Szerző Téma: Üléshuzat  (Megtekintve 165996 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Üléshuzat
« Válasz #15 Dátum: 2004.04.09 19:37:45 »
Szevasztok.Örültem a sok hozzászólásnak.De még olyan nem nyilatkozott aki csináltatta méretre a huzatát.Az Ő tapasztalatai is érdekelnének.

dió

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
Üléshuzat
« Válasz #16 Dátum: 2004.04.11 11:11:48 »
Amikor meglett a Corolla, megpróbáltam rá üléshuzatot keresni. A Mayerék bedolgoztatnak egy pátyi céggel, de mikor felvetettem, hogy a kocsi oldallégzsákos, akkor elő került a "saját felelősség" szóösszetétel...

Megpróbáltam a speciális gyárit is, de piszok drága volt (70-80e/db!).

Szóval oda kell figyelni az oldallégzsákra és ez még egy trikóhuzatnál is kérdés lehet...

Egyébként a végeredmény az lett, hogy nem lett huzat, az ülés anyaga elég szép is, strapabíró is...
dv:Dió

Toyota Corolla 2003 1.4 HB Terra
Toyota Corolla 2005 1.4D Luna (céges) [size=18]6 [/size]

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Üléshuzat
« Válasz #17 Dátum: 2004.04.11 14:09:59 »
Az üléshuzat tényleg strapabírónak tűnik. Ha az ember (vagy gyereke) nem ken rá nem odaillő anyagokat, szerintem védőhuzat nélkül is évekig bírja. Gyerekkel más a helyzet, ott ki kell találni valamit. Vagy kell egy igazán jó kárpittisztító.  :wink:  Egyszer amcsiban kitakarítottam a rokonok kocsiját (Accord, világosszürke belsővel). Na, azon a kárpiton kávétól a ketchupon át kóláig minden volt, mivel ott a kocsi használati eszköz, mint pl egy cipő. Hoztak egy spray-t, azzal minden (!) foltot sikerült eltüntetnem. Sajna nem tudom, milyen spray volt  :cry:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Üléshuzat
« Válasz #18 Dátum: 2004.04.11 20:01:15 »
Ilyen csodasprayk sokfelé vannak, nálunk sajnos nem. Mi egyszer Finnországból szereztünk olyat, ami a vért szedi ki minden szövetbol, a rostok roncsolása nélkül. A flakon megvan még, de hát finnül van ráírva minden :lol:
music     

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Üléshuzat
« Válasz #19 Dátum: 2004.04.13 20:10:38 »
Idézetet írta: "dió"
Amikor meglett a Corolla, megpróbáltam rá üléshuzatot keresni. A Mayerék bedolgoztatnak egy pátyi céggel, de mikor felvetettem, hogy a kocsi oldallégzsákos, akkor elő került a "saját felelősség" szóösszetétel...

Megpróbáltam a speciális gyárit is, de piszok drága volt (70-80e/db!).

Szóval oda kell figyelni az oldallégzsákra és ez még egy trikóhuzatnál is kérdés lehet...

Egyébként a végeredmény az lett, hogy nem lett huzat, az ülés anyaga elég szép is, strapabíró is...


Szevasztok.Én több helyet is kiderítettem ahol méretre csinálnak üléshuzatot anyagoktól függően 12-28e Ft között.Csak nem tudom eldönteni érdemes-e vagy elég a trikó üléshuzat.Nálun már nagy a gyerkőc de pecázni azért elég sokat járok.Én nagyon vigyázok rá de hát so sem lehet tudni.

Aurelio

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Üléshuzat
« Válasz #20 Dátum: 2004.04.14 22:53:52 »
NOCARTEX Kft.
bp, Királyhágó u.57.
291-6777

6 éve itt csináltak a Dáciámra 15e-ért nagyon jó huzatokat.

Corollámra a kereskedében vettem trikót, 2500 pénzért.
'03 Corolla 1.6

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Üléshuzat
« Válasz #21 Dátum: 2004.04.14 23:27:12 »
ez a XII. Királyhágó utca, mert ott nincs 57!
music     

Aurelio

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
Üléshuzat
« Válasz #22 Dátum: 2004.04.14 23:29:10 »
Idézetet írta: "music"
ez a XII. Királyhágó utca, mert ott nincs 57!


Nem.  XVIII.
Az Üllőiről a Béke térnél jobbra, ha jól emlékszem.
'03 Corolla 1.6

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Üléshuzat
« Válasz #23 Dátum: 2004.04.14 23:30:26 »
Az más!
music     

ZedIzDead

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 105
Üléshuzat
« Válasz #24 Dátum: 2004.04.17 22:29:10 »
Nem az ígért hétvégére ugyan, de csak sikerült lefotózni a trikóhuzatokat. Két képet csináltam, az egyiket inkább a rajta lévő logóról, a másodikon viszont jól látható a korábban már említett probléma, miszerint az oldalsó fül kialakítása olyan, hogy nemigen lehet sehová sem beakasztani, stabilan rögzíteni. Ezzel kapcsolatos tippeknek örülnék :-)

http://zedizdead.atw.hu/huzat/huzat1.jpg
http://zedizdead.atw.hu/huzat/huzat2.jpg

[ZedIzDead]
Toyota Corolla 1.4 HB3a Terra 2003, más néven Becky :-) 9

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Üléshuzat
« Válasz #25 Dátum: 2004.04.19 13:04:04 »
Idézetet írta: "ZedIzDead"
Nem az ígért hétvégére ugyan, de csak sikerült lefotózni a trikóhuzatokat. Két képet csináltam, az egyiket inkább a rajta lévő logóról, a másodikon viszont jól látható a korábban már említett probléma, miszerint az oldalsó fül kialakítása olyan, hogy nemigen lehet sehová sem beakasztani, stabilan rögzíteni. Ezzel kapcsolatos tippeknek örülnék :-)

http://zedizdead.atw.hu/huzat/huzat1.jpg
http://zedizdead.atw.hu/huzat/huzat2.jpg

[ZedIzDead]


Helló ZedIzDead!
Amennyiben a Te üléshuzatod hasonló az enyémhez, néhány kis S alakban meghajtott dróttal rögzítheted az ülés rugóihoz. Az S egyik ágába megy a gumi a másik pedig kapaszkodik a rugóba.
Nekem adtak is hozzá pár darabot.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

ZedIzDead

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 105
Üléshuzat
« Válasz #26 Dátum: 2004.04.26 21:29:39 »
Én sajnos csak egyet-egyet kaptam, a második képen látható is. Szóval hajlítsak magamnak valami drótból?

[ZedIzDead]
Toyota Corolla 1.4 HB3a Terra 2003, más néven Becky :-) 9

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Üléshuzat
« Válasz #27 Dátum: 2004.05.14 17:54:06 »
Idézetet írta: "ZedIzDead"
Én sajnos csak egyet-egyet kaptam, a második képen látható is. Szóval hajlítsak magamnak valami drótból?

[ZedIzDead]


Én szívesen adok ha lesz valami tali nekem egy egész zacsival adtak mert nekem is csak 2 volt :)
most kb 50-80 darab van ... gaaaaazzzzzzdddaaaaaaaaagggg vvvvaaaaagggyyyyoooookkkkk :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

ha nagyon kell tényleg hozok majd csak szólj elötte!
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3

rittzo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 129
  • 2003 Toyota Corolla 1.4 Sol
Üléshuzat
« Válasz #28 Dátum: 2004.05.14 21:08:54 »
Hello S!
Milyen huzatod van? Ha tudod fényképezd le nagyon érdekelne.
Ja és hol és mennyiért vetted.

S

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 248
    • http://www.kótai.hu
Üléshuzat
« Válasz #29 Dátum: 2004.05.15 17:47:28 »
Idézetet írta: "rittzo"
Hello S!
Milyen huzatod van? Ha tudod fényképezd le nagyon érdekelne.
Ja és hol és mennyiért vetted.


Szia!
Olyan mint ZedIzDead-é fekete trikó fehér toyota felirattal toyotasupernél vettem árát nem igazán tudom mert vettem egy támlára rakható fogast is de olyan 2600 körül volt talán. Rendes volt a srác mert megnézte és csak 2 bigyóka volt benne és a kezembe nyomott egy egész zacsival.
dv S
----------------------
'04 Yaris Sol 1.3