Szerző Téma: Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.  (Megtekintve 9088 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Dátum: 2007.05.10 23:09:11 »
Május 19. Toyota Kovács autóház Monoron ünnepli 15 éves fennállását. Mindenkit szeretettel várnak.
Programok.

Dübörögjön végig az új 4x4 terep tesztpályán!
Vegyen részt az Auris és az új Corolla show mûsorán!
A Showmester: Pápai MIhály

Marasztaló gyermek bábszinház, mesemondó, ügyességi játékok, vetélkedõk a Játékok palotája sátrában.
Ugrálóvár, gyermek arcfestõ verseny.
Kvad- és Gokart bemutató
Bemutatót tartanak a Teakwon-do csoport

Néptánc: a Rozmaring Hagyományörzõ Egyesület
Modern táncbemutatót tart a pilisi Flashdance csoport
Fellép a Fasion Dance együttes.
Fergeteges táncmûsor a Dance4U-tól
Zenél az Indok zeneker

Egésznapos TOYOTA-kaland a családok számára!
A rendezvényt a WILLIAM'S Studió kamerája rögzíti.

Különdíj a NYERGES HOTEL felajánlásával
Fõdíj: Toyota Corolla autó használata egy hoszzú hétvégére.

Bográcsban és a kemencében készült finomságokról a JuzsoParty Szerviz Gondoskodik.

http://private.toyotakovacs.hu/eurotabla.pdf

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #1 Dátum: 2007.05.17 21:08:00 »
Újabb információ. Szombaton a TMH elnöke fogja az ünnepi köszöntõt mondani 10.00-kor. Nem kellene ott lenni a club vezetõségének az esetleges jobb kapcsolat kialakításának reményében?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #2 Dátum: 2007.05.17 22:17:26 »
Idézetet írta: "Dr.Gáz"
Újabb információ. Szombaton a TMH elnöke fogja az ünnepi köszöntõt mondani 10.00-kor. Nem kellene ott lenni a club vezetõségének az esetleges jobb kapcsolat kialakításának reményében?


A hétvégén nyílt hétvége van, így én sajna dolgozom.
A TMH-val való közös együtmúködésünkkel kapcsolatban holnap választ kapsz a www.totalcar.hu oldalon....

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10677
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #3 Dátum: 2007.05.18 09:41:22 »
No igen, a cikkben tökéletesen le van írva a lényeg.  :hmm:
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #4 Dátum: 2007.05.18 14:41:12 »
Az én véleményem, hogy a TMH és a Toyota Club teljes "összetartozása" mindkét félnek "kifizetõdõ" lenne. A TMH csinálná  a reklámot ami plussz költségbe szinte nem kerülne, a Club pedig újabb tagokkal bõvülne és az a  Toyota tulajdonos aki esetlegesen 3 év múlva egy másik márkára vetné ki a hálóját lehet, hogy a Clubhoz és egyben egy baráti társasággá összeforrott csapathoz szeretne tovább tartozni és ezért maradna a márkánál. :nagymosoly:  Valószinû ez nem 100%-os index mutató de biztos vagyok benne, hogy így van. Épp ma történt egy érdekes eset. A kedvenc autómosómból jöttem el http://www.bodomoso.hu amikor egy corolla verso állt be a helyemre. Vissza sétáltam és a kezébe nyomtam a tulajdonosnak egy clubbos szórólapot és felhívtam a figyelmét a 30-as éveiben járó igen csinos hölgynek, hogy Jún.30-án Tali lessz. Kérdezett a programokról és egyéb dolgokról. A club müködésérõl halvány fogalma nem volt és feltett egy igen érdekes kérdést. A Toyota Magyarország miért nem szólt neki a club létezésérõl. (3-4 hónapja vette a kocsit.) Minden "hülyeséggel" tömték az agyát a kocsi átadásakor viszont ha errõl tudott volna ott helyszinen belépett volna a Clubba. Válaszom egyszerû volt  http://www.totalcar.hu olvassa el a cikket  :hmm:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #5 Dátum: 2007.05.18 14:59:42 »
Már említettük a TMH-nak, hogy legalább a Toyota Világa újságba had kerülhessünk be.
Az eredményt láthatod.

Mindenesetre újra írni fogok nekik. Ha már kérték....
Muhaha.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #6 Dátum: 2007.05.18 19:29:15 »
Mivel nem vagyok vezetõségi tag, így csak azt rebegem, hogy igazad van Misi, próbáljunk bemászni az ablakon, ha kidobnak az ajtón. Mindennek dacára.
Legyünk URAK, így nagybetûvel.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #7 Dátum: 2007.05.18 22:47:59 »
Idézetet írta: "Misi"
Már említettük a TMH-nak, hogy legalább a Toyota Világa újságba had kerülhessünk be.
Az eredményt láthatod.

Mindenesetre újra írni fogok nekik. Ha már kérték....
Muhaha.
Az TéjeMHá monnyonn le!
Gabe 254.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #8 Dátum: 2007.05.18 22:55:01 »
Marhára off itt ez a téma :turelmetlen:
Mindazonáltal van olyan szempont, ami alapján meg lehet érteni õket is. Másik topicban kifejtem, ha megmondjátok, melyikbe illik leginkább  :kacsint:
Laco 73 :D

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #9 Dátum: 2007.05.18 23:52:02 »
Igazad van inkább gyertek holnap monorra bulizni 4 fõút mentén aki nem tudja.
Mindenesetre holnap kipróbálom a Rav 4-et, a Hiluxot, és Land Crusert is a teszt pályán van ott emelkedõ oldalra dõlõ, farönkös, vizes dagonya stb.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #10 Dátum: 2007.05.19 08:29:52 »
Sajna nem tudok menni, mert itthon nagy munkálatok vannak, mindenkinek jó szórakozást!
Laco 73 :D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #11 Dátum: 2007.05.19 20:13:36 »
43db kép az FTP-n!!!!
-mivel 3,5-4Mb darabja az eredetinek, kissé lebutítva (kb 1/10-fileméret) kerültek fel, az eredetikbõl 1-2 darabért e-mailban, nagyobb mennyiségért pendrive, vagy hasonló eszközzel lehet jönni, összesen 145Mb

Jó volt a buli, sajna elég rövid ideig lehettem ott, így "csak" az OFFROAD pályát a Hiluxal tudtam kipróbálni, meg mentem egy gyengécske 2,2 D-CAT Aurissal ( a középsõ rakodóhely hiánya zavart egyedül; meg a baromi lassú reakció a gázadásra).
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #12 Dátum: 2007.05.20 22:20:47 »
Tamás 69 kint volt csinált egy csomó képet. Az OFFROAD pálya nagyon jól sikerült aki terepjárót akar venni itt kipróbálhatja! Aki a 29-es körzetben lakik az csütörtökön az MTT képújság csatornáján este 7-kor leadnak egy kb.15-perces mûsort. Összeségében egy jó hétvége volt a 15 éves szülinapi bulival egybekötve. A gyerekek sem unatkoztak volt ugrálóvár, arcfestés, bohóc, stb.  :10:

rezol

  • Vendég
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #13 Dátum: 2007.05.20 22:40:56 »
Idézetet írta: "Tamás69"
43db kép az FTP-n!!!!
-mivel 3,5-4Mb darabja az eredetinek, kissé lebutítva (kb 1/10-fileméret) kerültek fel, az eredetikbõl 1-2 darabért e-mailban, nagyobb mennyiségért pendrive, vagy hasonló eszközzel lehet jönni, összesen 145Mb

Jó volt a buli, sajna elég rövid ideig lehettem ott, így "csak" az OFFROAD pályát a Hiluxal tudtam kipróbálni, meg mentem egy gyengécske 2,2 D-CAT Aurissal ( a középsõ rakodóhely hiánya zavart egyedül; meg a baromi lassú reakció a gázadásra).
Azért ez a gyûjtemény meglehetõsen a gokartra van kihegyezve! :roll:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Toyota Kovács Autóház 15 éves bulija Máj.19.
« Válasz #14 Dátum: 2007.05.20 23:12:12 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "Tamás69"
43db kép az FTP-n!!!!
-mivel 3,5-4Mb darabja az eredetinek, kissé lebutítva (kb 1/10-fileméret) kerültek fel, az eredetikbõl 1-2 darabért e-mailban, nagyobb mennyiségért pendrive, vagy hasonló eszközzel lehet jönni, összesen 145Mb

Jó volt a buli, sajna elég rövid ideig lehettem ott, így "csak" az OFFROAD pályát a Hiluxal tudtam kipróbálni, meg mentem egy gyengécske 2,2 D-CAT Aurissal ( a középsõ rakodóhely hiánya zavart egyedül; meg a baromi lassú reakció a gázadásra).
Azért ez a gyûjtemény meglehetõsen a gokartra van kihegyezve! :roll:


MIután kb 1/2 4 re mentem ki, és 5-körül eljöttem, valamint ellsõsorban nem fényképezni, hanem tesztvezetni mentem ki, így talán érthetõ.

A Hiluxban tesztvezetés közben elég macerás lett volna fotózni  (no ez azért annyira nem igaz, mert alapjáraton - difizár+felezõ csak a kormányt kell tekerni, és végigmegy mindenhol a megépített pályán) ; nomeg jobban élveztem a terepjárást, talán ha még 15-20 kört megyek, akkor lett volna kedvem a végefelé fotózni is.
A D-CAT AURIS-ban meg minden szabályt betartottam, ( indexeltem, amikor 140-el elõztem a sort a 4-es úton, és még a telefont is lenyomtam vezetés közben :D )

- Ebben a kocsiban baromira nem tapogattam a mûszerfalat, és rohadtul nem zavart semmi, mert mindent feledtet az a vezetési élméy! 70-el gurulsz 6. -ban, 1400-a fordulaton, aztán ha jön a lehetõség, tolsz egy 3. 4. és a pótos teher elejénél már 140 fölött vagy - mindezt úgy, hogy állandó tesztüzem mellett a fedcomp 10l alatti fogyit mutatott!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!