár le, de miért is nem, annyi ideje van a sétára, amennyit várok a start megnyomásával :roll: ?
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #349 Dátum: 2006.03.30 23:51:11 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Szeke"
Ne öld meg a kiskutyát!

Kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt jöttök rá a helyes megoldásra és a játék kényelmesebbé tételére  :nagymosoly:

Hm.. Őszintén: Kellett 11 alkalom, mire rájöttem, de jópofa, szőke nőknek kifejezetten hasznos, mert enélkül a tréning nélkül nem tudják használni a windost  :nagymosoly:

Hát nem lövöm mostmár le, de miért is nem, annyi ideje van a sétára, amennyit várok a start megnyomásával :roll: ?

De a 3. szinten lelő :hipnozis: aztán meg olyan rövid idöre hajítja fel az ablakot, hog yagy félálomban nem tom elolvasni, megyek is teljesen aludni :kacsint:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #350 Dátum: 2006.03.31 07:28:21 »
Idézetet írta: "schillerasz"
De a 3. szinten lelő :hipnozis: aztán meg olyan rövid idöre hajítja fel az ablakot, hog yagy félálomban nem tom elolvasni, megyek is teljesen aludni :kacsint:

Elárulom a játék titkát :
A Start gomb megnyomása után Alt+Tab-al el kell váltani egy másik böngészőablakba vagy programba, és az egeret elmozdítani jó messzira a játékmezőtől. Aztán vissza lehet váltani a Puppys ablakra, csak nem szabad bevinni az egeret, amíg vége nincs pályának!

15 szintes a játék, én legutóbb a 14. szinten mozdítottam meg egy pillanatra az egeret  :banging:   :nagymosoly:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #351 Dátum: 2006.03.31 07:35:47 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "schillerasz"
De a 3. szinten lelő :hipnozis: aztán meg olyan rövid idöre hajítja fel az ablakot, hog yagy félálomban nem tom elolvasni, megyek is teljesen aludni :kacsint:

Elárulom a játék titkát :
A Start gomb megnyomása után Alt+Tab-al el kell váltani egy másik böngészőablakba vagy programba, és az egeret elmozdítani jó messzira a játékmezőtől. Aztán vissza lehet váltani a Puppys ablakra, csak nem szabad bevinni az egeret, amíg vége nincs pályának!

15 szintes a játék, én legutóbb a 14. szinten mozdítottam meg egy pillanatra az egeret  :banging:   :nagymosoly:

Milyen sok szabad ideje és pihent elméje van egyeseknek :)  :nagymosoly:  :pofa:  :rohog:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #352 Dátum: 2006.04.01 21:50:08 »

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #353 Dátum: 2006.04.01 22:36:29 »
Netrádió választható tartalommal  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #354 Dátum: 2006.04.02 11:22:09 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "schillerasz"
De a 3. szinten lelő :hipnozis: aztán meg olyan rövid idöre hajítja fel az ablakot, hog yagy félálomban nem tom elolvasni, megyek is teljesen aludni :kacsint:

Elárulom a játék titkát :
A Start gomb megnyomása után Alt+Tab-al el kell váltani egy másik böngészőablakba vagy programba, és az egeret elmozdítani jó messzira a játékmezőtől. Aztán vissza lehet váltani a Puppys ablakra, csak nem szabad bevinni az egeret, amíg vége nincs pályának!

15 szintes a játék, én legutóbb a 14. szinten mozdítottam meg egy pillanatra az egeret  :banging:   :nagymosoly:

Na kipróbáltam még 1x, nem is muszáj elvinni más ablakra, csak nem szabad mozgatni az egeret (ezt eddig sem tettem), s a 3. szinten azért lőtt le eddig, mert a popupra ráklikkeltem :roll:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #355 Dátum: 2006.04.02 12:08:22 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Na kipróbáltam még 1x, nem is muszály elvinni más ablakra, csak nem szabad mozgatni az egeret (ezt eddig sem tettem), s a 3. szinten azért lőtt le eddig, mert a popupra ráklikkeltem :roll:

Persze, nem muszáj elváltani másik ablakra, de később lesznek sokkal hosszabb pályák is és unalmas végignézni :) És nagyon vigyázz, sok beugratós pálya lesz még. SOSE mozdítsd meg az egeret, akármit is mutat  :nagymosoly:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #356 Dátum: 2006.04.02 12:27:32 »
Idézetet írta: "Szeke"
muszáj

 :oops:  :oops:  :oops: ÁÁÁÁÁÁÁ nincs annyi időm, hogy végigvigyem az össes pályát :mrgreen:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #357 Dátum: 2006.04.02 12:32:15 »
Idézetet írta: "schillerasz"
:oops:  :oops:  :oops: ÁÁÁÁÁÁÁ nincs annyi időm, hogy végigvigyem az össes pályát :mrgreen:

Negyed óra kb. Annyit csak netezel egyszerre  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10723
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #358 Dátum: 2006.04.02 13:09:44 »
Volt egy olyan pálya, ahol inkább úgy tűnt, hogy a kutya egyet lép előre és kettőt meg hátrafelé. Ott majdnem belelőttem mérgemben hogy siessen már, de aztán szépen türelmesen végigvártam, hogy "kiszaladjon" a képernyőről.  :)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Hasznos / érdekes linkek
« Válasz #359 Dátum: 2006.04.02 19:20:44 »
Kapjatok ti is agyvérzést.