Szerző Téma: Üléshuzat  (Megtekintve 166037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re:Üléshuzat
« Válasz #210 Dátum: 2012.12.30 02:26:05 »
Sziasztok.
Valaki szedett már le üléskárpitot első ülésekről (Corolla 2007-től), ülésfűtést szeretnék beszerelni (Audi TT), csak érdekelne mennyire macerás. A légzsák miatt elég csak ha széthúzom a csatlakozókat, vagy teljes áramtalanítás kell? Egyéb tapasztalat is érdekelne.
Köszönöm!
Nekem amikor csinaltak az uleshuzatom es kiszedtek az elso uleseket, akkor csak siman szethuztak a csatit az Aurisban. Szerintem a Tiedben is eleg lesz ennyi  :yes:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

qkta

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 56
Re:Üléshuzat
« Válasz #211 Dátum: 2012.12.30 13:34:09 »
Köszönöm a hozzászólásokat, remélem nem fog ki rajtam. Még a kapcsolóknak kell helyet keressek, sajnos jó méretesek, talán a szivargyújtó felett elférnek. :hmmmm:
qkta (1.6 Corolla)

Maxim

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 568
Re:Üléshuzat
« Válasz #212 Dátum: 2012.12.30 20:59:24 »
Nekem amikor csinaltak az uleshuzatom es kiszedtek az elso uleseket, akkor csak siman szethuztak a csatit az Aurisban. Szerintem a Tiedben is eleg lesz ennyi  :yes:

Persze, így is lehet. Ezért írtam, hogy nem ad hibakódot, de eltárolja. Aztán ha gyári olvasóval nézik meg a hibakód tárolót benne lesz, hogy jobb első ülés, utasülés légzsák stb.   ;)

vargas

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:Üléshuzat
« Válasz #213 Dátum: 2014.01.12 21:16:46 »
Sziasztok!

érdeklődnék, hogy rakott-e már be valaki univerzális ülésfűtést


ha igen akkor mik a vélemények? :)

Matthew90

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2743
  • Nem elfogult, de TOYOTA-Fan :)
Re:Üléshuzat
« Válasz #214 Dátum: 2014.02.10 20:27:52 »
Szombaton én is megrendeltem a Corollámra a MAD-es üléshuzatot, ilyet:
http://www.autopotahy.sk/mad/userfiles/fotogaleria/mad/081.jpg
Nekem 58ból fog kijönni az egész, majd teszek fel róla képeket!  :)


Most nézegettem, hogy esetleg rendelnék az Avera is huzatot, de az árak kicsit mellbe vágtak.  :eek:
Alig több mint egy éve 58 ezer volt a szett, most nincs EUR 300 alatt?  :hmmmm:

Vagy én nézek rossz árakat, vagy ennyivel drágább lenne azóta..  :innocent:



Toyota Corolla E12 Sedan 1.4 Linea Terra (2011.09.-2013.10.)
Toyota Avensis T25 Sedan 1.8 Sol Technic (2013.10.-2017.01.)
Toyota Prius III Premium + Solar roof + Navi + Leather (2017.01.- )

362.

Zolee11

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 284
Re:Üléshuzat
« Válasz #215 Dátum: 2014.05.15 16:43:18 »
E11-es Coriban lehet a gyári huzatot is cserélni? Azaz leszedem a gyárit, és új gyárit teszek fel, már ha ez lehetséges és nincs ragasztva, vagy egyéb módon fixálva. Esetleg Toyotától rendelnék majd.

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Üléshuzat
« Válasz #216 Dátum: 2014.05.15 16:53:50 »
E11-es Coriban lehet a gyári huzatot is cserélni? Azaz leszedem a gyárit, és új gyárit teszek fel, már ha ez lehetséges és nincs ragasztva, vagy egyéb módon fixálva. Esetleg Toyotától rendelnék majd.

 :yes: :yes: :yes:
Eljösz, megmutatom! :)

de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Üléshuzat
« Válasz #217 Dátum: 2014.05.15 16:55:06 »
de a tied angol e12 micimester.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Üléshuzat
« Válasz #218 Dátum: 2014.05.15 17:01:22 »
de a tied angol e12 micimester.

Azigaz he! De ua.a kárpittya!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Zolee11

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 284
Re:Üléshuzat
« Válasz #219 Dátum: 2014.05.15 17:06:00 »
:yes: :yes: :yes:
Eljösz, megmutatom! :)
Hűha, és mit mutatsz meg?  :D
Egyelőre csak a lehetőség érdekel, idén műszakilag kell költenem a verdára, légkondi hűtőcsere még hátravan, még annak se tudom a végét, a váltónál is reszelnem kell rajta, mert szétkoptak a szilentek a váltóbowden végénél, illetve az alsó L alakú karon a váltónál közvetlen...
Nem mondanám, hogy hű de rondák a mostaniak, és nyáron majd ki is tisztíttatom, de a színük már eléggé fakó, már nem is veszek rá huzatot, főleg ha lehet őket cserélni, akkor csak idő kérdése és le lesznek.

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Üléshuzat
« Válasz #220 Dátum: 2014.05.15 17:25:33 »
Hűha, és mit mutatsz meg?  :D
Egyelőre csak a lehetőség érdekel, idén műszakilag kell költenem a verdára, légkondi hűtőcsere még hátravan, még annak se tudom a végét, a váltónál is reszelnem kell rajta, mert szétkoptak a szilentek a váltóbowden végénél, illetve az alsó L alakú karon a váltónál közvetlen...
Nem mondanám, hogy hű de rondák a mostaniak, és nyáron majd ki is tisztíttatom, de a színük már eléggé fakó, már nem is veszek rá huzatot, főleg ha lehet őket cserélni, akkor csak idő kérdése és le lesznek.

Mintha ezt "E11-es Coriban lehet a gyári huzatot is cserélni?" kérdezted volna. ;) Akkor nem lehet kérdés, hogy mit mutatnék meg! :devil: Nem csippantom a szakállas "érdekes-énekeseket" v. fcs. v. rb. :devil: :devil: Természetesen nem rád értem, csak úgy júzsuli!!
Egyébként a csere is úgy kezdődik, hogy levesszük a régit, amit aztán kimosva nem is kell addig lecserélni amíg nem fussa újra. :)
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Zolee11

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 284
Re: Re:Üléshuzat
« Válasz #221 Dátum: 2014.05.15 17:39:33 »
Mintha ezt "E11-es Coriban lehet a gyári huzatot is cserélni?" kérdezted volna. ;) Akkor nem lehet kérdés, hogy mit mutatnék meg! :devil: Nem csippantom a szakállas "érdekes-énekeseket" v. fcs. v. rb. :devil: :devil: Természetesen nem rád értem, csak úgy júzsuli!!
Egyébként a csere is úgy kezdődik, hogy levesszük a régit, amit aztán kimosva nem is kell addig lecserélni amíg nem fussa újra. :)
Ez csak egy szakállas vicc akart lenni. :))
Látod így hirtelen nem is esett le, hogy én is kimoshatnam és és utána arany színűre lehetne festeni. >:D
Merre lehet téged megtalalni? De ha csak körbeirod az is sokat segít, max ha nagyon felbosszant eloveszem az általános csodaszert, az ecetes ollót. ;D

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Üléshuzat
« Válasz #222 Dátum: 2014.05.15 18:46:46 »
Ez csak egy szakállas vicc akart lenni. :))
Látod így hirtelen nem is esett le, hogy én is kimoshatnam és és utána arany színűre lehetne festeni. >:D
Merre lehet téged megtalalni? De ha csak körbeirod az is sokat segít, max ha nagyon felbosszant eloveszem az általános csodaszert, az ecetes ollót. ;D

Pü ment vala!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

espero1

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1483
Re:Üléshuzat
« Válasz #223 Dátum: 2014.05.23 00:57:05 »
Sziasztok,

Meg tudjàtok mondani, hogy az alàbbi képen lévö csomagtarto gumiszönyeg, az alakjàbol itélve, pontosan milyen Corollàhoz valo:



Van rajta ugyan egy ilyen cimke, de ebböl nem derül ki, hogy pontosan melyik tipusrol van szo, de E11-es Corollàhoz valoszinü nem passzol (tùl kicsi):



Elöre is köszönöm az ùtbaigazitàst.
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.23 01:00:13 írta espero1 »
E12 Corolla HB 2005 ; 1.6l 110 VVTi ; angol szerelés, 5 ajtos

Kalmi

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 818
  • Corolla 1.3 XLI HB 1994
Re:Üléshuzat
« Válasz #224 Dátum: 2014.05.23 07:15:34 »
E11 Hatchback?