Szavazás

Milyen gyakran jársz fogorvoshoz?

Soha, inkább megdöglöm a fájdalomtól
1 (5.3%)
Csak ha fáj a fogam
5 (26.3%)
Legalább két évente egyszer
3 (15.8%)
Legalább évente egyszer
3 (15.8%)
Félévente
3 (15.8%)
Majdnem minden héten :) (paranoiás vagyok:), vagy egyéb ok miatt)
4 (21.1%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: 2007.04.12 14:23:22

Szerző Téma: Fogászati "élmények"  (Megtekintve 14531 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Fogászati "élmények"
« Válasz #45 Dátum: 2007.04.23 22:17:44 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézet
1x is alsó v felsõ fog?


Felsõ!

Ott külön kell érzésteleníteni minden fogat, elvileg jobban meg lehet oldani, mint az alsókat, feleségem szerint "nem lehet elrontani", persze a gyulladás ront a dolgon


Köszi az infókat Neked és a feleségednek!
Majd írok, hogy mi volt.
Xanyi

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Fogászati "élmények"
« Válasz #46 Dátum: 2007.04.24 09:32:27 »
Ma megyek megint. Egyre és fél3ra már megyek be melóhelyre, úgyhogy valami kis dolgot kell csinálni. Az a durva, hogy a gyökérkezelt fogamnál az ínynél kijött egy ilyen genyó (afta?), és teljesen kivagyok attól, hogy semmi nem segít az eltûntetésében (általánosságban elõjönnek ezek a sz@rok)
Ha valaki tud tuti tippet, várom (glycosept, tantum verde egyelõre nem sokat segít)
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
Fogászati "élmények"
« Válasz #47 Dátum: 2007.04.24 14:40:45 »
Idézetet írta: "Tide"
Ma megyek megint. Egyre és fél3ra már megyek be melóhelyre, úgyhogy valami kis dolgot kell csinálni. Az a durva, hogy a gyökérkezelt fogamnál az ínynél kijött egy ilyen genyó (afta?), és teljesen kivagyok attól, hogy semmi nem segít az eltûntetésében (általánosságban elõjönnek ezek a sz@rok)
Ha valaki tud tuti tippet, várom (glycosept, tantum verde egyelõre nem sokat segít)

Szia Tide! Próbáld ki a Mundisal gél-t, recept nélkül kapható, ánizs ízû (nem nagyon ízlett), nekem segített, hátha Neked is.  :nagymosoly:
Toyotáról csak jót vagy semmit...

velcsi80

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 218
Fogászati "élmények"
« Válasz #48 Dátum: 2007.04.24 15:12:42 »
Idézetet írta: "Tide"
Ma megyek megint. Egyre és fél3ra már megyek be melóhelyre, úgyhogy valami kis dolgot kell csinálni. Az a durva, hogy a gyökérkezelt fogamnál az ínynél kijött egy ilyen genyó (afta?), és teljesen kivagyok attól, hogy semmi nem segít az eltûntetésében (általánosságban elõjönnek ezek a sz@rok)
Ha valaki tud tuti tippet, várom (glycosept, tantum verde egyelõre nem sokat segít)


Gingisol-fogínyecsetelõ oldat. Nekem 4-5 nap alatt teljesen eltünteti az aftát és társait  :!:
i]... Az ott nem egy macska az autó elõtt...alatt... mögött? ...[/i]

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Fogászati "élmények"
« Válasz #49 Dátum: 2007.04.24 23:10:47 »
Mai kezelést lemondtam, de bementem a fogdokimhoz egy oldatért, nem olcsó, azt kell, hogy mondjam, CURASEPT a neve, kipróbálom és ha ez se jön be, akkor sorraveszem az ajánlataitokat és köszönöm  :szemez:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220