Szerző Téma: Üléshuzat  (Megtekintve 166104 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Üléshuzat
« Válasz #60 Dátum: 2004.10.05 15:55:24 »
Én az afekete által gyártatott huzit vettem meg és teljesen meg vagyok elégedve vele. Persze nem a gyári ülés része és ha valaki csúszva ül az ülőlara akkor összetud gyűrődni, de egy kis odafigyeléssel nagyon azt kapok, amit akarok. Szerintem egy tuskó (tesco) üléshuzi nem tudja visszadni ezt. Erős anyagból van. Színtartónak is tűnik, mondjuk ezen segít a minimálisan fóliázott ablakok is. Nem szívja a nap annyira, mint a normál esetben. Bátran eszek csokit a kocsiba, mert tudom, hogy eladás előtt ha lehúzom a huzit, akkor nagyon rendben lesz az ülésem. Korrektül szerelhető és mosható, amit bír is.

Tehát aki megteheti és hosszú távon tervez, az csak speciálisan ilyen üléshuzi varró csapatot keressen meg. Megéri!

Ezúton köszönöm meg még 1 x afeketének a boltot.
Üdv: Kishaver 74

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Üléshuzat
« Válasz #61 Dátum: 2005.01.06 13:07:29 »
Idézetet írta: "bodo"
Sziasztok!
Légyszi segítsetek 2001-es Corollához keresek jó  üléshuzatot.
Aki tudja, hogy hol lehet kapni írjon!


Kedves Bodo!

A hozzászólásod áthelyeztem ide. Kérlek csak akkor nyiss új topicot, ha abban a témában még nincs.

Ha segítség kell valamiben, szólj bátran. :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Üléshuzat
« Válasz #62 Dátum: 2005.01.06 13:08:38 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "bodo"
Sziasztok!
Légyszi segítsetek 2001-es Corollához keresek jó  üléshuzatot.
Aki tudja, hogy hol lehet kapni írjon!

Pátyon csinálnak hozzá: Páty, Töki 20/b, telefon: 06 23 343 604.
Yarisra tavaly 13 800 Ft + ÁFA volt. (Az anyagot te választhatod ki a kínálatból.)

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
Üléshuzat
« Válasz #63 Dátum: 2005.07.06 22:46:26 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "bodo"
Sziasztok!
Légyszi segítsetek 2001-es Corollához keresek jó  üléshuzatot.
Aki tudja, hogy hol lehet kapni írjon!

Pátyon csinálnak hozzá: Páty, Töki 20/b, telefon: 06 23 343 604.
Yarisra tavaly 13 800 Ft + ÁFA volt. (Az anyagot te választhatod ki a kínálatból.)


Sziasztok! Minden városban találni üzletet, ahol méretre varnak üléshuzatot, és az anyagot is ki lehet vállasztani. Ha már egszer üléshuzat, legyen tartós, és szép.  :wink:
Én is varrattam az autóba. Nagyon csinos, és szép lett. Nekem is olyan 15 ezerbe volt. Plüs, fekete alapon piros kockával /kocsi piros/   :roll:
Arra kell vigyázni, hogy a szervizekben rendszresen szeretik összekoszolni, és olajos ruhával beleülni. A kormányvédőt pedig imádják az olajos gyuvás kézzel összetaperolni.  :?  Igaz az szimpla tecsós cucc  :lol:
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Üléshuzat
« Válasz #64 Dátum: 2005.07.07 08:14:19 »
Idézetet írta: "Dragon79"
Arra kell vigyázni, hogy a szervizekben rendszresen szeretik összekoszolni, és olajos ruhával beleülni. A kormányvédőt pedig imádják az olajos gyuvás kézzel összetaperolni.  :?  Igaz az szimpla tecsós cucc  :lol:

Márkaszervízben ez nem fordulhat elő... elméletileg. Kötelező az ülésvédő és a kormányra tekert fólia használata  :roll:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Üléshuzat
« Válasz #65 Dátum: 2005.07.07 08:15:37 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Dragon79"
Arra kell vigyázni, hogy a szervizekben rendszresen szeretik összekoszolni, és olajos ruhával beleülni. A kormányvédőt pedig imádják az olajos gyuvás kézzel összetaperolni.  :?  Igaz az szimpla tecsós cucc  :lol:

Márkaszervízben ez nem fordulhat elő... elméletileg. Kötelező az ülésvédő és a kormányra tekert fólia használata  :roll:

A Superéknél láttam, hogy a piros Toyota-s huzatot teszik be az autóba, amielőtt beünek. Jó benyomást keltett.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Üléshuzat
« Válasz #66 Dátum: 2005.07.07 08:51:14 »
Idézetet írta: "Dragon79"
Arra kell vigyázni, hogy a szervizekben rendszresen szeretik összekoszolni, és olajos ruhával beleülni. A kormányvédőt pedig imádják az olajos gyuvás kézzel összetaperolni.



Van egy nagyon korrekt szerelőm, igazi kis 2 kocsiállásos, 1 személyes szervíz, mindíg beterít egy ülésvédőt, és olajos kézzel sose nyúl a kocsi belsejébe, ha csak kiáll-beáll -rongyot használ, ha próbaútra megy, kezetmos.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Üléshuzat
« Válasz #67 Dátum: 2005.07.07 08:57:20 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Dragon79"
Arra kell vigyázni, hogy a szervizekben rendszresen szeretik összekoszolni, és olajos ruhával beleülni. A kormányvédőt pedig imádják az olajos gyuvás kézzel összetaperolni.



Van egy nagyon korrekt szerelőm, igazi kis 2 kocsiállásos, 1 személyes szervíz, mindíg beterít egy ülésvédőt, és olajos kézzel sose nyúl a kocsi belsejébe, ha csak kiáll-beáll -rongyot használ, ha próbaútra megy, kezetmos.


Embered ért a Toyotákhoz? Nála javíttatsz?

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Üléshuzat
« Válasz #68 Dátum: 2005.07.07 09:00:37 »
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Dragon79"
Arra kell vigyázni, hogy a szervizekben rendszresen szeretik összekoszolni, és olajos ruhával beleülni. A kormányvédőt pedig imádják az olajos gyuvás kézzel összetaperolni.  :?  Igaz az szimpla tecsós cucc  :lol:

Márkaszervízben ez nem fordulhat elő... elméletileg. Kötelező az ülésvédő és a kormányra tekert fólia használata  :roll:

A Superéknél láttam, hogy a piros Toyota-s huzatot teszik be az autóba, amielőtt beünek. Jó benyomást keltett.


A győri szervízben is ugyanígy tettek. Dicséret!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Üléshuzat
« Válasz #69 Dátum: 2005.07.07 09:05:26 »
Idézetet írta: "robi"
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Dragon79"
Arra kell vigyázni, hogy a szervizekben rendszresen szeretik összekoszolni, és olajos ruhával beleülni. A kormányvédőt pedig imádják az olajos gyuvás kézzel összetaperolni.



Van egy nagyon korrekt szerelőm, igazi kis 2 kocsiállásos, 1 személyes szervíz, mindíg beterít egy ülésvédőt, és olajos kézzel sose nyúl a kocsi belsejébe, ha csak kiáll-beáll -rongyot használ, ha próbaútra megy, kezetmos.


Embered ért a Toyotákhoz? Nála javíttatsz?


Kimondott univerzális szerelő, a D-Kadetemmel kezdtem hozzá járni, minden mechanikus problémát orvosol, de az elektronikához nem ért.

Kerékcsapágy, váltóproblem ...
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Üléshuzat
« Válasz #70 Dátum: 2005.07.07 09:08:11 »
Sakuranal is raknak be huzatot.
Csalodnek is a Toyotaban ha ez nem igy lenne.

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
Üléshuzat
« Válasz #71 Dátum: 2005.07.07 12:51:44 »
Az üléshuzat koszolás nem a márkaszervizben történt. Onnan soha nem hoztam el koszosan... inkább ott az volt baj, hogy oda vittem.  :lol:
Után tapasztaltam ezt, mikor maszek kollégákhoz vittem. Most úgy néz ki találtam egy korekt szervizt. Ott ne mcsak normálisan dolgoznak, normális áron, de vigyáznak az autóra is.
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.

Benedek

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
Üléshuzat
« Válasz #72 Dátum: 2005.12.02 20:04:08 »
Sziasztok!
Kérdésem a következő:
Hol a tudok venni olyan üllésre való trikót amin :toy:  toyota felirat van?/mondjuk kék színben/
...légysz légyszi közöljetek le címeket!  :ima:
5' - Corolla HB.  1.4 sol

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Üléshuzat
« Válasz #73 Dátum: 2005.12.02 23:38:54 »
Idézetet írta: "Benedek"
Sziasztok!
Kérdésem a következő:
Hol a tudok venni olyan üllésre való trikót amin :toy:  toyota felirat van?/mondjuk kék színben/
...légysz légyszi közöljetek le címeket!  :ima:


Pl Homashita, csak az oldalégzsákos üléshez nem jó!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Dragon79

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
Üléshuzat
« Válasz #74 Dátum: 2005.12.06 15:42:16 »
Idézetet írta: "Benedek"
Sziasztok!
Kérdésem a következő:
Hol a tudok venni olyan üllésre való trikót amin :toy:  toyota felirat van?/mondjuk kék színben/
...légysz légyszi közöljetek le címeket!  :ima:


Bármely Toyota márkaszervizben.  :kacsint:
126.] volt valamikor, de kilépett a klubból, mert 1 év után se tudták elküldeni a toyotás apróságokat, pedig többször is kérte szépen,  most meg tagdíjat követelenek tölle.