Mindenféle > OFF-topic

Fogászati "élmények"

(1/10) > >>

taby:
Hogy Trotter mester ne harapja le mindenkinek a fejét itt lehet folytatni a jó kis fogorvosos témákat:)

Tide:
Szóval hogy is van ez az aranytömés?
Amúgy szerintetek mennyi a normális ár egy tömésre? és egy gyökérkezelésre?
(én most nagyon sokat fizetek, elõtte meg nagyon keveset fizettem, mert ismerõshöz jártam, úgyhogy nem is tudom, mennyi most a "normális")

taby:

--- Idézetet írta: "Tide" ---Szóval hogy is van ez az aranytömés?
Amúgy szerintetek mennyi a normális ár egy tömésre? és egy gyökérkezelésre?
(én most nagyon sokat fizetek, elõtte meg nagyon keveset fizettem, mert ismerõshöz jártam, úgyhogy nem is tudom, mennyi most a "normális")
--- Idézet vége ---

Na maj kifaggatom hogy hol csinálnak ilyet, sajna õ nem barkácsol ilyesmit de ha jól emlékszem egy aranytömés több mint 30ezer. de megkérdem a tarifáját,  mert fogalmam se van hogy mi hogy merre meddig.

music:
Szerencsére nekem ez a téma nem probléma: kb. 15 éve, még tiniként kilyukadt 2, vagy 3 három fogam, azóta semmi. Évente 2-3x járok fogkõ-eltávolításra, és sose találnak semmit :nagymosoly: - már a fogkövön kívül.

velcsi80:
2 hete fájnak a belsõ combjaim és folytatólagosan a hasfalam alsó része. Vasárnap focimeccsen a 20. percben egy passznál a jobb belsõ combom úgy megfájdult, hogy alig tudtam lemenni a pályáról. Másnap reggelre lett egy csomó a combomban és a hasfalam is iszonyúan fájt. Kedden este elmentem egy hiper-szuper magándokihoz, aki megállapította, hogy valahol gyulladás van a szervezetemben és ez okozta a húzódást. Kaptam egy szurit a combhajlati nyirokcsomóba, na azt nem kívánom senkinek...qrvára fájt. De az orvos szerint ez csak a tüneti bajokat orvosolja, a probléma okát kell kideríteni, mert máskor is elõjöhet.

Jövõ héten kell elmennem kideríteni, hogy hol van a gyulladt góc: beutaltak fül-orr-gégészetre, fogászatra és urológushoz és csináltatnom kell egy teljes vérképet. Van egy lyukas fogam, remélem az okozza ezt, mert a prosztata vizsgálathoz nem lenne erõm.

Remélem ki tudja húzni a fogorvos, mert elég rossz állapotban van az a fog, szerintem vésni kell, mert elég gyenge az ínybõl kiálló része.

Utánaolvastam, hogy egy rossz fog sok bajnak lehet az okozója. Furán hangzik, de a prosztatavizsgálat elkerülése érdekében remélem a fogammal van gond.

Vigyázzatok a fogaitokra, sehol ne hagyjátok ott!  :elkeseredett:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése